![](https://s.04563.com.ua/section/logo/upload/pers/148/logo.png?20240727)
У Білій Церкві відзначили День бібліотек
27 вересня у Білій Церкві відзначили Всеукраїнський день бібліотек. Серед інших, працівників книгозбірень привітав народний депутат Хвича Мепарішвілі. Окрім теплих побажань, він вручив працівникам білоцерківських бібліотек почесні грамоти від Міністерства культури України.
![У Білій Церкві відзначили День бібліотек, фото-1 У Білій Церкві відзначили День бібліотек, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Також бібліотекарів вітали начальник управління культури, національностей та релігій Київської ОДА Ігор Подолянець, в.о. голови Білоцерківської РДА Юрій Савчук, генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Алла Гордієнко та інші.
А у центральній бібліотеці до свята провели День дублера – юним читачкам дозволили і самим побути в ролі працівників бібліотеки. Дівчата обслуговували читачів, заповнювали облікові форми, розставляли літературу на полицях – робили майже все те, чим щодня зайняті дорослі бібліотекарі.
![У Білій Церкві відзначили День бібліотек, фото-2 У Білій Церкві відзначили День бібліотек, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Нагадаємо, на днях у Білій Церкві обговорювали долю бібліотечної системи міста. Докладніше про стан білоцерківських книгозбірень читайте у нашому матеріалі.