• Головна
  • Які програми-месенджери найбільш надійні?
06:38, 22 жовтня 2016 р.

Які програми-месенджери найбільш надійні?

Міжнародна організація Amnesty International, що займається захистом прав людини, оприлюднила рейтинг найбільш надійних програм-месенджерів. Експерти аналізували месенджери на предмет їхньої захищеності від несанкціонованого доступу до переписки.

Головним критерієм порівняння була наявність у месенджері шифрування по системі «end-to-end». «Еnd-to-end» є системою захисту даних, в якій інформація передається зашифрованою і без посередників. Відповідно, шифрування і дешифрування повідомлень проходить без участі сервера, який потенційно може бути «хакнутий» зловмисниками.

За висновками Amnesty International, найбільш захищеними виявились Facebook Messenger і WhatsApp, власником яких є компанія Facebook. Ці месенджери отримали по 73 бали зі 100.

На другому місці – додатки iMessage і FaceTime від Apple та Telegram – їм присудили по 67 балів.

Продукти компанії Google – Allo, Duo і Hangouts – виявили себе не найкращим чином, отримавши 53 бали. Захищеність листування через Viber, Skype, Snapchat та Blackberry Messenger експерти оцінили нижче, ніж у 50 балів.

Найгіршими виявились китайські месенджери QQ та WeChat, яким присудили по нуль балів. Щоправда, за приблизними оцінками, цими програмами користується близько 1,5 млрд людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БілаЦерква #Україна #світ #технології
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...