У Білій Церкві працює університет для літніх людей

У білоцерківському Центрі соціального обслуговуваня працюють над інноваційним проектом "Університет третього віку". Мета проекту - впровадження принципу освіти протягом всього життя. В цьому "університеті" білоцерківські пенсіонери можуть отримати нові знання і опанувати нові заняття.

"Університет третього віку" працює на базі двох відділень соціально-побутової адаптації та соціально медичних послуг. Там пенсіонери можуть безкоштовно навчатися хоровому співу, декоративно-прикладному мистецтву, психології, основам медицини та здорового способу життя.

Заняття проводяться співробітниками Центру, волонтерами, громадськими активістами та представниками благодійних організацій. Як у звичайному виші, заняття тривають з 1 вересня до 30 червня - після літніх канікул "студенти" можуть продовжити заняття на тому чи іншому факультеті.

Крім нових знань, пенсіонери отримують психологічну допомогу. За підтримки волонтерів, літні люди можуть розібратися з власними проблемами та отримати консультації в складних життєвих ситуаціях. Також пенсіонери займаються гімнастикою, вправами для серцево-судинної системи і навіть медитацією.

З наступного року в "Університеті" відкриються нові спеціальності: "Жива природа", "Технологія ведення домашнього господарства", "Театральний".

БілаЦерква пенсіонери
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі