Українці стали краще ставитись до Росії

42% українців добре ставиться до Російської Федерації, а до росіян - 67%. Натомість  нинішнє керівництво Росії позитивно сприймає лише 8% українців. Такі дані оприлюднив Київський міжнародний інститут соціології за результатами власного дослідження.

Ще у лютому 2016-го ставлення українців до РФ було більш прохолодним. Тоді до РФ ставились добре лише 36% українців. Цікаво, що в Росії спостерігається та ж сама тенденція. У лютому 2016-го позитивно сприймали Україну 27% росіян, а зараз - 39%.

Ставлення до РФ покращилось в усіх регіонах України. На Заході до РФ ставиться позитивно 28% населення (у лютому був 21%), в Центрі - 39% (було 29%), на Півдні - 54% (було 44%). На Сході кількість симпатиків РФ складає 51% (без урахування населення окупованих районів, де опитування не проводилось).

Нагадаємо, на початку 2013-го року до Росії ставились позитивно 85% українців. Зміна у ставленні почалася взимку 2014-го, після анексії Криму. Найгірше українці сприймали Росію у травні 2015-го - тоді кількість симпатиків РФ скоротилась до 30%. Потім тенденція почала змінюватись у зворотній бік.

Росія Україна АТО соціологія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі