• Головна
  • У Білій Церкві відбулись перші зустрічі щодо впровадження "Громадського бюджету"
16:30, 25 травня 2017 р.

У Білій Церкві відбулись перші зустрічі щодо впровадження "Громадського бюджету"

Вчора відбулись перші дві зустрічі міської влади з білоцерківцями щодо впровадження «Громадського бюджету» у місті.

Міська влада з метою залучення жителів Білої Церкви до реалізації цього проекту розробила графік зустрічей, які відбудуться у всіх мікрорайонах міста. Всього буде проведено 10 зустрічей, які будуть організовані 24-26 та 29-30 травня.

Олег Турій начальник відділу інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю міської ради зазначив, що під час зустрічей з мешканцями міста буде детально роз’яснено, що таке громадський бюджет та переваги його використання. Також, це ще одна можливість для громадян сформувати бачення, які ідеї краще реалізовувати першочергово та отримати відповіді на питання як оформити проект.

Міська рада вже прийняла положення про Громадський бюджет, створила робочу групу та закріпила відповідальних осіб за проектом.

Під час зустрічі проектний менеджер Агенції Руслана Іванчук детально роз’яснила всім присутнім інформацію про те, що таке Громадський бюджет, як його реалізувати, хто може бути автором проекту та які існують обмеження.

Всі присутні мали можливість на практиці навчитися заповнювати форму проекту та отримали роз’яснення усіх пунктів від опису, очікуваних результатів до обрання кошторису проекту.

Нагадаємо, що проект можна подати у паперовому вигляді у Центр надання адміністративних послуг Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква, вул.Я.Мудрого, б.38/2. У найближчий час буде розроблений спеціальний онлайн-сервіс.

Прийом проектів проводиться з 15 травня по 15 червня. Оприлюднення проектів, які допущені для участі у голосуванні буде здійснено 16 червня – 23 серпня, голосування проводитиметься 01 по 15 вересня, а реалізація його здійснюватиметься у 2018 році.

Під час зустрічі білоцерківці отримали вичерпні відповіді на всі питання та дізналися хто буде здійснювати контроль за відбором проектів, яким чином можна голосувати та як будуть визначатись переможці.

З положенням про Громадський бюджет, умовами та іншою інформацією можна ознайомитися за посиланням : «Громадський бюджет».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#громадськийбюджет #новиниБілоїЦеркви #БЦновини #міськийголова #робочагрупа #проект
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
Начальник Київської ОВА Руслан Кравченко: в Українці на Київщині відкрили сучасне укриття, розраховане на понад 600 осіб
Заява Голови Європейської Ради Шарля Мішеля за підсумками зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським і Президенткою Молдови Майєю Санду
Розпочалося оновлення й актуалізація стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки
Руслан Кравченко: на Київщині скасували низку резонансних закупівель -брифінг КОВА
Оголошення
live comments feed...