• Головна
  • У Білій Церкві пройшли міжнародні змагання з триатлону
16:00, 25 липня 2016 р.

У Білій Церкві пройшли міжнародні змагання з триатлону

На вихідних у Білій Церкві пройшли міжнародні змагання з триатлону на спринтерську дистанцію. Перегони стартували з Центрального пляжу: учасники перепливли річку Рось, проїхали містом на велосипедах і завершили дистанцію на Торговій площі в якості бігунів. Загалом, у змаганнях взяли участь 150 спортсменів. Довжина водної дистанції складала 0,75 км, велосипедної - 20 км, а бігової - 5 км.

Переможців визначали у професійній та аматорській категоріях. Лідером професійної чоловічої категорії став Олексій Сюткін (Черкаси), друге місце дісталося Єгорові Мартиненку (Житомир), третє - Данилові Сапунову (Житомир). Серед жінок-професіоналок перше місце посіла Юлія Єлістратова (Житомир), яка готуєтся до участі у Олімпіаді. Друге і третє місця зайняли спортсменки з Дніпропетровська: Інна Рижих та Олександра Гришина.

В категорії аматорів лідером серед чоловіків виявився киянин Дмитро Ткаченко, за ним - Володимир Ніколаєв (Жовті Води) та Михайло Кузнєцов (Одеса). Першість серед жінок-аматорок виборола Анастасія Гетьман (Полтава), а друге і третє місце посіли Ірина Граждан (Одеса) та Світлана Каневська (Київ).

Білоцерківці відзначились у естафеті команд з трьох чоловік (пловця, велогонщика та бігуна). Лише місцевим вдалося сформувати дві таких команди: "Біла Церква" та "Біла Церква-2". Перемогу здобула команда "Біла Церква-2" у складі Артема Єрмоленка, Григорія Іщенка та Олександра Самарського. На другому місці опинилася комана у складі Андрія Коваленка, Юрія Горобця та Олександра Шерстюка.

Відео: БЦТВ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БілаЦерква #триатлон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
На фронті загинув воїн Циба Віктор Олександрович, чтець, півчий архієрейського хору Спасо-Преображенського кафедрального собору Білоцерківської єпархії Української Православної Церкви у м. Біла Церква
Головнокомандувач ЗСУ: Воєнне керівництво РФ поставило завдання захопити Часів Яр до 9 травня
Сили оборони України просунулися в районі Кремінної та Новомихайлівки: карти ISW
Іран запустив по Ізраїлю 350 ракет і дронів із 60 тоннами вибухівки: ЦАХАЛ уточнив наслідки атаки