![](https://s.04563.com.ua/section/logo/upload/pers/148/logo.png?20240727)
Білоцерківські школярі зібрали гроші для АТО
Днями у білоцерківській школі №9 пройшов благодійний ярмарок. Зібрані кошти, а це 2000 грн, школярі передали волонтерській групі «Час змін» на допомогу воїнам АТО. Як розповіли волонтери, на отримані кошти буде закуплени дріт, який замовили бійці.
![Білоцерківські школярі зібрали гроші для АТО, фото-1 Білоцерківські школярі зібрали гроші для АТО, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Крім того, волонтери провели виїмку коштів зі скриньки, встановленої у Центральній бібліотеці. На додачу до зібраних коштів, волонтерам передали домашню консервацію для бійців.
![Білоцерківські школярі зібрали гроші для АТО, фото-2 Білоцерківські школярі зібрали гроші для АТО, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Волонтери поведуть на Схід також медикаменти від БФ «Фарм варта»: протизастудні засоби, знеболювальні і т.д. «Приємно, що маємо справу з небайдужими й відповідальними людьми. Хворий солдат – це прогалина в нашій обороні, а ліки потрібні нашим воякам» - поділився думками волонтер Костянтин Климчук.
Допомогу передали і пораненому на Майдані Михайлу Золотаревському, який отримав річний запас ліків.
Застновник БФ «Фарм варта» Денис Шевченко отримав подяку від військових зенітно-ракетного полку, а також прапор, який побував на передовій.
Докладніше про волонтерську групу «Час змін» читайте у нашому довіднику волонтерів Білої Церкви.