• Головна
  • Середня зарплата на Білоцерківщині - менше 3 тис грн
13:46, 29 липня 2016 р.

Середня зарплата на Білоцерківщині - менше 3 тис грн

Білоцерківська РДА підбила економічні підсумки першого півріччя 2016-го року. Їх було озвучено під час засідання районної колегії, яке відбулося на днях.

Станом на 1 липня середня запрлата у Білоцерківському районі складає трохи менше 2900 грн. Порівняно з першою половиною минулого року, вона збільшилась більше, ніж на 620 грн. Заборгованість по зарплатам на підприємствах району відсутня, а за перше півріччя 2016-го було створено 347 нових робочих місць (на 36% більше, ніж минулого року).

В бюджетній сфері Білоцерківщина також має позитивні показники. За підсумками першого півріччя 2016-го очікувались надходження в розмірі 132,5 млн грн, але фактично до бюджету вже надійшло 179,3 млн грн. 

Щодо джерел наповнення бюджету, від податку на доходи фізичних осіб надійшло 33,8 млн грн, з земельного податку - 17,3 млн грн, з єдиного податку - 8,8 млн грн, а також 7,4 млн грн з акцизного збору.

За виконанням планових показників по доходах Білоцерківщина займає 4 місце серед 39 місцевих бюджетів Київської області. За темпами приросту надходжень Білоцерківський район знаходиться на 5 місці, а по надходженню податку та збору на доходи фізичних осіб - на 3 місці. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БілаЦерква #район #зарплата
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...