• Головна
  • Білоцерківську виправну колонію відвідала спостережна комісія
09:36, 6 березня 2017 р.

Білоцерківську виправну колонію відвідала спостережна комісія

На базі Білоцерківської виправної колонії №35 останнього дня лютого відбулося виїзне засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради.

У засіданні спостережної комісії брав участь начальник дільниці соціальної реабілітації Андрій Приходько – він же і виступив, як представник Білоцерківської виправної колонії №35 Андрій Приходько проінформував членів комісії про порядок утримання засуджених осіб у цьому закладі.

Білоцерківську виправну колонію відвідала спостережна комісія, фото-1

На даний час 13 засуджених утримується у дільниці соціальної реабілітації Білої Церкви. На момент огляду дільниці соціальної реабілітації, 12 засуджених були залучені  до виконання господарчих робіт на різних об’єктах колонії.

Представниками спостережної комісії оглядалися такі місця як: побутова кімната, спальні приміщення, їдальня (місце, де готують їжу), кімната для відпочинку, кладова, де зберігаються особисті речі засуджених, кімната для  відвідування родичами ув`язнених, душова кімната  та інші приміщення.

Білоцерківську виправну колонію відвідала спостережна комісія, фото-2
Білоцерківську виправну колонію відвідала спостережна комісія, фото-3

Члени спостережної комісії в рамках заходу провели бесіду із засудженим  виправної колонії Ігорем Хора, який  буде звільнений в грудні цього року. Скарг з боку засудженого  до членів спостережної комісії не було.

По завершенню, члени спостережної комісії підвели підсумки щодо питань огляду дільниці соціальної реабілітації виправної колонії № 35 в м. Біла Церква. Зауваження та пропозиції, які надійшли в ході засідання спостережної комісії були взяті до відома.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виправнаколоніяБілаЦерква #виправнаколонія #колоніязасудженних #вБілійЦеркві #спостережнакомісія #вбілоцерківськійвиправнійколонії
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...