• Головна
  • Рішення Білоцерківської міської ради від 25.05.2017 (ЧАСТИНА 1)
Рішення Білоцерківської міської ради від 25.05.2017 (ЧАСТИНА 1)
18:31, 25 травня 2017 р.

Рішення Білоцерківської міської ради від 25.05.2017 (ЧАСТИНА 1)

Рішення Білоцерківської міської ради від 25.05.2017 (ЧАСТИНА 1)

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня  2017 року                                                                      № 771-32-VII

Про делегування представників міста Біла Церква

для роботи у складі Госпітальної ради

Білоцерківського госпітального округу

Розглянувши зверненняпостійної комісії міської ради з питань освіти, науки, культури, мови,прав національних меншин, міжнародногоспівробітництва, інформаційної політики, молоді,спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров’я,материнства та дитинства від 22 травня 2017 року №2-17-231,відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 11 ст. 352«Основ законодавства України про охорону здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року №932 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року №194-р «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Київської області», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 20 лютого 2017 №165 «Про затвердження Примірного положення про госпітальний округ», міська рада вирішила:

1.Делегувати представниківміста Біла Церква для роботи у складі Госпітальної ради Білоцерківського госпітального округу згідно з додатком.

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти постійні комісії з питань  освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров'я, материнства та дитинства.

Міський голова                                                                                                  Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня  2017 року                                                                      № 772-32-VII

Про внесення змін в додаток до рішення міської ради

від 03 листопада 2016 року № 303-18-VII

«Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин

міста Біла Церква» в новій редакції»

Розглянувши звернення постійної комісії міської ради  з питань освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства від 22 травня 2017 року № 2-17-230, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,з метою вдосконалення механізму  відзначення та вшанування осіб, які внесли значний особистий внесок в розвиток міста Біла Церква, піднесення його статусу у соціально-економічному та культурному розвитку територіальної громади міста, збагачення національної духовної спадщини, міська рада вирішила:

            1. Підпункти 8.3.1., 8.3.2. та пункт 8.3. Розділу 8 «Положення про звання почесний громадянин

міста Біла Церква» виключити.

            2. Пункти 8.4. - 8.10. Розділу 8 «Положення про звання почесний громадянин міста Біла Церква» вважати відповідно пунктами 8.3. – 8.9.

            3. Рішення набирає чинності з 01 червня 2017 року.

4. Оприлюднити рішення «Про внесення змін в додаток до рішення міської ради від 03 листопада 2016 року № 303-18-VII «Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин міста Біла Церква» в новій редакції» на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради.

            5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, оборонної роботи, запобігання корупції, сприяння  депутатській діяльності, етики та регламенту.

Міський голова                                                                                Г.А.Дикий     

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25травня  2017 року                                                                      № 773-32-VII

Про Програму підвищення безпеки

дорожнього руху на території

міста Біла Церква на 2017 - 2020 роки

Розглянувши звернення постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереженнявід 07 квітня 2017 року №2-17-182, відповідно ч.1.п.22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.6 Закону України «Про дорожній рух», ст.6 Закону України «Про автомобільний транспорт», з метою поліпшення рівня безпеки  дорожнього руху, міська рада вирішила:

1.Затвердити    Програму підвищення безпеки дорожнього руху на території міста Біла Церква на 2017 - 2020 роки згідно з додатком.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження.

Міський голова                                                                                  Г.А.Дикий 

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25травня  2017 року                                                                      № 774-32-VII

Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних

підприємств та здійснення внесків до статутних фондів

(поповнення Статутного фонду) комунальних підприємств

Білоцерківської міської ради  на 2017 рік  та

прогноз на 2018-2021 рр.

           Розглянувши звернення депутата Білоцерківської міської ради Короля А.Пта пропозиції  постійних комісій міської ради з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, природокористування,охорони довкілля та енергозбереження, з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, з питань житлово-комунального господарства,  та з питань  бюджету, відповідно до ст. 71,91 Бюджетного Кодексу України, статті 78 Господарського кодексу України та керуючись ст. 60,64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила

          1. Затвердити Програму фінансової підтримки комунальних підприємств та здійснення внесків до статутних фондів (поповнення Статутного фонду) комунальних підприємств Білоцерківської міської ради на 2017 рік та прогноз на 2018-2021 рр.       (додаток 1).

          2. Затвердити порядокнадання  та використання коштівміського бюджетуу вигляді фінансової підтримки комунальним підприємствам міста (додатки 2,3).

