Білу Церкву розвиватимуть за польським зразком

Минулого тижня білоцерківська "команда змін" повернулась з Польщі, де вивчала місцевий досвід розбудови громадянського суспільства, адміністрування та залучення інвестицій. В майбутньому ці знання будуть використовуватись для реалізації Стратегії розвитку Білої Церкви до 2025 року. Нагадаємо, над впровадженням цієї стратегії працюватиме КП "Агенції стратегічного розвитку" при Білоцерківській міськраді.

В рамках візиту до Польщі "команда змін" відвідала Краків, а також Тарнов - місто-побратим Білої Церкви. У Тарнові білоцерківці дізналися про роботу міської влади під час зустрічі з мером міста Романом Чипелою. Економічні питання делегати обговорили з Йоанною Обаль, менеджером департаменту міжнародного співробітництва. Про особливості місцевого адміністрування білоцерківцям розповідав Крістіан Кравчик, заступник директора організаційного департаменту.

Білу Церкву розвиватимуть за польським зразком, фото-1

Окрім зустрічей з чиновниками, делегати вивчали тарновський досвід розвитку малого та середнього підприємництва, впровадження інноваційних проектів, а також розвитку благоустрою міста. Білоцерківці також мали змогу ознайомитись з роботою Агенції регіонального розвитку Тарнова. Керівник установи Лєшєк Новіцкі поділився досвідом залучення інвестицій до міста, а також розповів про принципи роботи агенції та основні напрямки її роботи протягом останніх 20 років.

Білу Церкву розвиватимуть за польським зразком, фото-2

Делегатам презентували Тарновський промисловий кластер, індустріальний парк, бізнес-інкубатор, а також розповіли про розвиток молодіжних проектів, в тому числі - загальноєвропейських. "Команда змін" також оглянула технологічний парк у Кракові.

Білу Церкву розвиватимуть за польським зразком, фото-3

Нагадаємо, перед поїздкою до Польщі члени "команди змін" пройшли конкурсний відбір і пройшли курс навчання у Міжнародному інституті бізнесу, де захистили власні проекти розвитку Білої Церкви.

БілаЦерква Польща СтратегіяРозвитку
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі