![](https://s.04563.com.ua/section/logo/upload/pers/148/logo.png?20240727)
Поліцейські провели день відкритих дверей для учнів гімназії №2
Вчора, 17 лютого, для гімназистів, які навчаються у 7-му кадетському класі Білоцерківської гімназії №2, працівники сектору превенції Білоцерківського відділу, влаштували День відкритих дверей.
Повідомив у своєму фейсбуці Сергій Возненко, начальник білоцерківського відділу поліції в Головному Управлінні Національної Поліції в Київській області.
![Поліцейські провели день відкритих дверей для учнів гімназ..., фото-1 Поліцейські провели день відкритих дверей для учнів гімназії №2, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
У білоцерківському відділі поліції розповідали учням про підрозділи та роботу поліції, про історію відділу, про те, що виконує Національна поліція у Білій Церкві.
Діти завітали до чергової частини, де і ознайомились більш детально з роботою співробітників, які отримують найпершими повідомлення про різноманітні злочини і пригоди. Кадети ознайомились з наявним технічним обладнанням чергових частин.
![Поліцейські провели день відкритих дверей для учнів гімназ..., фото-2 Поліцейські провели день відкритих дверей для учнів гімназії №2, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Кульмінацією заходу стало ознайомлення учнів зі зброєю та різними інструментами, які застосовують пправоохоронці у своїй діяльності. Організатори зустрічі дозволили всім охочим потримати в руках та роздивитися справжню вогнепальну зброю.
Задоволені діти отримали купу приємних вражень, дехто, навіть, побажав у майбутньому служити в лавах Нацполіції.
![Поліцейські провели день відкритих дверей для учнів гімназ..., фото-3 Поліцейські провели день відкритих дверей для учнів гімназії №2, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)