• Головна
  • У Білій Церкві утворили Молодіжний Уряд міста
19:00, 23 червня 2017 р.

У Білій Церкві утворили Молодіжний Уряд міста

У Білій Церкві утворено консультативно-дорадчий орган з питань реалізації державної молодіжної політики у місті - Молодіжний Уряд Біла Церква.

Рішення щодо створення Молодіжного Уряду міста було прийнято міським головою Геннадієм Диким. У складі Уряду представлені практично всі категорії активної молоді міста - представники молоді, громадських організацій та фондів, які декларують серед основних своїх цілей стратегію соціального становлення та розвитку молоді міста. Також представленні органи учнівського та студентського самоврядування, ініціативні групи молоді тощо.

У Білій Церкві утворили Молодіжний Уряд

У Білій Церкві утворили Молодіжний Уряд

 Рішення про створення Молодіжного Уряду у Білій Церкві довершує створення системи стимулів та передумов до активізації участі молоді у громадському житті рідного міста, розвитку громадянського суспільства в цілому.

Молодіжний Уряд – ще один інструмент розвитку самоврядування Білої Церкви. Справа тепер за малим – організувати ефективну роботу консультативно-дорадчого органу, обрати голову Уряду, доносити думку, позицію молоді до міського голови, виконавчого комітету, міської ради.

Читайте інші новини на нашому сайті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МолодіжнийУрядБілоїЦеркви #новиниБілоїЦеркви #молодь #міськийголова #рішення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...