          3. Встановити, що фінансування даної Програми здійснюється в межах коштів, виділених з міського бюджету на відповідний рік.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради  з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження та постійну комісію міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

 Міський голова                                                                  Г.А.Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня  2017 року                                                                      № 775-32-VII

Про звернення Білоцерківської міської ради до Прем'єр-міністра України, голови Київської обласної державної адміністрації та голови Київської обласної ради щодо розгляду пропозиції з будівництва у м. Біла Церква баскетбольної спортивної арени

Відповідно до статей25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 01 березня 2017 р. № 115 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року», за результатами розгляду та обговорення звернення депутата Білоцерківської міської ради,  голови постійної комісії з питань  планування  соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Поліщука Д.А., звернення голови ГО «Білоцерківська Федерація Баскетболу» Пелехатого Д.О., міська рада вирішила:

1.Направити звернення Білоцерківської міської ради VII скликання до Прем'єр-міністра України, голови Київської обласної державної адміністрації та голови Київської обласної ради щодо розгляду пропозиції  з будівництва у м. Біла Церква баскетбольної спортивної арени (додається).

2.Оприлюднити це рішення на офіційному сайті Білоцерківської міської ради.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань  планування  соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів та постійну комісію з питань  освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров'я, материнства та дитинства.

Міський голова                                                                           Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня  2017 року                                                                      № 776-32-VII

Про внесення змін до Положення

про міський фонд охорони навколишнього

природного середовища,затвердженого

рішенням міської ради від 27.03.2008 року

№ 664 зі змінами

Розглянувши подання постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження від 07 квітня 2017 року № 2-17-183, відповідно до п.7 ст.90, п.13 ст.91 Бюджетного кодексу України, ст 15, ст.19 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», п. 25ч.1 ст. 26, ст. 59Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1.П. 4, 7 Положення про міський фонд охорони навколишньогоприродного середовища, затвердженого рішенням міської ради від 27.03.2008 року № 664 зі змінами, викласти в новій редакції згідно з додатком.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження.

Міський голова                                                                                                        Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25травня  2017 року                                                                      № 777-32-VII

Про затвердження Положення про відділ

культури і туризму  Білоцерківської

міської ради у новій редакції

Розглянувши звернення постійної комісії з питань освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства від 15 травня 2017 року  № 2-17-220, відповідно до ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про культуру» міська рада вирішила:

1. Затвердити Положення про відділ культури і туризму Білоцерківської міської ради у новій редакції, що додається.

            2.  Контроль за виконаннямцьогорішенняпокласти на постійнукомісіюміської ради з питаньосвіти, науки, культури, мови, прав національнихменшин, міжнародногоспівробітництва, інформаційноїполітики, молоді, спорту та туризму, соціальногозахисту, охорониздоров’я, материнства та дитинства.

Міський голова                                            Г.А.Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25травня  2017 року                                                                      № 778-32-VII

Про безоплатну передачу з балансу департаменту

житлово-комунальногогосподарстваБілоцерківської

міської ради на баланс комунальнихпідприємствБілоцерківської

міськоїради майна

Розглянувшизверненняпостійноїкомісіїміської ради з питаньжитловоїполітики, комунальногогосподарства, транспорту і зв’язку, природокористування, охоронидовкілля та енергозбереженнявід 16 травня  2017 року № 2-17-223, відповідно  до п.5 ст.60 Закону України «Про місцевесамоврядування в Україні», пп.197.1.16  п.197.1  ст.197  Податкового кодексу України,міська рада вирішила:

  1. Передати з балансу департаменту житлово-комунальногогосподарстваБілоцерківськоїміської ради на баланс комунальногопідприємстваБілоцерківськоїміської ради «Муніципальнешляхово-експлуатаційнеуправління» об’єкти «Реконструкція (модернізація) вуличногоосвітлення»згідно з додатком 1.
  2. Передати з балансу департаменту житлово-комунальногогосподарстваБілоцерківськоїміської ради на баланс комунальногопідприємстваБілоцерківськоїміської ради «Муніципальнешляхово-експлуатаційнеуправління» об’єкти «Будівництвосвітлофорнихоб’єктів»згідно з додатком 2.
  3. Передати з балансу департаменту житлово-комунальногогосподарстваБілоцерківськоїміської ради на баланс комунальногопідприємстваБілоцерківськоїміської ради житлово-експлуатаційна контора № 1об’єкти «Будівництво (оснащення) житлового фонду засобамиобліку, використання, регулювання та споживання води та тепловоїенергії»згідно з додатком 3.
  4. Передати з балансу департаменту житлово-комунальногогосподарстваБілоцерківськоїміської ради на баланс комунальногопідприємстваБілоцерківськоїміської ради житлово-експлуатаційна контора № 6об’єкти «Реконструкціявнутрішньобудинковоїсистемиопалення (системигазопостачання) багатоквартирногожитловогобудинку» згідно з додатком 4.
  5. Передати з балансу департаменту житлово-комунальногогосподарстваБілоцерківськоїміської ради на баланс комунальногопідприємстваБілоцерківськоїміської ради житлово-експлуатаційна контора № 7 об’єкти «Реконструкція (модернізація) ліфта»  та «Будівництво індивідуального теплового пункту» згідно з додатком 5.
  6. Передати з балансу департаменту житлово-комунальногогосподарстваБілоцерківськоїміської ради на баланс комунальногопідприємстваБілоцерківськоїміської ради «Білоцерківтепломережа»об’єкти «Реконструкція (оснащенняжитлового фонду) засобамиоблікувитрачання та регулюванняспоживання води і тепловоїенергії»  згідно з додатком 6.

