• Головна
  • Білоцерківські дзюдоїсти ДЮСШ «Богатир» вибороли призові місця на змаганнях в м. Українка
09:51, 24 квітня 2017 р.

У м. Українка Обухівського району Київської області цієї суботи, 22 квітня, пройшли змагання по боротьбі дзюдо серед хлопчиків та дівчат 2005–2010 років народження.
На змаганнях  відкритої першості місцевої ДЮСШ по дзюдо команду ДЮСШ «Богатир» Білої Церкви представляли  14 спортсменів.

Білоцерківські дзюдоїсти ДЮСШ «Богатир» вибороли призові місця на змаганнях в м. Українка, фото-1

У ваговій категорії до 27 кг в результаті важких поєдинків золоту медаль турніру з абсолютною перевагою виборов Ростистав Смоленко.

Одразу 3 білоцерківські дзюдоїсти стали срібними призерами змагань: Мицькан Іван – вагова категорія  21 кг,
Пантюшенко Арсеній - вагова категорія  38 кг),
Тищенко Іван - вагова категорія  +50 кг.

На третій сходинці опинилися також три спортсмени:
Ткачук Євген - вагова категорія  29 кг),
Олевич Богдан - вагова категорія  34 кг,
Дятлов Владислав - вагова категорія  +55 кг).

Одразу п’ять вихованців ДЮСШ «Богатир» опинилися за крок до п’єдесталу, вони зайняли 5 місця:

Чернов Сашко - вагова категорія  21 кг,
Орлик  Назар - вагова категорія  27 кг,
Шевченко Владислав - вагова категорія  27 кг,
Сафонов Роман - вагова категорія  29 кг
Хоменко Назар - вагова категорія  42 кг.

Разом із учасниками, на змаганнях були присутні їх тренери-викладачі дзюдо ДЮСШ «Богатир» - Олег Кошель, Вадим Кошель та Ахмед Алієв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію