• Головна
  • Кращим студентам Білої Церкви даватимуть по 500 грн
11:25, 20 жовтня 2016 р.

Кращим студентам Білої Церкви даватимуть по 500 грн

Днями у Білій Церкві відзначили найкращих студентів вищих навчальних закладів. Це молодь, яка має досягнення не лише у навчанні та науці, але і беруть участь у громадському житті.

Кращим студентам Білої Церкви даватимуть по 500 грн, фото-1

«Якщо ми хочемо побудувати успішну, європейську країну нам потрібні активні, небайдужі громадяни, якими сьогодні є ви» - сказав під час урочистостей Геннадій Дикий, запросивши студентів на стажування до міської ради.

Розпорядженням міського голови їм було призначено стипендії в розмірі 500 грн на 2016-2017 навчальний рік. З часів заснування стипендії у 1997 році, стипендіатами міського голови Білої Церкви стали 368 студентів.

Кращим студентам Білої Церкви даватимуть по 500 грн, фото-2

У 2016-2017 навчальному році стипендії міського голови отримуватиме 21 студент. Найбільше щасливців - у Білоцерківському національному аграрному університеті. Це Олеся Владімірова, Сергій Желізний, Олександр Закревський, Олександра Кузнєцова, Валентина Москаленко, Володимир Сухенко, Анна Тишківська та Надія Ярмак.

Серед студентів Білоцерківського медколеджу відзначили досягнення Руслана Довгополого і Тетяни Михайлюк, а серед учнів Білоцерківського педколеджу – Вероніку Котлінську та Кирила Тимченка.

Білоцерківський  інститут  економіки та управління ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» може пишатись Марією Бондаренко та Катериною Дорошенко, Білоцерківський коледж фінансів, обліку та аудиту – Анастасією Дацько, а коледж сервісу та дизайну – Мариною Пановою. Серед студентів Білоцерківського механіко-енергетичного технікуму стипендію міського голови отримуватиме Олексій Чередниченко, а серед студентів коледжу університету «Україна» - Зоряна Ястребська.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БілаЦерква #освіта
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...