7.Передачу здійснити комісійно за актом приймання-передачі у відповідності до чинного законодавства України.

8.Контроль за виконаннямцьогорішенняпокласти на постійнукомісію міської ради з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, природокористування,    охорони довкілля та енергозбереження.

          Міський голова                                                                                     Г.А.Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня  2017 року                                                                      № 779-32-VII

Про  надання  згоди  на  списання  майна шляхом

ліквідації у складі об’єкта концесії, виведення

(виключення)  майна  зі складу об’єкта концесії

та  укладення  додаткової   угоди  до

концесійного   договору від 25 березня 2013 року

     Розглянувши звернення  постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації від 12 квітня 2017 року № 2-17-190, листи товариства з обмеженою відповідальністю  «БІЛОЦЕРКІВВОДА» від 16 грудня 2016 року № 1-03/09-3231, від 01 лютого 2017 року № 1-03/09-288 відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про концесії», «Про особливості передачі в оренду чи концесію об’єктів у сферах теплопостачання, водопостачання та водовідведення, що перебувають у комунальній власності», пунктів 55, 57, 59, 94 концесійного договору від 25 березня 2013 року, міська рада вирішила:

1. Надати  згоду на списання  шляхом ліквідації нижченаведеного майна  у  складі  об’єкта концесії (за текстом додатку 1 "Склад об'єкта концесії" до концесійного договору від 25 березня 2013 р.):

9.  «Перелік споруд, що входять до складу об’єкта концесії»

№ з/п 

Інв. №*

Найменування

Дата

постановки на баланс

Ринкова вартість об’єкта станом на 31.12.2011, грн.

43

30245

Огорожа дерев’яна - штахетник, КНС-1, (м. Біла Церква,

вул. Замкова, 22а, Київської області )

01.03.1971

206,57

58

30246

Ворота з хвірткою дерев’яною,     КНС-1, (м. Біла Церква,

вул. Замкова, 22а, Київської області )

01.03.1971

1003,57

16. «Перелік обладнання, що входить до складу об’єкта концесії»

№ з/п

Інв. №*

Найменування

Дата введення в експлуатацію

Ринкова вартість об’єкта станом на 31.12.2011, грн.

132

10737

Телефон мобiльний SonyEricssonW950I

03.09.2007

550,0

406

13609

Насос ЕЦВ-6-10-110

01.04.2001

180,45

418

13627

Насос "EBARA"

07.05.2002

338,0

431

13641

Насос "Гном"25/20

01.11.2002

594,0

431

13642

Електрокалорифер з вентилятором СФОО-4-20/1т

01.11.2002

375,00

432

13643

Електрокалорифер з вентилятором СФОО-4-20/1т

01.11.2002

375,00

494

13713

Зварювальний апарат  "Дуга"

09.12.2005

315,0

635

21492

Пристрiй для видалення плаваючих речовин

01.07.1971

13500,0

636

21493

Пристрiй для видалення плаваючих речовин

01.07.1971

13500,0

640

21497

 Пральна машина

01.07.1971

52,5

641

21499

Центрифуга

01.07.1971

270,0

691

21599

Насос "EBARA"(аеробний стабiлiзатор)

07.05.2002

253,5

702

21642

Насос ЕЦВ-6-10-80   (свердловина резервного водопостачання)

18.01.2005

272,75

725

21669

Апарат водоплазмовий портативний "Мультиплаз-2500м"

11.09.2007

2160,0

730

21674

Насос Гном 40/25

08.07.2009

594,0

733

21679

Насос ГНОМ 16/16

02.11.2010

1039,5

753

21801

Вакуум-фільтри (3шт.)

