• Головна
  • Правила техогляду автомобілів в Україні змінено!
12:10, 19 березня 2017 р.

Правила техогляду автомобілів в Україні змінено!

Правила техогляду автомобілів в Україні змінено!

За даними урядового порталу, Кабінет Міністрів України прийняв зміни в правила техогляду транспортних засобів, зобов'язавши виконавців процесу перевірки транспорту, встановити відео- та фотофіксацію процесу. При цьому виконавці технічного огляду повинні будуть попереджати власників транспортних засобів про фіксацію процесу.

Всі відзняті матеріали будуть зберігатися протягом 3 років. Таке рішення не дасть видавати протоколи перевірки транспорту без її здійснення, а також допоможе зібрати об'єктивні відомості про загальний технічний стан автомобіля.

Відео та фото-фіксація буде здійснюватися під час зовнішнього огляду автомобіля. На фотографіях повинні бути вказані дата та час технічного огляду, які повинні збігатися з часом і датою видачі протоколу перевірки техогляду.

Нагадаємо, що з грудня 2015 року, техогляд в разі перереєстрації документів на транспорт, був повернутий. Тому автомобілі, які використовуються в комерційних цілях в разі перереєстрації документів повинні так само проходити техогляд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#техогляд #Україна #техоглядавтомобілів #зміниуправилахтехогляду
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...