• Головна
  • У Білій Церкві відкрився мовний літній табір
15:30, 22 червня 2016 р.

У Білій Церкві відкрився мовний літній табір

21 червня у Білій Церкві на базі Першої гімназії відкрився мовний табір. В закладі зможуть відпочивати і вивчати мову 200 дітей віком від 8 до 15 років. Навчання проходитиме за програмою, розробленою організацією Go Global в рамках Року англійської мови в Україні.

До роботи в таборі буде залучено 7 волонтерів з різних країн світу (Британія, Мексика, Бразилія, Мексика та ін.), а також представників організації Go Global. Волонтери є англомовними і на період роботи в таборі житимуть в родинах вихованців табору. Також до роботи залучені білоцерківці вчителі англійської мови, підготовані за спеціальною програмою.

Навчання в таборі орієнтоване на вживання іноземної мови в ситуаціях реального спілкування: іграх, виставах, художній самодіяльності. Очікується, що перебування в таборі підвищить мотивацію дітей до навчання і продемонструє їм інші підходи до вивчення іноземних мов.

Нагадаємо, 17 травня білоцерківці активісти перевірили, наскільки добре мешканці міста знають англійську мову. Результати соціального експерименту виявились невтішними: білоцерківці привітні, але англійської у більшості не знають. 

А 28 травня Біла Церква долучилась до глобального уроку англійської мови. Масовий відкритий урок англійської мови одночасно проводився у 86 містах України. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#англійськамова #БілаЦерква #іноземці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...