01.06.1989

7200,0

824

26206

Котел з автоматикою

01.11.1997

250,0

828

26401

Пральна машина "Таврiя"

01.02.1993

192,5

916

30556

Засувка д.400 з е/п(ГНС-1)

07.07.1999

2160,0

1193

32627

Апарат водоплазмовий портативний  "Мультиплаз-2500М"

04.09.2007

720,0

1229

34130

Автомат газ-води

02.04.2001

120,0

2. Надати  згоду на списання  шляхом ліквідації нижченаведеного майна  у  складі  об’єкта концесії (за текстом додаткової угоди № 2 від 01.04.2014 р. про внесення змін до концесійного договору від 25 березня 2013 р.):

11. «Перелік інструментів, приладів та інвентарю, що входять до складу об’єкта концесії»

№ з/п 

Інв. №*

Найменування

Дата введення в експлуатацію

Ринкова вартість об’єкта станом на 28.02.2014, грн.

2

32650

Аналізатор вмісту парів алкоголю «Алконт 01Cy-U»

27.06.2012

2505,64

3. Вивести (виключити)  нижченаведені  одиниці  майна  зі  складу  об’єкта  концесії   (за текстом  Додатку  1  "Склад об'єкта концесії"  до  концесійного договору від 25 березня 2013 р.):

16. «Перелік обладнання, що входить до складу об’єкта концесії»

№ з/п

Інв. №*

Найменування

Дата введення в експлуатацію

Ринкова вартість об’єкта станом на 31.12.2011, грн.

50

10558

Кондицiонер Samsunq  AQ 12A9ME

01.06.2002

696,5

719

21662

Бензопилка STIHL-180

17.04.2007

275,0

1196

32642

Мийка К 6.75 1.397-805.0 2500Вт 550л/год 20-150бар

20.09.2010

748,6

4. Укласти з товариством з обмеженою відповідальністю «БІЛОЦЕРКІВВОДА» (концесіонером) Додаткову угоду № ___ про внесення змін до концесійного договору від 25.03.2013р., укладеного між Білоцерківською міською радою та ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА», якою внести зміни до Додатку 1 "Склад об'єкта концесії" до концесійного договору від 25 березня 2013р. та  додаткової угоди № 2 від 01.04.2014 р. про внесення змін до концесійного договору від 25 березня 2013 р., у зв’язку із списанням шляхом ліквідації  майна, зазначеного у пунктах 1, 2 цього рішення, та у зв’язку з виведенням (виключенням) майна зі складу об’єкта концесії, зазначеного у пункті 3 цього рішення (додаток)

5. Уповноважити міського голову Дикого Г.А. підписати від імені міської ради Додаткову угоду № __ до концесійного договору від 25.03.2013р.

6. Комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Тролейбусне управління» майно, зазначене у пункті 3 цього рішення, прийняти на баланс комісійно за актом приймання – передачі у відповідності до чинного законодавства України.

7.  Дозволити ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» кошти, отримані після проведення списання, від реалізації металобрухту, використати  на:

- покриття витрат, пов'язаних з організацією збору та транспортування відходів і металобрухту на приймальні пункти, на утилізацію майна;

- ремонт і модернізацію матеріальних цінностей в складі об’єкта концесії.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації.

 Міський голова                                                                     Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25травня  2017 року                                                                      № 780-32-VII

Про внесення змін та доповнень до рішенняміської ради від 29 вересня

2016 року № 298-17-VII «Про затвердження Програми підтримки об'єднань

Співвласниківбагатоквартирних будинків, житлово-будівельних

кооперативів, співвласників багатоквартирнихбудинків та управителів

багатоквартирних будинків в місті Біла Церква на 2016-2020 роки»

Розглянувши звернення постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження від 24 травня 2917 року № 2-11-344, з метою подальшого розвитку самоорганізації мешканців багатоквартирних будинків, вдосконалення відносин, що виникають у сфері обслуговування житлового фонду, спрямування на створення сприятливого та комфортного для мешканців міста житла та підтримки розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Біла Церква, відповідно до статті 91 Бюджетного кодексу України, Закону України «Про енергозбереження», статті 10Закону України «Про приватизацію державного житлового фонд», Законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», статей 22, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Внести зміни до Програми підтримки об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів, співвласників багатоквартирних будинків та управителів багатоквартирних будинків в місті Біла Церква на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради 29 вересня 2016 року № 298-17-VII(далі - Програми), шляхом викладення її в новій редакції (додається).

2. Головним розпорядником коштів Програми визначити Департамент житлового-комунального господарства Білоцерківської міської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження.

Міський голова                                                                                                             Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25травня  2017 року                                                                      № 781-32-VII

Про внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 28 грудня 2011 року № 454-17-VII «Про встановлення порядку залучення, розрахунку і використання коштів пайової участі замовника (забудовника) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Біла Церква».

Розглянувши подання міського голови,відповідно до статті 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", з метою вдосконалення порядку залучення, розрахунку розмірів і використання коштів пайової участі замовників у розвитку інфраструктури міста Біла Церква Білоцерківська  міська рада вирішила:

1. Внести зміни до  рішення Білоцерківської міської ради від 28 грудня 2011 року № 454-17-VI «Про встановлення порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі замовника (забудовника) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Біла Церква», виклавши Додаток в новій редакції (додається).

