Рішення Білоцерківської міської ради від 1 березня 2017 року

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                            № 502-26-VII

Про погодження реструктуризації заборгованості

Комунального підприємства Білоцерківської міської ради

«Білоцерківтепломережа»  за спожитий природний газ

Розглянувши звернення постійної комісії міської ради з питань  житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження від 31 січня 2017 року № 2-17-51, з метою вжиття комплексу організаційних та економічних заходів, спрямованих на забезпечення сталого функціонування  Комунального підприємства  Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа», відповідно до частини 6 статті 5   Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії» ,  статті 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада вирішила:

            1.Погодити реструктуризацію  заборгованості за спожитий  природний газ  Комунального підприємства  Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа», використаний станом на 1 липня 2016 року  для виробництва  теплової енергії, послуг опалення та постачання гарячої води.

            2. Білоцерківська міська рада зобов’язується виступити гарантом щодо виконання зобов’язань Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» в частині виконання Договору на реструктуризацію заборгованості Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» за спожитий  природний газ , використаний станом на 1 липня 2016 року  для виробництва теплової енергії, послуг опалення та постачання гарячої води ( без урахування суми неустойки (штрафів , пені)  інфляційних нарахувань, процентів річних, нарахованих на заборгованість за спожитий природний газ ), непогашена станом на 31 грудня 2016 року в розмірі 49 373118,61  (сорок дев’ять мільйонів триста сімдесят три тисячі сто вісімнадцять гривень, 61 коп.)  перед гарантованим постачальником природного газу – НАК «Нафтогаз України» , починаючи з  2017 року.

            3. Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради розробити та винести на розгляд сесії міської ради проект рішення «Про програму фінансової підтримки Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» на 2017 – 2023р.р.»

            4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження.

Міський голова                                                                          Г.А.Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                                         № 503-26-VII

Про скасування підпункту 1.7 пункту 1 рішення міської ради 

від 08 вересня 2016 року № 247-15-VII  «Про надання дозволів

на розроблення проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок в оренду»

           Розглянувши протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 25 січня 2017 року № 71, відповідно до ч. 2       ст. 19 Конституції України,  ст. 12 Земельного кодексу України,  ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада вирішила:

         1. Скасувати підпункт 1.7 «Дочірньому підприємству відкритого акціонерного товариства «Київхліб» «Білоцерківський хлібокомбінат» під розміщення виробничих приміщень хлібокомбінату  по вулиці Голубина,11 орієнтовною площею 1,5639 га за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.» пункту 1 «Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду» рішення міської ради від 08 вересня 2016 року № 247-15-VII «Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду»

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                   Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                               № 504-26-VII

Про скасування рішення Білоцерківської міської ради

від 08 вересня 2016 року № 246-15-VII  «Про припинення

права  постійного користування землі з Дочірнім

підприємством відкритого акціонерного товариства

«Київхліб» «Білоцерківський хлібокомбінат»

Розглянувши протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 25 січня 2017 року № 71, відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України,  ст. 12 Земельного кодексу України,  ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада вирішила:

1. Скасувати рішення Білоцерківської міської ради від 08 вересня 2016 року                     № 246-15-VII  «Про припинення права  постійного користування землі з Дочірнім підприємством відкритого акціонерного товариства «Київхліб» «Білоцерківський хлібокомбінат»

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 Міський голова                                                                     Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                  № 505-26-VII

Про скасування підпункту 1.8 пункту 1 рішення міської ради 

від 08 вересня 2016 року № 247-15-VII  «Про надання дозволів

на розроблення проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок в оренду»

Розглянувши заяву юридичної особи – товариства з обмеженою відповідальністю «Продпром», протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 10 січня 2017 року № 69, відповідно до ст. 12, 141 Земельного кодексу України, ст. 31 Закону України «Про оренду землі», пункту 34 частини 1 ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  міська рада вирішила:

1. Скасувати  підпункт 1.8 «Товариству з обмеженою відповідальністю «Продпром» під розміщення складських приміщень по вулиці Пекарська,13 орієнтовною площею 0,1803 га за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква» пункту 1 «Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду» рішення міської ради від 08 вересня 2016 року № 247-15-VII  «Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду» в зв'язку з поданням заяви юридичної особи.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                  Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                            № 506-26-VII

Про внесення змін в рішення міської

ради від 11 грудня 2015р. № 06-02-VII

«Про утворення постійних комісій  ради, 

затвердження їх складу та обрання голів комісій»

Розглянувши заяву депутата міської ради  Оселедька Ю.П. та повідомлення депутата  міської ради Бабенка В.М. щодо відкликання голови постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації Мартинюка С.І. за рішенням фракції   Білоцерківської міської організації політичної партії «Українське Об'єднання Патріотів – УКРОП», відповідно до  ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.1.3. ст.12 Регламенту Білоцерківської міської ради  VII скликання, міська рада вирішила:

            1. Внести зміни в підпункт 1.2. «Постійна комісія з питань земельних відносин  та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток, історичного  середовища та благоустрою» пункту 1 рішення міської ради від 11 грудня 2015р. № 06-02-VII, а саме: виключити зі складу комісії

            - Оселедька Юрія Павловича.

            2. Внести зміни в підпункт 1.6. «Постійна комісія з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку  підприємництва, власності, комунального майна та приватизації» пункту 1 рішення міської ради від 11 грудня 2015 р. № 06-02-VII, а саме: включити до складу комісії

            - Оселедька Юрія Павловича.

3. Замінити  Мартинюка Сергія Івановича як голову постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації і замінити на голову Гончара Анатолія  Анатолійовича.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, оборонної роботи, запобігання корупції, сприяння  депутатській діяльності, етики та регламенту.

Міський голова                                                               Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                        № 507-26-VII

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки в оренду  та передачу земельної ділянки

в оренду фізичній особі – підприємцю Марунич Надії Петрівні

    Розглянувши заяву фізичної особи - підприємця, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 17 січня 2017 року № 70, відповідно до ст.12, 93, 123, 124 Земельного кодексу України, ст. 16, 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про оренду землі», пункту 34 частини 1  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду та передати земельну ділянку в оренду  фізичній особі – підприємцю Марунич Надії Петрівні під розміщення виробничої бази по вулиці Толстого,40 площею 0,1618 га (з них: капітальна одноповерхова – 0,0213 га, під проїздами, проходами та площадками – 0,1405 га) строком на 5 (п'ять) років, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква. Кадастровий номер: 3210300000:06:036:0040.

2. Особі, зазначеній в цьому рішення укласти та зареєструвати у встановленому порядку договір оренди землі.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                          Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                                № 508-26-VII

 Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки

в оренду фізичній особі – підприємцю Марунич Надії Петрівні

Розглянувши заяву фізичної  особи – підприємця, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 17 січня 2017 року № 70, відповідно до ст. 12,93, 122, 123, ч. 14 ст. 186  Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі»,  пункту 34 ч. 1 ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 55 Закону України «Про землеустрій», Наказу Державного комітету України із земельних ресурсів «Про затвердження Інструкції про встановлення (відновлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості та їх закріплення межовими знаками» від 18 травня 2010 року за № 376, міська рада вирішила:

 1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки комунальної власності в натурі (на місцевості) та передати  земельну ділянку в оренду фізичній особі – підприємцю Марунич Надії Петрівні під розміщення виробничої бази по вулиці Толстого,40 площею 0,3809 га (з них: капітальна одноповерхова – 0,0914 га, під проїздами, проходами та площадками – 0,2895 га) строком на 5 (п'ять) років, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква. Кадастровий номер: 3210300000:06:036:0015.

2. Особі, зазначеній в цьому рішення укласти та зареєструвати у встановленому порядку договір оренди землі.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                       Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                        № 509-26-VII

Про надання дозволів на розроблення

проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок у власність

Розглянувши заяви юридичних осіб, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 10 січня 2017 року № 69, відповідно до ст. 12,41,122,123 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність:

1.1 Гаражному кооперативу «Славіна» для гаражного будівництва по вулиці Василя Стуса,76 а орієнтовною площею 0,2924 га, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                      Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                                 № 510-26-VII

Про укладення договорів про встановлення

особистих  строкових сервітутів

Розглянувши заяви юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, протоколи постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 13 жовтня 2016 року № 58, від 19 грудня 2016 року № 67, від 27 грудня 2016 року № 68, від 10 січня 2017 року № 69, відповідно до ст. 12, 98-102 Земельного кодексу України, пункту 34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, керуючись рішенням Білоцерківської міської ради про затвердження Тимчасового положення про порядок сервітутного (обмеженого) використання земель комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква в новій редакції від 26 травня 2015 року                     № 1449-75-VI, міська рада вирішила:

 1.Укласти договір про встановлення особистого строкового сервітуту з:

1.1 Фізичною особою – підприємцем Караман Мирославою В'ячеславівною під розміщення кіоску по продажу хлібобулочних виробів по бульвару Олександрійський, в районі будинку № 137 площею 0,0009 га строком на 3 (три) роки, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

1.2 Фізичною особою – підприємцем Караман Мирославою В'ячеславівною під розміщення кіоску по продажу хлібобулочних виробів по бульвару Олександрійський, в районі будинку № 44/2 площею 0,0009 га строком на 3 (три) роки, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

1.3 Фізичною особою – підприємцем Караман Мирославою В'ячеславівною під розміщення кіоску по продажу хлібобулочних виробів по вулиці Олеся Гончара, в районі будинку № 20 площею 0,0009 га строком на 3 (три) роки, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

1.4 Фізичною особою – підприємцем Караман Мирославою В'ячеславівною під розміщення кіоску по продажу хлібобулочних виробів по вулиці Сквирське шосе, в районі будинку № 224 площею 0,0009 га строком на 3 (три) роки, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

1.5 Фізичною особою – підприємцем Олійник Оксаною В'ячеславівною під розміщення існуючого кіоску по вулиці Гоголя, біля аптеки № 62 площею 0,0025 га ( з них: під тимчасовими спорудами – 0,0022 га, під проїздами, проходами, площадками – 0,0003 га) строком на 3 (три) роки, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

1.6 Фізичною особою – підприємцем  Жураківським Олександром Леонідовичем під розміщення існуючого кіоску по продажу продовольчих товарів по вулиці Нєкрасова, в районі житлового будинку № 47/1 по вулиці Леваневського площею 0,0033 га (з них: під тимчасовими спорудами – 0,0014 га, під проходами та площадками – 0,0019 га) строком на 3 (три) роки,  за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

1.7 Фізичною особою – підприємцем  Жураківським Олександром Леонідовичем під розміщення існуючого кіоску по продажу продовольчих товарів по вулиці Олеся Гончара, в районі житлового будинку № 6 площею 0,0022 га (з них: під тимчасовими спорудами – 0,0015 га, під проходами та площадками – 0,0007 га) строком на 3 (три) роки,  за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

1.8 Фізичною особою – підприємцем  Гнєдіч Сергієм Дмитровичем під розміщення вхідної групи до власного існуючого нежитлового приміщення – магазину площею 0,0034 га в складі двох земельних ділянок: ділянка площею 0,0019 га (з них: капітальна одноповерхова – 0,0008 га,  під спорудами – 0,0005 га, під проходами, проїздами, площадками – 0,0006 га) ділянка площею 0,0015 га ( з них: під проходами, проїздами, площадками – 0,0015 га) по провулку Будівельників,4 приміщення 37 строком на 10 (десять) років, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

1.9 Фізичною особою – підприємцем  Кублій Ларисою Михайлівною під розміщення існуючого павільйону по продажу продовольчих товарів по вулиці Леваневського, в районі житлового будинку № 36 площею 0,0055 га (з них: під тимчасовими спорудами – 0,0028 га, під проходами та площадками – 0,0027 га) строком на 5 (п'ять) років, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

1.10 Фізичній особі – підприємцю Поплавській Марії Валеріївні під розміщення вхідної групи до  нежитлового приміщення – магазину по бульвару Олександрійський,76 площею 0,0099 га (з них: під проїздами, проходами та площадками – 0,0090 га, інші – 0,0009 га) строком на 10 років,  за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

2. Відмовити в укладенні договорів про встановлення особистих строкових сервітутів з:

2.1 Приватним підприємством «ЮА Телеком» під розміщення абонентського відділу компанії ПрАТ «Белком» в складі зупинки громадського транспорту  по бульвару Олександрійський, біля будинку № 62 площею 0,0025 га (з них: під проходами, проїздами, площадками – 0,0025 га) строком на 3 (три) роки, за рахунок земель населеного пункту              м. Біла Церква, відповідно до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 року №244 та             п. 4 Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в            м. Біла Церква рішення міської ради від 20 серпня 2015 року №  1552-78-VI.

2.2 Приватним підприємством «ЮА Телеком» під розміщення абонентського відділу компанії ПрАТ «Белком» в складі зупинки громадського транспорту  по вулиці Тімірязєва, в районі житлового будинку № 8 площею 0,0015 га (з них: під проходами, проїздами, площадками – 0,0015 га) строком на 3 (три) роки, за рахунок земель населеного пункту             м. Біла Церква, відповідно до  Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 року №244 та           п. 4 Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в          м. Біла Церква рішення міської ради від 20 серпня 2015 року №  1552-78-VI.

2.3 Приватним підприємством «ЮА Телеком» під розміщення абонентського відділу компанії ПрАТ «Белком» в складі зупинки громадського транспорту  по бульвару Олександрійський, зупинка «Вокзальна» площею 0,0015 га (з них: під проходами, проїздами, площадками – 0,0015 га) строком на 3 (три) роки, за рахунок земель населеного пункту                  м. Біла Церква , відповідно до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 року №244 та            п. 4 Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Біла Церква рішення міської ради від 20 серпня 2015 року №  1552-78-VI.

2.4 Приватним підприємством «ЮА Телеком» під розміщення абонентського відділу компанії ПрАТ «Белком» в складі зупинки громадського транспорту  по вулиці Академіка Линника, в районі житлового будинку № 3 площею 0,0015 га (з них: під проходами, проїздами, площадками – 0,0015 га) строком на 3 (три) роки, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква, відповідно до  Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 року №244 та п. 4 Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Біла Церква рішення міської ради від 20 серпня 2015 року №  1552-78-VI.

2.5 Приватним підприємством «ЮА Телеком» під розміщення абонентського відділу компанії ПрАТ «Белком» в складі зупинки громадського транспорту  по бульвару Олександрійський, зупинка «Гренадер» площею 0,0015 га (з них: під проходами, проїздами, площадками – 0,0015 га) строком на 3 (три) роки, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква, відповідно до  Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 року №244 та п. 4 Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Біла Церква рішення міської ради від 20 серпня 2015 року №  1552-78-VI.

 3. Особам, зазначеним в цьому рішенні укласти  у встановленому порядку договора  про встановлення особистих строкових сервітутів.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                      Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                                № 511-26-VII

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у  власність

громадянці Пархоменко Юлії Андріївні

Розглянувши заяву фізичної особи, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 25 січня 2017 року № 71, відповідно до ст. 12, 116, 118, 121,122,123 Земельного кодексу України,  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1.Відмовити в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність:

1.1Громадянці Пархоменко Юлії Андріївні  для будівництва індивідуального гаража по вулиці Водопійна, в районі будинку № 19 орієнтовною площею 0,0030 га, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква, відповідно до ч.3 ст.24 та ч. 4 ст. 26 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та рішення Білоцерківського міськвиконкому від 26.12.1995 року за № 327.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                               Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                         № 512-26-VII

 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність

громадянину Коляді Олександру Вікторовичу

Розглянувши заяву фізичної особи, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 25 січня 2017 року № 71, відповідно до ст. 12, 116, 118, 121,122,123 Земельного кодексу України,  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність громадянину Коляді Олександру Вікторовичу               (1/3 частка) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по провулку Проточний,19 орієнтовною площею 0,0360 га, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

2. Особі, зазначеній в цьому рішенні подати на розгляд міської ради належним чином розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Площа земельної ділянки буде уточнена при затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                         Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                           № 513-26-VII

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність

громадянину Масло Людмилі Антонівні

Розглянувши заяву фізичної особи, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 02 лютого 2017 року № 73, відповідно до ст. 12, 116, 118, 121,122,123 Земельного кодексу України,  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільно часткову власність громадянці Масло Людмилі Антонівні                                (21/50 частка) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Ключова,5 орієнтовною площею 0,1000 га, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

          2. Особі, зазначеній в цьому рішенні подати на розгляд міської ради належним чином розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Площа земельної ділянки буде уточнена при затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                          № 514-26-VII

Про передачу земельної ділянки у власність

Яровенку Віталію Миколайовичу

Розглянувши заяву фізичної особи, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 02 лютого 2017 року № 73, відповідно до ст. 12, 116, 118, 121 Земельного кодексу України,  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Передати земельну ділянку у власність громадянину Яровенку Віталію Миколайовичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Зарічанська,21 площею 0,0748 га, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква. Кадастровий номер: 3210300000:03:047:0179.

          2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                          Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                                 № 515-26-VII

 Про припинення терміну дії договору оренди землі

Яровенко Світлані Антонівні

Розглянувши заяву фізичної особи, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 02 лютого 2017 року № 73, відповідно до ст. 12, 141 Земельного кодексу України,  ст. 31 Закону України «Про оренду землі», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Припинити договір оренди землі з громадянкою Яровенко Світланою Антонівною для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Зарічанська,21 площею 0,0748 га, кадастровий номер: 3210300000:03:047:0179, який укладений 08 липня 2016 року № 04 на підставі підпункту 7.1 пункту 7 рішення міської ради від 05 травня 2016 року № 133-10-VII та зареєстрований як інше речове право від 08 серпня 2016 року № 15863424, шляхом його розірвання за згодою сторін, відповідно до набуття іншою особою права власності на жилий будинок, будівлю або споруду, які розташовані на земельній ділянці.

2. Особі, зазначеній в цьому рішенні звернутися до управління регулювання земельних відносин Білоцерківської міської ради для укладання додаткової угоди до даного договору оренди землі відповідно до даного рішення, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

3. Особі, зазначеній в цьому рішенні зареєструвати припинення права оренди земельної ділянки в порядку, визначеному чинним законодавством України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                     Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                      № 516-26-VII

 Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки в оренду

Троцьку Віктору Павловичу

Розглянувши заяву фізичної особи, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 02 лютого 2017 року № 73, відповідно до ст. 12,93,116,118,122,123, ч. 14 ст. 186 Земельного кодексу України,  Закону України «Про оренду землі»  ст. 55 Закону України «Про землеустрій», Наказу Державного комітету України із земельних ресурсів «Про затвердження Інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками» від 18 травня 2010 року за № 376, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передати земельну ділянки в оренду громадянину Троцьку Віктору Павловичу для ведення городництва по вулиці Ключова,12 кв.2,3 площею 0,0831 га, строком на 5 (п'ять) років, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква. Кадастровий номер: 3210300000:04:024:0107.

2. Особі, зазначеній в цьому рішення укласти та зареєструвати у встановленому порядку договір оренди землі.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 Міський голова                                                                         Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                       № 517-26-VII

Про надання дозволу на розроблення технічної документації

із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Сікорі Сергію Миколайовичу

Розглянувши заяву фізичної особи, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 02 лютого 2017 року № 73, відповідно до ст. 12, 116, 118, 121,123 Земельного кодексу України,  ст. 55 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1.Відмовити в наданні дозволу на розроблення технічної документації, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості):

1.1 Громадянину Сікорі Сергію Миколайовичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Травнева,54 А площею 0,1000 га, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква, в зв'язку з ненаданням особою правовстановлюючих документів на житловий будинок, господарські будівлі і споруди.

          2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 Міський голова                                                                Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                            № 518-26-VII

Про передачу земельної ділянки в оренду

Каплуненку Володимиру Савовичу

Розглянувши заяву фізичної особи, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 02 лютого 2017 року № 73, відповідно до ст. 12, 93, 122, 123,124 Земельного кодексу України,  ст. 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр»,  Закону України «Про оренду землі», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Передати земельну ділянку в оренду громадянину Каплуненку Володимиру Савовичу для ведення городництва по вулиці Київська,3 площею 0,1595 га, строком   на 5 (п'ять) років, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква. Кадастровий номер: 3210300000:06:019:0023.

         2. Особі, зазначеній в цьому рішенні укласти та зареєструвати у встановленому порядку договір оренди землі.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                               Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                         № 519-26-VII

Про внесення змін в рішення міської ради

від 30 червня 2016 року № 209-12-VII

Розглянувши заяву відділу капітального будівництва Білоцерківської міської ради, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 02 лютого 2017 року № 73,  відповідно до ст. 12, п. а ч.2 92, 122, 123 Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

 1. Внести зміни в  пункт 2 рішення міської ради від 30 червня 2016 року № 209-12-VIІ «Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування», а саме: пункт 2 викласти в наступній редакції: «Особам, зазначеним в підпункті 1.1, 1.2, 1.3, 1.4 пункту 1 даного рішення подати на розгляд міської ради належним чином розроблені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 Міський голова                                                            Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                       № 520-26-VII

 Про внесення змін в рішення міської ради

від 08 вересня 2016 року № 247-15-VII

Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця Шевченко Тетяни Іванівни, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 02 лютого 2017 року № 73,  відповідно до ст. 12, 122,123 Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

 1. Внести зміни в  пункт 3 рішення міської ради від 08 вересня 2016 року № 247-15-VIІ «Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду, а саме: пункт 3 викласти в наступній редакції: «Особі, зазначеній в цьому рішенні  подати на розгляд міської ради належним чином розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 Міський голова                                                         Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                     № 521-26-VII

Про внесення змін в рішення міської ради

від 05 травня 2016 року № 133-10-VII

Розглянувши заяву Загорулько Маргарити Георгіївни, Загорулько Аліни Сергіївни, Загорулько Станіслава Сергійовича, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 02 лютого 2017 року № 73,  відповідно до ст. 12, 116,118,121,122,123 Земельного кодексу України,  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

 1. Внести зміни в  підпункт 7.3 пункту 7 рішення міської ради від 05 травня 2016 року № 133-10-VII «Про оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки громадянам», а саме: слова та цифри: «1/5 частка, в рівних частках кожний» замінити на слова: «в рівних частках кожний», в зв'язку з уточненням часток земельної ділянки.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 Міський голова                                 Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                                  № 522-26-VII

Про внесення змін в рішення міської ради

від 05 травня 2016 року № 133-10-VII

Черненку Сергію Станіславовичу

Розглянувши заяву Черненка Сергія Станіславовича, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 02 лютого 2017 року № 73,  відповідно до ст. 12, 116,118,121,122,123 Земельного кодексу України,  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Відмовити у внесенні змін в підпункт 91 додатку 1 рішення міської ради від 05 травня 2016 року № 133-10-VIІ «Про оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки громадянам» а саме: слова та цифри: «вул. Гетьмана Сагайдачного (в р-ні будинку № 121 (вул. Червонофлотська (в р-ні будинку № 121)» замінити на слова та цифри: «вул. Чкалова, в районі житлового будинку № 10» в зв'язку з уточненням адреси земельної ділянки, у зв'язку з тим, що попереднє рішення від 05 травня 2016 року № 133-10-VIІ «Про оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки громадянам» в частині підпункту 91 додатку 1 виконано технічно вірно та у відповідності до заяви громадянина. Таким чином зміна адреси, щодо якої було надано дозвіл фактично вимагає отримання нового дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність. 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 Міський голова                                 Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                              № 523-26-VII

Про укладення договору про встановлення особистого

строкового сервітуту з фізичною особою – підприємцем

Янішевською Іриною Вікторівною

Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 17 січня 2017 року № 70,  відповідно до ст. 12, 98-102 Земельного кодексу України, пункту 34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням Білоцерківської міської ради про затвердження Тимчасового положення про порядок сервітутного (обмеженого) використання земель комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква в новій редакції від 26 травня 2015 року № 1449-75-VI, міська рада вирішила:

