![](https://s.04563.com.ua/section/logo/upload/pers/148/logo.png?20240727)
У білоцерківському парку Слави встановлять ще один пам'ятник
Днями у парку слави заклали камінь під майбутній пам'ятник загиблим пожежникам. У заході взяли участь представники місцевої влади та Київської ОДА, працівники ДСНС, ветерани-рятувальники, а також священнослужителі.
![У білоцерківському парку Слави встановлять ще один пам'ятник, фото-1 У білоцерківському парку Слави встановлять ще один пам'ятник, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Нагадаємо, конкурс проектів пам'ятника пожежникам завершився у серпні. На конкурс було подано чотири роботи, кращу з яких визначало журі у складі міського голови Геннадія Дикого, співробітників відділу культури і туризму та управління містобудування та архітектури БМР, художників, архітекторів, а також представників ветеранської організації пожежників Київщини та ГУ ДСНС у Київській області.
За підсумками обговорення та голосування, було обрано проект скульптора Максима Василенка.
![У білоцерківському парку Слави встановлять ще один пам'ятник, фото-2 У білоцерківському парку Слави встановлять ще один пам'ятник, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під час засідання у членів комісії виникали сумніви щодо місця встановлення пам'ятника, але, як видно, вирішили зупинитись вже ж таки на парку Слави. Відтак, у парку будуть тепер згадувати не лише фронтовиків, але і пожежників.
Нагадаємо, "Молода Просвіта" виступила з ініціативою перейменувати парк Слави і не перетворювати його на "пантеон всім і вся". Докладніше про ідею просвітян читайте за посиланням.
Також нагадаємо, що парк Слави стоїть на людських кістках, які вивертають на поверхню під час земельних робіт.