2. При прийнятті рішень про надання замовнику земельної ділянки у користування та при укладанні договорів оренди земельних ділянок (у т. ч. поновлення)  управлінням земельних відносин Білоцерківської міської ради  має  передбачатися зобов'язання відповідного суб'єкта щодо укладення при будівництві нового об'єкта або реконструкції будь-яких об'єктів (будівель, споруд, їх комплексів або частин) з  відділом капітального будівництва  Білоцерківської міської ради  договору про пайову участь та сплати пайової участі відповідно до  Порядку в повному обсязі до прийняття об'єкта в експлуатацію.

3. При видачі управлінням містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки, що перебуває у володінні чи користуванні замовника, має передбачатися інформування щодо зобов'язання замовника укласти  з  відділом капітального будівництва  Білоцерківської міської ради  договору про пайову участь та сплати пайової участі відповідно до  Порядку в повному обсязі до прийняття об'єкта в експлуатацію.

  4. Виконавчі органи Білоцерківської міської ради , комунальні підприємства, установи та організації територіальної громади міста Біла Церква , яким відомі випадки прийняття в експлуатацію новозбудованих, реконструйованих об'єктів без наявності довідки про сплату пайової участі, зобов'язані повідомити про це відділ капітального будівництва Білоцерківської міської ради  та іншим органам державної влади та місцевого самоврядування (у відповідності до їх повноважень) для вжиття заходів реагування відповідно до законодавства України щодо стягнення коштів пайової участі до бюджету міста із замовників таких об'єктів.

5. У разі встановлення факту прийняття об'єкта будівництва, або реконструкції в експлуатацію, або присвоєння адреси новозбудованим, реконструйованим об'єктам без наявності довідки про виконання умов пайової участі  відділ капітального будівництва Білоцерківської міської ради зобов'язаний звернутися до особи, що порушила умови Порядку, з вимогою про укладення договору про пайову участь та, за наявності обґрунтованих підстав, звернутися до правоохоронних органів або до суду.

6. Рішення Білоцерківської  міської ради про звільнення замовників від сплати пайової участі та про зменшення розміру пайової участі, прийняті до набрання чинності цим рішенням, зберігають свою чинність.

7.Встановити, що на період до 31 грудня 2017 в пунктах 6.4 та 6.5 Порядку в формулірозрахункурозмірупайовоїучастізастосовуватипонижуючийкоефіцієнт 0.5 як для житлових, так і для нежитловихплощ.

8.Це рішення набирає чинності з дня його прийняття.

9. Контроль за виконаннямцьогорішенняпокласти на постійнукомісію  Білоцерківської міської ради  з питань планування соціально- економічного  розвитку, бюджету та фінансів. 

Міський голова  Г.А.Дикий
БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня  2017 року                                                                      № 782-32-VII

Про затвердження  Порядку виявлення, взяття на

облік, збереження, використання та  прийняття

у комунальну власність  територіальної громади

м. Біла Церква безхазяйних нерухомих речей

Розглянувши звернення постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації  від 12 квітня 2017 року № 2-17-192,  відповідно до ст. 25, ч. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. 335 Цивільного кодексу України,  Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. N 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», міська рада вирішила:

1. Затвердити Порядок виявлення, взяття на облік, збереження, використання та  прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Біла Церква безхазяйних нерухомих речей (додаток).

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 11 липня 2008 року № 794 «Про Порядок виявлення, збереження та використання безхазяйного нерухомого майна у м. Біла Церква».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з  питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації.

Міський голова                                                                                                 Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня  2017 року                                                                      № 783-32-VII

Про збільшення статутного фонду та

внесення змін до Статуту комунального

підприємства Білоцерківської міської ради

«Білоцерківський міський парк культури та

відпочинку імені Т.Г. Шевченка» шляхом

викладення його в новій редакції

            Розглянувши звернення постійної комісії з питаньпланування  соціально-економічногорозвитку, бюджету та фінансів від 15 травня 2017 року№  2-17-219  з метою внесення змін до Статуту комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський парк культури тавідпочинку імені Т.Г. Шевченка» та відображення у ньому збільшення статутного фонду, відповідно до ст. 57 Господарського кодексу України, ст. 87-90,  Цивільного кодексу України, ст. 15 Закону України  «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», ст. 26, 59 Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні» згідно рішення Білоцерківської міської ради від 21.07.2016 р.  №218-14-VII«Про внесення змін та доповнень  до  рішення міської  ради  від  12 січня 2016 р.  №  27-04-VІІ «Про внесення змін та доповнень до  рішення міської ради від 29 грудня 2015 р. № 26-03-VII «Про бюджет м.Біла Церква на 2016 рік»  міська рада вирішила:

            1.Затвердити Статут комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський парк культури та відпочинку імені Т.Г.Шевченка»  шляхом викладення його в новій редакції згідно з додатком.

