![](https://s.04563.com.ua/section/logo/upload/pers/148/logo.png?20240727)
Сварка призвела до тяжких ножових ушкоджень
Правоохоронці білоцерківської поліції затримали зловмисника, який під час сварки, завдав 50-ти річному чоловікові тяжкі тілесні ушкодження ножем у вигляді колото-різаних ран.
Це стало відомо нашому порталу зі спільноти Моя Нова Поліція.
На місце події, для з’ясування обставин, прибула слідчо-оперативна група на чолі з начальником Білоцерківського відділу поліції Сергієм Возненком. В процесі з’ясування обставин події, виявилось, що цього дня постраждалий разом зі знайомим, в стані сп’яніння, з’ясовували відносини. Бійка утворилась із сварки, а згодом, не потерпівши образи,- один з чоловіків схопився за ніж. В результаті з’ясування стосунків, - тілесні ушкодження потерпілого у вигляді колото-різаних ран грудної клітини, плеча, живота, пахвової ділянки. Всі вони відносяться до категорії тяжких тілесних ушкоджень.
Зараз зловмисник затриманий за статтею 208 КПК України та вирішується питання з приводу надання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Слідчий відділ Білоцерківського ВП відкрив кримінальне провадження за ч.1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального Кодексу України, яке тягне за собою покарання у вигляді позбавлення волі до десяти років.
![Сварка призвела до тяжких ножових ушкоджень, фото-1 Сварка призвела до тяжких ножових ушкоджень, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)