![](https://s.04563.com.ua/section/logo/upload/pers/148/logo.png?20240727)
Виховуємо майбутніх олімпійців у Білій Церкві
29 березня у місті провели перші спортивні змагання серед дошкільнят під назвою «Малюки, на старт!».
До складу команд, які брали участь у змаганнях, увійшли діти чотирьох дитячих навчальних закладів, а саме:
- ДНЗ комбінованого типу №7 «Орлятко» - команди «Смурфики» і «Міньйони»;
- ДНЗ №18 «Ясочка» - команда «Сонечко»;
- ДНЗ №16 «Пролісок» - команда «Пролісок»;
- ДНЗ №6 «Зіронька» - команди «Козачата» та «Могутні українці».
![Виховуємо майбутніх олімпійців у Білій Церкві, фото-1 Виховуємо майбутніх олімпійців у Білій Церкві, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Перше місце у спортивних змаганнях «Малюки, на старт!» посіла команда «Козачат», на другому місці - «Смурфики», а на третьому - «Міньйони». Переможцям вручили дипломи, кубки та медалі. Кожен учасник отримав подарунок. Усіх дітей переповнював азарт, позитивні емоції та гарний настрій, адже вони мали чудову групу підтримки.
![Виховуємо майбутніх олімпійців у Білій Церкві, фото-2 Виховуємо майбутніх олімпійців у Білій Церкві, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Відкриваючи спортивний захід, начальник управління освіти і науки міської ради Юрій Петрик наголосив на тому , що сьогодні у вихованні дітей робиться акцент на занятті різноманітними видами спорту – руховими та інтелектуальними. Валентина Коросько, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту міської ради, підкреслила, що нинішні змагання – це лише перші кроки до відновлення таких заходів у Білій Церкві, і аж ніяк не останні. «Я сподіваюсь, що таким чином ми виховуватимемо майбутніх олімпійців», - зауважила пані Валентина.
![Виховуємо майбутніх олімпійців у Білій Церкві, фото-3 Виховуємо майбутніх олімпійців у Білій Церкві, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Виховуємо майбутніх олімпійців у Білій Церкві, фото-4 Виховуємо майбутніх олімпійців у Білій Церкві, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Виховуємо майбутніх олімпійців у Білій Церкві, фото-5 Виховуємо майбутніх олімпійців у Білій Церкві, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Виховуємо майбутніх олімпійців у Білій Церкві, фото-6 Виховуємо майбутніх олімпійців у Білій Церкві, фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Виховуємо майбутніх олімпійців у Білій Церкві, фото-7 Виховуємо майбутніх олімпійців у Білій Церкві, фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Виховуємо майбутніх олімпійців у Білій Церкві, фото-8 Виховуємо майбутніх олімпійців у Білій Церкві, фото-8](/dist-assets/images/cap.jpg)
Нагадаємо, нещодавно в Білій Церкві пройшов спортивний фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я» , де мешканці міста брали участь сім’ями.