            2.Директору комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський парк культури та відпочинку імені Т.Г.Шевченка»здійснити заходи щодо проведення державної реєстрації Статуту комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський парк культури та відпочинку імені Т.Г.Шевченка» в порядку і строки, визначенні чинним законодавством.

            3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування  соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів

Міський голова                                                                                                      Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня  2017 року                                                                      № 784-32-VII

Про безоплатну передачу з балансу департаменту

житлово - комунального господарства Білоцерківської

міської ради на  баланс відділу капітального

будівництва Білоцерківської міської ради майна

       Розглянувши звернення постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації 12 квітня 2017 року № 2-17-191, лист департаменту житлово - комунального господарства Білоцерківської міської ради  від 27 лютого 2017 року № 182,  відповідно до ч. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада вирішила:

1. Департаменту житлово - комунального господарства Білоцерківської міської ради передати безоплатно з свого балансу, а відділу капітального будівництва Білоцерківської міської ради прийняти на баланс майно, а саме:

- ноутбук Fugitsu AH 1531 MR, 2013 року введення в експлуатацію.

2. Приймання - передачу майна, зазначеного в пункті 1, здійснити комісійно за актом приймання - передачі у відповідності до чинного законодавства України.

3.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з  питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації.

Міський голова                                                                                                        Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня  2017 року                                                                      № 785-32-VII

Про дозвіл на розробку

детального плану частини                                                                                                                      території міста Біла Церква                

Розглянувши звернення постійної комісії Білоцерківської міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток, історичного середовища та благоустрою від 31 березня 2016 року               № 2-17-169, відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 16, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», міська рада вирішила:

1.Надати дозвіл на розробку детального плану частини території міста Біла Церква по бульвару Олександрійському, в районі будинку № 22 для подальшого будівництва Храму парафії Блаженної Княгині Ольги Української Греко-Католицької Церкви.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                                      Г. А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня  2017 року                                                                      № 786-32-VII

Про безоплатну передачу

транспортного засобу

         Розглянувши звернення депутата Білоцерківської міської ради Петрика Ю.Ф. від  20 квітня 2017 року № 34 та лист департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 20 квітня 2017 року № 12-01-10/1323, відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», ч. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1.Передати безоплатно транспортний засіб – автобус ПАЗ-672, державний реєстраційний номер АІ 0957 АМ, 1987 року випуску – з комунальної власності територіальної грома­ди міста Білої Церкви, а саме: з балансу Білоцерківської гімназії № 2 Білоцерківської міської ради Київської області управління освіти і науки Білоцер­ківської міської ради – у державну власність Міністерства освіти і науки України, а саме: на баланс Державного навчального закладу «Білоцерківське професійно-тех­нічне училище ім. П.Р. Поповича» департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

2.Управлінню освіти і науки  Білоцерківської міської ради приймання-передачу майна, зазначеного в пункті 1 рішення, здійснити комісійно за актом приймання-передачі відповідно до чинного законодавства України.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації.

Міський голова                                                                               Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25травня  2017 року                                                                      № 787-32-VII

Про внесення змін до Положення Білоцерківського

центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю

«Шанс» шляхом викладення його у новій редакції       

Розглянувши клопотання депутата Білоцерківської міської ради Поліщука Д.А., від 15 травня  2017 р. № 2-17-221, відповідно до Конвенції про права осіб з інвалідністю, ратифікованою Законом України «Про ратифікацію Конвенції про права осіб з інвалідністю і Факультативного протоколу до неї», Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»,Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 19 травня 2011 р. № 588/2011 «Про заходи щодо розв'язання актуальних проблем осіб з обмеженими фізичними можливостями», Указу Президента України від 03 грудня 2015 р. № 678/2015 «Про активізацію роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю», Указу Президента України від 13 грудня 2016 р. № 553/2016 «Про заходи, спрямовані на забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю», наказу Міністерства праці та соціальної політики України «Про деякі питання комплексної реабілітації осіб з інвалідністю» від 09 серпня .2016р. № 855, міська рада вирішила:

1. Змінити найменування Білоцерківського центру соціальної реабілітації змішаного типу для інвалідів і дітей-інвалідів «Шанс» на Білоцерківський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Шанс».

2. Внести зміни до Положення Білоцерківського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Шанс» шляхом викладення його у новій редакції (додається).

