![](https://s.04563.com.ua/section/logo/upload/pers/148/logo.png?20240727)
Більше 180 порушників ПДР за 1 добу в Київській області
Правоохоронці Київщини, які виконують функції із забезпечення безпеки дорожнього руху, виявили та притягнули до адміністративної відповідальності 181 особу за 20 березня. У зв’язку з порушенням ПДР, два пішоходи отримали постанови.
Серед порушень, наймасовішими залишаються такі як:
- недотримання вимог дорожніх знаків та розмітки – 65 випадків,
- невикористання пасків безпеки - 18 випадків,
- керування у нетверезому стані – 8 випадків,
- порушення правил проїзду перехресть – 5 випадків.
За вчорашній день , лінія «102» отримала 19 викликів на ДТП. Було зареєстровано 2 аварії, в яких двоє людей отримали травми. Є один травмований пішохід серед них. Чоловік намагався перебігти дорогу у невстановленому місці та потрапив під колеса машини.
Серед причин ДТП - неочікуваний вихід пішоходів на проїзну частину та порушення правил маневрування.
Водіям потрібно завжди зважати на погодні та дорожні умови. У темну годину будьте пильні, щоб не трапилося лихо через наїзд на несвідомого пішохода. Ваша уважність та пильність за кермом може відвернути лихо.
![Більше 180 порушників ПДР за 1 добу в Київській області, фото-1 Більше 180 порушників ПДР за 1 добу в Київській області, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Дбати про власну безпеку повинні й самі пішоходи! Переходити проїжджу частину перед транспортом, що наближається - небезпечно! Раптова поява пішохода на дорозі може закінчитися трагічно.