• Головна
  • Як проходить відпочинок соціально незахищених дітей
10:00, 14 липня 2016 р.

Як проходить відпочинок соціально незахищених дітей

На днях 72 дітей, які потребують соціальної опіки, вирушили на відпочинок до ДОЗ "Дружба", розташований у с. Трушки Білоцерківського району. Це діти-сироти, інваліди, діти з багатодітних та малозабезпечених родин, діти учасників АТО, а також діти, що перебувають на диспансерному обліку. Діти були відправлені на відпочинок за рішенням міської ради.

Це вже не перша група соціально незахищених дітей, які відправлені на відпочинок. У пришкільних таборах вже побувала тисяча школярів, в тому числі – 60 дітей-сиріт, 62 дітей-інвалідів, 293 дитини з багатодітних і малозабезпечених родин, 885 дітей-чорнобильців, 112 дітей учасників АТО, 39 дітей в внутрішньо переміщених родин та 210 обдарованих дітей.

У липні-серпні ще 300 соціально незахищених дітей з Білої Церкви будуть відпочивати коштом міського бюджету в різних закладах Київщини та інших регіонів України. В пріорітеті – діти учасників бойових дій та загиблих в АТО, які відпочиватимуть у серпні на Херсонщині.

Крім того, білоцерківських дітей направляють до оздоровчих закладів Київщини. 92 маленьких білоцерківців (з числа тих, хто потребує соціальної підтримки), вже побували у санаторіях за розподілом Київської ОДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БілаЦерква #діти #відпочинок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...