3. Директору Білоцерківського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Шанс» провести заходи щодо реєстрації Положення Білоцерківського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Шанс» згідно з чинним законодавством України.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань  освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров'я, материнства та дитинства.

Міський голова                                                                                           Г. А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня  2017 року                                                                      № 788-32-VII

Про припинення терміну дії договору про встановлення

особистого строкового сервітуту з фізичною особою – підприємцем

Вампушец Тетяною Володимирівною

Розглянувши заяву фізичної особи - підприємця, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 06 квітня 2017 року № 82, відповідно до ст. 12, п. б ч.1 ст. 102 Земельного кодексу України, п. 34 ч. 1             ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

          1. Припинити договір про встановлення особистого строкового сервітуту з фізичною особою – підприємцем Вампушец Тетяною Володимирівною під розміщення вхідної групи до власного існуючого нежитлового приміщення по вулиці Тімірязєва,16, приміщення 238 площею 0,0010 га, який укладений 01 липня 2013 року № 185 на підставі підпункту 9.4 пункту 9 рішення міської ради від 23 травня 2013 року за № 970-42-VI „Про оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки юридичним особам та фізичним особам - підприємцям», відповідно п. б ч.1 ст. 102 Земельного кодексу України.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                                                        Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня  2017 року                                                                      № 789-32-VII

Про припинення терміну дії договору про встановлення

особистого строкового сервітуту з фізичною особою – підприємцем

Гвоздовою Людмилою Аркадіївною

Розглянувши заяву фізичної особи - підприємця, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 31 березня 2017 року № 80, відповідно до ст. 12, п. б ч.1 ст. 102 Земельного кодексу України, п. 34            ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

          1. Припинити договір про встановлення особистого строкового сервітуту з фізичною особою – підприємцем Гвоздовою Людмилою Аркадіївною під розміщення кіоску по ремонту взуття по вулиці Турчанінова, в районі павільйону склотари площею 0,0016 га, який укладений 29 квітня 2016 року № 04 на підставі підпункту 1.1 пункту 1 рішення міської ради від 24 березня 2016 року за № 96-08-VII „Про укладення договорів про встановлення особистих строкових сервітутів», відповідно п. б ч.1 ст. 102 Земельного кодексу України.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                                                        Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня  2017 року                                                                      № 790-32-VII

Про укладення договору про встановлення особистого

строкового сервітуту з фізичною особою-підприємцем

Лимарєвим Кирилом Анатолійовичем

Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 31 березня 2017 року № 80,  відповідно до ст. ст. 12, 98-102 Земельного кодексу України, пункту 34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням Білоцерківської міської ради «Про затвердження Тимчасового положення про порядок сервітутного (обмеженого) використання земель комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква в новій редакції» від 26 травня 2015 року № 1449-75-VI, міська рада вирішила:

        1. Укласти договір про встановлення особистого строкового сервітуту з фізичною особою-підприємцем Лимарєвим Кирилом Анатолійовичем під розміщення існуючого кіоску по ремонту взуття за адресою: вулиця Турчанінова, в районі павільйону склотари площею 0,0016 га  (з них: тимчасова споруда – 0,0006 га, під проходами – 0,0010 га) строком на 3 (три) роки, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

2. Особі, зазначеній в цьому рішенні, укласти  у встановленому порядку договір  про встановлення особистого строкового сервітуту.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                                                             Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня  2017 року                                                                      № 791-32-VII

Про припинення терміну дії договору оренди землі

від 20 листопада 2013 року № 95приватному

підприємству «Інтер Плюс»

Розглянувши заяву фізичної особи - підприємця, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 31 березня 2017 року № 80, відповідно до ст. ст. 12, 141 Земельного кодексу України,  ст. 31 Закону України «Про оренду землі», п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

          1. Припинити договір оренди землі з приватним підприємством «Інтер Плюс» під розміщення виробничих приміщень та адмінбудівлі по вулиці Сквирське шосе,29 нежитлові будівлі літери «О»,«П» площею 0,3484 га, кадастровим номером: 3210300000:06:041:0017, який укладений 20 листопада 2013 року № 95 на підставі підпункту 7.5 пункту 7 рішення міської ради від 31 жовтня 2013 року за № 1068-47-VI „Про оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки юридичним особам та фізичним особам-підприємцям», та зареєстрований як інше речове право від 21.01.2014 року  № 4402307, відповідно до п. а) ч. 1 ст. 141 Земельного кодексу України, добровільною відмовою від права користування земельною ділянкою,  в зв'язку з об'єднанням  земельних ділянок.