         1. Відмовити в укладенні договору про встановлення особистого строкового сервітуту з:

1.1 Фізичною особою – підприємцем Янішевською Іриною Вікторівною під розміщення павільйону по продажу продовольчих товарів з влаштуванням літнього майданчику по вулиці Котляревського, в районі МРЕВ ДАІ площею 0,0117 га ( з них: під тимчасовими спорудами – 0,0027 га, під проходами та площадками – 0,0090 га) строком на 3 (три) роки, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква, відповідно до ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 року №244 та п. 4 Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Біла Церква рішення міської ради від 20 серпня 2015 року №  1552-78-VI.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                      Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                       № 524-26-VII

Про укладення договору про встановлення особистого

строкового сервітуту з комунальним підприємством

Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська

госпрозрахункова стоматологічна поліклініка»

Розглянувши заяву юридичної особи, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 17 січня 2017 року № 70,  відповідно до ст. 12, 98-102 Земельного кодексу України, пункту 34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням Білоцерківської міської ради про затвердження Тимчасового положення про порядок сервітутного (обмеженого) використання земель комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква в новій редакції від 26 травня 2015 року № 1449-75-VI, міська рада вирішила:

  1. Відмовити в укладенні договору про встановлення особистого строкового сервітуту з:

1.1 Комунальним підприємством Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська госпрозрахункова стоматологічна поліклініка» під розміщення вхідної групи до власного існуючого нежитлового приміщення – стоматологічної поліклініки по бульвару Олександрійський,159 площею 0,0343 га (з них: капітальна – 0,0046 га, прибудинкова територія – 0,0297 га) строком на 10 (десять) років, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква, відповідно до ч.3 ст.42 Земельного кодексу України.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                            Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                  № 525-26-VII

Про укладення договору про встановлення особистого

строкового сервітуту з фізичною особою – підприємцем

Петрик Ларисою Олександрівною

Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 17 січня 2017 року № 70,  відповідно до ст. 12, 98-102 Земельного кодексу України, пункту 34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням Білоцерківської міської ради про затвердження Тимчасового положення про порядок сервітутного (обмеженого) використання земель комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква в новій редакції від 26 травня 2015 року № 1449-75-VI, міська рада вирішила:

         1. Укласти договір про встановлення особистого строкового сервітуту з фізичною особою – підприємцем  Петрик Ларисою Олександрівною під розміщення вхідної групи до власного існуючого нежитлового приміщення – магазину та теплогенераторної по бульвару Олександрійський,78 приміщення 47,48 площею 0,0061 га в складі двох земельних ділянок: ділянка площею 0,0041 га (з них: капітальна одноповерхова – 0,0014 га, під спорудами – 0,0027 га), ділянка площею 0,0020 га (з них: під спорудами – 0,0007 га, під проїздами, проходами, площадками – 0,0013 га) строком на 10 (десять) років, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

2. Особі, зазначеній в цьому рішенні укласти  у встановленому порядку договір  про встановлення особистого строкового сервітуту.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                   Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                        № 526-26-VII

Про укладення договору про встановлення особистого

строкового сервітуту з фізичною особою – підприємцем

Косовською Вікторією Сергіївною

Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 17 січня 2017 року № 70,  відповідно до ст. 12, 98-102 Земельного кодексу України, пункту 34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням Білоцерківської міської ради про затвердження Тимчасового положення про порядок сервітутного (обмеженого) використання земель комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква в новій редакції від 26 травня 2015 року № 1449-75-VI, міська рада вирішила:

        1. Укласти договір про встановлення особистого строкового сервітуту з фізичною особою – підприємцем Косовською Вікторією Сергіївною під розміщення вхідної групи до власного нежитлового приміщення  по бульвару Олександрійський, 20 приміщення 37 площею 0,0125 га строком на 10 (десять) років, за рахунок земель населеного пункту               м. Біла Церква.

2. Особі, зазначеній в цьому рішенні укласти  у встановленому порядку договір  про встановлення особистого строкового сервітуту.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                 № 527-26-VII

 Про укладення договору про встановлення особистого

строкового сервітуту з фізичною особою – підприємцем

Колядою Юлією Михайлівною

Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 17 січня 2017 року № 70,  відповідно до ст. 12, 98-102 Земельного кодексу України, пункту 34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням Білоцерківської міської ради про затвердження Тимчасового положення про порядок сервітутного (обмеженого) використання земель комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква в новій редакції від 26 травня 2015 року № 1449-75-VI, міська рада вирішила:

         1. Укласти договір про встановлення особистого строкового сервітуту з фізичною особою – підприємцем Колядою Юлією Михайлівною під розміщення вхідної групи до власного існуючого нежитлового приміщення – магазину по вулиці Митрофанова11, приміщення, 105 площею 0,0012 га (з них: під тимчасовими спорудами – 0,0004 га, під проходами – 0,0008 га) строком на 10 (десять) років, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

2. Особі, зазначеній в цьому рішенні укласти  у встановленому порядку договір  про встановлення особистого строкового сервітуту.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                  Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                   № 528-26-VII

Про поновлення договору оренди землі

товариству з обмеженою відповідальністю

«Білоцерківспецбуд»

 Розглянувши заяву  юридичної особи, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 17 січня 2017 року № 70, відповідно до ст. 12,  93 Земельного кодексу України, ст. 33 Закону України «Про оренду землі», ст. 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», пункту 34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1.Поновити договір оренди землі товариству з обмеженою відповідальністю «Білоцерківспецбуд» під розміщення існуючої виробничої бази по вулиці Січневий прорив,41 а площею 0,2020 га (з них: під спорудами – 0,0399 га, під проїздами, проходами, площадками – 0,1621 га) строком на 25 (двадцять п'ять) років, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква. Кадастровий номер: 3210300000:02:030:0014.

