13:15, 15 липня 2016 р.

5 міфів про субсидії

Міністр соцполітики Андрій Рева спростував декілька поширених міфів щодо субсидій на послуги ЖКГ.

Міф перший: субсидії доведеться повертати; субсидія може створити проблеми при продажі житла чи передачі його у спадок. За словами міністра, за останні 20 років жодного подібного випадку не сталося.

Міф другий: якщо не використовувати передбачений субсидією об'єм газу, води та електрики, субсидію скасують. Робити подібні речі безглуздо і невигідно - наголосив міністр. Заощаджені ресурси будуть залишатись на рахунку отримувача субсидії і можуть бути використані на погашення обов'язкової частини платежів.

Міф третій: субсидії не даються безробітним працездатним особам. Як розповів міністр, таким громадянам нараховується умовний дохід в розмірі 2-х прожиткових мінімумів. 

Міф четвертий: субсидії не дають тим, хто має борги за комунальні послуги. Насправді, цю норму було скасовано ще у 2011-му році.

Міф п'ятий: за помилки при заповненні декларації штрафують та скасовують субсидії. За словами міністра, санкції можливі лише у випадку свідомого приховування важливої частини інформації. 

Міф шостий: субсидія не призначається пенсіонерам, у помешканні яких зареєстровані, але не проживають їхні повнолітні діти. Насправді, в таких випадках рішення про надання субсидії надаєтся на підставі документу про тимчасову відсутність зареєстрованих осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#субсидії
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...