2. Особі, зазначеній в цьому рішенні укласти та зареєструвати у встановленому порядку договір  оренди землі.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                            Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                               № 529-26-VII

Про поновлення договору оренди землі

товариству з обмеженою відповідальністю

«Білоцерківдрук»

Розглянувши заяву  юридичної особи, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 17 січня 2017 року № 70, відповідно до ст. 12,  93 Земельного кодексу України, ст. 33 Закону України «Про оренду землі», ст. 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», пункту 34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1.Поновити договір оренди землі товариству з обмеженою відповідальністю «Білоцерківдрук» під розміщення існуючої виробничої бази по бульвару Олександрійський,22 площею 0,6455 га (з них: капітальна одно та двоповерхова – 0,0537 га, капітальна трьох і більше поверхова – 0,1487 га, тимчасова – 0,0040 га, під спорудами – 0,0014 га, під проїздами, проходами, площадками – 0,4377 га) строком на 25 (двадцять п'ять) років, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква. Кадастровий номер: 3210300000:03:006:0090.

2. Особі, зазначеній в цьому рішенні укласти та зареєструвати у встановленому порядку договір  оренди землі.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 Міський голова                                             Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                   № 530-26-VII

Про поновлення договору оренди землі

приватному малому підприємству «ОВВА»

Розглянувши заяву  юридичної особи, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 17 січня 2017 року № 70, відповідно до ст. 12,  93 Земельного кодексу України, ст. 33 Закону України «Про оренду землі», ст. 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», пункту 34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1.Поновити договір оренди землі приватному малому підприємству «ОВВА» під розміщення існуючої виробничої бази по вулиці Павліченко,29 а площею 0,0947 га (з них: капітальна одноповерхова – 0,0072 га, під проїздами, проходами, площадками – 0,0875 га) строком на 25 (двадцять п'ять) років, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква. Кадастровий номер: 3210300000:04:042:0038.

2. Особі, зазначеній в цьому рішенні укласти та зареєструвати у встановленому порядку договір  оренди землі.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 Міський голова                                              Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                            № 531-26-VII

Про надання дозволу на  виготовлення технічної

документації із землеустрою щодо поділу земельної

ділянки товариству з додатковою відповідальністю

фабрика паперово-технічних виробів «Тосна»

Розглянувши заяву юридичної особи, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 17 січня 2017 року   № 70, відповідно до ст. 12, 79-1 Земельного кодексу України, ст. 56 Закону України «Про землеустрій», ст. 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», пункту 34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада вирішила:

 1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності площею 1,6598 га з кадастровим номером: 3210300000:04:042:0089 по вулиці Павліченко,9 А, яка перебуває в оренді на дві окремі земельні ділянки: ділянка площею 1,5402 га,  ділянка площею 0,1196 га,  без зміни її цільового призначення для подальшої державної реєстрації земельних ділянок.

         1.1. Роботи з виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки провести землекористувачу – товариству з додатковою відповідальністю фабрика паперово-технічних виробів «Тосна»

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою з питань ефективного використання земель всіх форм власності.

Міський голова                                            Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                      № 532-26-VII

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення

земельної  ділянки в оренду та передачу земельної ділянки

в оренду фізичній особі – підприємцю Циганюку Андрію

Володимировичу по вул. Фастівська,23 корпус 2 з

 кадастровим номером: 3210300000:02:004:0102

    Розглянувши заяву фізичної особи - підприємця, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 17 січня 2017 року № 70, відповідно до ст.12, 93, 123, 124 Земельного кодексу України, ст. 16, 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про оренду землі», пункту 34 частини 1   ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду та передати земельну ділянку в оренду фізичній особі - підприємцю Циганюку Андрію Володимировичу під розміщення виробничої бази по вулиці Фастівська,23, корпус 2 площею 0,1081 га (з них: капітальна одно-двоповерхова – 0,0100 га, під проїздами,                   проходами, площадками – 0,0193 га, під зеленими насадженнями – 0,0788 га) строком на 5 (п'ять) років, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква. Кадастровий номер: 3210300000:02:004:0102.

2. Особі, зазначеній в цьому рішенні укласти  і зареєструвати у встановленому порядку договір  оренди землі.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                   Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                       № 533-26-VII

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення

земельної  ділянки в оренду та передачу земельної ділянки

в оренду фізичній особі – підприємцю Циганюку Андрію

Володимировичу по вул. Фастівська,23 корпус 1 з

кадастровим номером: 3210300000:02:004:0103

     Розглянувши заяву фізичної особи - підприємця, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 17 січня 2017 року № 70, відповідно до ст.12, 93, 123, 124 Земельного кодексу України, ст. 16, 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про оренду землі», пункту 34 частини 1  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду та передати земельну ділянку в оренду фізичній особі - підприємцю Циганюку Андрію Володимировичу під розміщення виробничої бази по вулиці Фастівська,23, корпус 1 площею 0,3219 га (з них: капітальна одноповерхова – 0,1434 га, під проїздами, проходами, площадками – 0,0874 га, під зеленими насадженнями – 0,0911 га) строком на 5 (п'ять) років, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква. Кадастровий номер: 3210300000:02:004:0103.

2. Особі, зазначеній в цьому рішенні укласти  і зареєструвати у встановленому порядку договір  оренди землі.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                              Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                       № 534-26-VII

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) фізичній особі – підприємцю

Полєтикіній Тамарі Іванівні

Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 17 січня 2017 року № 70, відповідно до ст.12, 122, 123  Земельного кодексу України,  ст. 55 Закону України «Про землеустрій», пункту 34 частини 1 ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Наказу Державного комітету України із земельних ресурсів «Про затвердження Інструкції про встановлення (відновлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості ) та їх закріплення межовими знаками» від 18 травня 2010 року за  № 376, міська рада вирішила:

 1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) фізичній особі - підприємцю Полєтикіній Тамарі Іванівні під розміщення існуючого павільйону по продажу продовольчих товарів з влаштуванням літнього майданчика по вулиці Івана Кожедуба, в районі житлового будинку № 155 площею 0,0093 га.  Кадастровий номер: 3210300000:07:014:0077.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                        Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                      № 535-26-VII

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) товариству з обмеженою відповідальністю

«БІЛОЦЕРКІВВОДБУД»

Розглянувши заяву юридичної особи, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 17 січня 2017 року № 70, відповідно до ст.12, 122, 123  Земельного кодексу України,  ст. 55 Закону України «Про землеустрій», пункту 34 частини 1 ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Наказу Державного комітету України із земельних ресурсів «Про затвердження Інструкції про встановлення (відновлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості ) та їх закріплення межовими знаками» від 18 травня 2010 року за  № 376, міська рада вирішила:

 1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) товариству з обмеженою відповідальністю «БІЛОЦЕРКІВВОДБУД» під розміщення складу - магазину по вулиці Заводська,2 загальною площею 0,3934 га в складі двох земельних ділянок: ділянка площею  0,1717 га з кадастровим номером: 3220489500:02:026:0278, ділянка площею 0,2217 га з кадастровим номером: 3220489500:02:026:0279.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                     Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                    № 536-26-VII

Про надання дозволу на розроблення проекту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду

товариству з обмеженою відповідальністю

«ТОРГОВИЙ ДІМ «МЕТАН ПЛЮС»

Розглянувши заяву юридичної особи, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 17 січня 2017 року № 70,  відповідно до ст. 12, 122, 123,  Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій», пункту 34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада вирішила:

1. Відмовити в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду:

1.1 Товариству з обмеженою відповідальністю «ТОРГОВИЙ ДІМ «МЕТАН ПЛЮС» під розміщення обладнання автозаправної станції  по вулиці Сухоярська,10 б орієнтовною площею 0,1500 га, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква, відповідно до ст. 134 Земельного кодексу України.

  2. Контроль за виконанням цього рішення, покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                           Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                        № 537-26-VII

Про надання дозволу на розроблення проекту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду

приватному підприємству «ТРЕЙД-АКС»

Розглянувши заяву юридичної особи, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 17 січня 2017 року № 70,  відповідно до ст. 12, 122, 123,  Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій», пункту 34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада вирішила:

 1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду приватному підприємству «ТРЕЙД-АКС» для обслуговування нежитлового приміщення по вулиці Леваневського,53 В приміщення 1,2 орієнтовною площею 0,5401 га, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

2. Особі, зазначеній в цьому рішенні подати на розгляд міської ради належним чином розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

         3. Контроль за виконанням цього рішення, покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

  Міський голова                                                                            Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                          № 538-26-VII

 Про внесення змін в рішення міської ради

від 08 вересня 2016 року № 250-15-VII

Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця Григор Ганни Яківни, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 17 січня 2017 року № 70,  відповідно до ст. 12, 122,123 Земельного кодексу України, ст. 55 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Наказу Державного комітету України із земельних ресурсів «Про затвердження Інструкції про встановлення (відновлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості ) та їх закріплення межовими знаками» від 18 травня 2010 року за  № 376, міська рада вирішила:

 1. Внести зміни в підпункт 1.15 пункту 1 рішення міської ради від 08 вересня 2016 року № 250-15-VIІ «Про надання дозволів на розроблення технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), а саме: слова та цифри: «по вул. Піщана, в районі пожежного ДЕПО» замінити наслова та цифри: «по вулиці Піщана перша, в районі пожежного ДЕПО», в зв'язку з уточненням адреси земельної ділянки.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 Міський голова                                                                      Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                            № 539-26-VII

Про передачу земельних ділянок в постійне користування

Розглянувши заяви юридичних осіб, протокол  постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 27 жовтня 2016 року № 61, відповідно до ст. 12, 92, 122, 123  Земельного кодексу України, пункту 34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Відмовити в передачі земельних ділянок в постійне користування:

1.1 Білоцерківському психоневрологічному інтернату під розміщення приміщень інтернату по вулиці  Карбишева, 4  площею 2,6397 га (з них: капітальна одноповерхова – 0,1440 га, під спорудами – 0,3635 га, під проїздами, проходами, площадками – 2,1322 га),  за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква. Кадастровий номер: 3210300000:06:034:0053, відповідно до абзацу 2 частини 2 статті 123 Земельного кодексу України, в зв'язку з відсутністю письмової нотаріально посвідченої згоди попереднього землекористувача.

1.2 Білоцерківському психоневрологічному інтернату під розміщення гуртожитку по вулиці Карбишева, 4 а площею 0,1343 га (з них: капітальна трьох і більше поверхова – 0,0385 га, під спорудами – 0,0023 га, під проїздами, проходами, площадками – 0,0935 га) , за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква. Кадастровий номер: 3210300000:06:034:0052, відповідно до абзацу 2 частини 2 статті 123 Земельного кодексу України, в зв'язку з відсутністю письмової нотаріально посвідченої згоди попереднього землекористувача

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                              Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                              № 540-26-VII

Про  припинення терміну дії договору

оренди землі  з  фізичною особою – підприємцем

Бєлєй Василем Йосиповичем

Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою 24 листопада 2016 року № 65,  відповідно до ст. 12, 141 Земельного кодексу України,  ст. 31 Закону України «Про оренду землі», пункту 34 частини 1 ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

 1. Припинити договір оренди землі з:

1.1 Фізичною особою – підприємцем Бєлєй Василем Йосиповичем під розміщення існуючого магазину по вулиці Леваневського,24, загальною площею 0,0750 га., кадастровий номер земельної ділянки: 3210300000:07:002:0012,  укладений 12 грудня 2011 року № 380  на підставі підпункту 1.2 пункту 1 рішення міської ради від 29 вересня 2011 року за № 301-12-VI «Про поновлення договорів оренди землі» який зареєстрований в управлінні Держкомзему у місті Біла Церква Київської області  28 березня 2012 року за                                   № 321030004000563,шляхом його розірвання за згодою сторін, відповідно до  ст. 31 Закону України «Про оренду землі».

          2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                            Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 березня  2017 року                                              № 541-26-VII

Про надання дозволів на розроблення

технічних документацій щодо встановлення

(відновлення) меж земельних ділянок

в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяви юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, протоколи постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 20 жовтня 2016 року № 60, від 27 грудня 2016 року № 68, від 10 січня 2017 року № 69, відповідно до ст. 12, 122, 123  Земельного кодексу України,  пункту 34 частини 1 ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 55 Закону України «Про землеустрій», Наказу Державного комітету України із земельних ресурсів «Про затвердження Інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості ) та їх закріплення межовими знаками» від 18 травня 2010 року за  № 376, міська рада вирішила:

 1. Відмовити в наданні дозволу на розроблення технічної документації, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості):

 1.1 Товариству з обмеженою відповідальністю «ПРОДПРОМ» під розміщення складських приміщень по вулиці Пекарська,13 площею 0,1803 га ( з них: одно та двоповерхова забудова – 0,0265 га, прибудинкова територія – 0,1538 га).  Кадастровий номер: 3210300000:04:019:0094, відповідно до абзацу 2 частини 2 статті 123 Земельного кодексу України, в зв'язку з відсутністю письмової нотаріально посвідченої згоди попереднього землекористувача.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                 Г.А. Дикий

РішенняБілоцерківськоїміськоїради
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
5 переглядів в березні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Реклама
Сьогодні кандидат у Президенти України Олег Ляшко відвідав місто Узин. Перед зустріччю у місцевому будинку офіцерів Олег Валерійович заїхав на базар, аби розпитати людей: як їм живеться при діючій владі? Люди охоче спілкувалися з народним депутатом, не вірячи власним очам, що до них завітав відомий політик і так просто говорить з українцями.Загалом люди, як в усій країні, не соромлячись, говорили про те, що жити зараз тяжко. Що пенсії і зарплати не вистача...
Культура
Сьогодні п’ятниця і це означає, що вже завтра білоцерківці зможуть виспатися і відпочити на тиждень вперед. Щоб найближчий уїк-енд пройшов цікаво та насичено пропонуємо заздалегідь його спланувати. А ми вам в цьому лише допоможемо, адже на цих вихідних у Білій Церкві відбудуться концерти,  вистави та прем’єри кіно.   Концерт гурту "Place to Be" Вперше в Білу Церкву із акустичним концертом завітав гурт  "Place To Be ". Їх музика - це суміш жанрів з блюзовим...
Суспільство
З 08 по 10 квітня, з нагоди Всеукраїнського дня діагностики меланоми (раку шкіри) у Білій Церкві лікарі-дерматовенерологи проведуть безкоштовні діагностичні огляди. Профілактичний огляд з виявлення меланоми буде проводитись в Білоцерківській міській лікарні №3, за адресою: м. Біла Церква, вул. Карбишева, буд. 12 (тел. (04563) 6-01-63.) Варто зазначити, що меланома – одне з найпоширеніших шкірних онкозахворювань, яке зустрічається у людей різного віку – мож...
Суспільство
Кожного місяця у Білій Церкві проводяться моніторингові дослідження якості питної води з комунального водопроводу та децентралізованих джерел водопостачання (колодязів ) на санітарно-хімічні, мікробіологічні показники. Як повідомляє Білоцерківський відділ лабораторних досліджень, у лютому вода комунального водопроводу та громадських колодязів по вул. Грибоєдова,10, вул. В.Стуса,20 та Тімірязєва,18 відповідала вимогам Державних санітарних норм і правил «Гіг...
Суспільство
Великдень, який ще називають Пасхою — давнє християнське свято, що символізує Воскресіння Ісуса Христа. На Великдень віряни печуть паски, фарбують яйця, а замість буденного вітання "Добрий день" говорять "Христос Воскрес!". Кожного року Пасха випадає на різні дати, тому редакція 04563.com.ua вирішила розібратися хто і коли буде святкувати Великдень.  Православний Великдень Цьогоріч православні християни пізно святкуватимуть Пасху — у неділю, 28 квітня. Це...
Культура
18 квітня о 19:00 у ПК РОСАВА на численні прохання DZIDZIO виступить з концертом «SUPER-PUPER» у Білій Церкві НА БІС! Тур, що розпочався грандіозним Мега Шоу «SUPER-PUPER» на «Арені Львів» і завершився у столичному «Палаці Спорту». Тепер знову зустрічай неймовірний заряд позитиву у твоєму місті! Квитки на kvartal-concert.com та karabas.com
Суспільство
Вчора, 21 березня в Білій Церкві за адресою вул. Героїв Чорнобиля, 5/7 відкрилося нове відділення Укрпошти, яке працюватиме за подовженим графіком роботи до 20:00.  Приміщення, в якому відділення розташовувалось раніше, знаходилось у незадовільному стані, тому – для створення комфортних умов клієнтам і працівникам - змінило локацію. Відділення зв’язку оснащене новою комп’ютерною технікою, це дає можливість значно скоротити час обслуговування відвідувачів....
Суспільство
У п’ятницю, 22 березня в Білій Церкві протягом усього дня буде похмуро. Циклон з атмосферними фронтами принесе в Україну сильний вітер та дощі. У Білій Церкві сьогодні також можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі складе +2 - +4 градуси, вдень - +10 - +12. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Народний прогноз погоди: 22 березня відзначається день пам'яті 40 мучеників, у Севастійському озері замучених. Це друга зустріч весни (перша на Масляну). Якщо...
Відео
На Львівщині, в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки стартувало навчання 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Як повідомляє телеканал Галичина TV, навчання відбуватиметься в складі Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи. Це вперше, коли цикл інтенсивних двомісячних тренувань за стандартами Альянсу проходитиме ціла бригада.  Будьте постійно у курсі подій, якими живе Біла Церква, – підписуйтесь на канал 04563.com.ua у...
Новини по темі
Боротьба триває: Білоцерківська міська рада програла суд через землі у Гайку
Петро Порошенко анонсував будівництво нового міжнародного аеропорту у Білій Церкві
У Білій Церкві відбулась відкрита зустріч із обговорення пасажирських перевезень у місті
Петро Порошенко звільнив з посади голову Білоцерківської РДА
У Білій Церкві відклали рішення про підвищення вартості проїзду до 1 травня
У Білій Церкві розподілили 16,8 млн грн субвенції із державного бюджету: куди підуть кошти
Мер Білої Церкви Геннадій Дикий зробив офіційну заяву щодо обшуків НАБУ
НАБУ проводить обшуки у мера Білої Церкви Геннадія Дикого - юрист
У міській раді звільнили директора Білоцерківтепломережі
Білоцерківські депутати просять Президента не підвищувати ціну на електроенергію