        2. Особі, зазначеній в цьому рішенні звернутися до управління регулювання земельних відносин Білоцерківської міської ради для укладання додаткової угоди до даного договору оренди землі відповідно до даного рішення, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

         3. Особі, зазначеній в цьому рішенні, зареєструвати припинення права оренди земельної ділянки в порядку, визначеному чинним законодавством України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                                                        Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня  2017 року                                                                      № 792-32-VII

Про припинення терміну дії договору

оренди земліприватному підприємству

 «Інтер Плюс» від 08 вересня 2015 року № 41

Розглянувши заяву фізичної особи - підприємця, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 31 березня 2017 року № 80, відповідно до ст. ст. 12, 141 Земельного кодексу України,  ст. 31 Закону України «Про оренду землі», п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

          1. Припинити договір оренди землі з приватним підприємством «Інтер Плюс» під розміщення виробничої бази по вулиці Сквирське шосе,29 корпус «В» площею 0,6694 га, кадастровим номером: 3210300000:06:041:0033, який укладений 08 вересня 2015 року            № 41 на підставі підпункту 1.30 пункту 1 рішення міської ради від 20 серпня 2015 року за № 1534-78-VI „Про передачу земельних ділянок в оренду», та зареєстрований як інше речове право від 25.09.2015 року  № 11408095 відповідно до п. а) ч. 1 ст. 141 Земельного кодексу України, добровільною відмовою від права користування земельною ділянкою,  в зв'язку з об'єднанням  земельних ділянок.

        2. Особі, зазначеній в цьому рішенні звернутися до управління регулювання земельних відносин Білоцерківської міської ради для укладання додаткової угоди до даного договору оренди землі відповідно до даного рішення, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

         3. Особі, зазначеній в цьому рішенні, зареєструвати припинення права оренди земельної ділянки в порядку, визначеному чинним законодавством України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                                                        Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня  2017 року                                                                      № 793-32-VII

Про припинення терміну дії договору оренди

земліфізичній особі – підприємцю Лебединцеву

Олегу Олександровичу

Розглянувши заяву фізичної особи - підприємця, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 31 березня 2017 року № 80, відповідно до ст. ст. 12, 141 Земельного кодексу України,  п. 34 ч. 1 ст. 31 Закону України «Про оренду землі», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

          1. Припинити договір оренди землі з фізичною особою - підприємцем Лебединцевим Олегом Олександровичем під розміщення торгових, виробничих та складських приміщень по вулиці Київська,37 площею 0,4573 га, кадастровий номер: 3210300000:06:011:0011, який укладений 18 липня 2014 року № 107 на підставі підпункту 5.13 пункту 5 рішення міської ради від 20 березня 2014 року за №1173-57-VI „Про оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки юридичним особам та фізичним особам - підприємцям”, та зареєстрований як інше речове право від 04.08.2014 року   № 6572203, відповідно до п. а) ч. 1 ст. 141 Земельного кодексу України, добровільною відмовою від права користування земельною ділянкою.

2. Особі, зазначеній в цьому рішенні звернутися до управління регулювання земельних відносин Білоцерківської міської ради для укладання додаткової угоди до даного договору оренди землі відповідно до даного рішення, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

         3. Особі, зазначеній в цьому рішенні, зареєструвати припинення права оренди земельної ділянки в порядку, визначеному чинним законодавством України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                                                        Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня  2017 року                                                                      № 794-32-VII

Про припинення терміну дії договору оренди

землі від 26 червня 2012 року № 70фізичній

особі – підприємцю Родіонову Дмитру

Володимировичу

Розглянувши заяву фізичної особи - підприємця, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 31 березня 2017 року № 80, відповідно до ст. ст. 12, 141 Земельного кодексу України,  ст. 31 Закону України «Про оренду землі», п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

          1. Припинити договір оренди землі з фізичною особою - підприємцем Родіоновим Дмитром Володимировичем під розміщення існуючого офісного приміщення по вулиці Леваневського,47/1 площею 0,0143 га, кадастровим номером: 3210300000:07:002:0061, який укладений 26 червня 2012 року № 70 на підставі підпункту 1.4 пункту 1 рішення міської ради від 24 листопада 2011 року за № 376-14-VI „Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на оренду земельних ділянок та передачі земельних ділянок в оренду”, та зареєстрований в управлінні Держкомзему у місті Біла Церква Київської області від 22.08.2012 року    № 321030004000803, відповідно до п. е) ч. 1  ст. 141 Земельного кодексу України, а саме: з набуттям іншою особою права власності на жилий будинок, будівлю або споруду, які розташовані на земельній ділянці

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                                                        Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня  2017 року                                                                      № 795-32-VII

Про припинення терміну дії договору оренди

землі від 19 березня 2012 року № 36

фізичній особі – підприємцю Родіонову

Дмитру Володимировичу

Розглянувши заяву фізичної особи - підприємця, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 31 березня 2017 року № 80, відповідно до ст. ст. 12, 141 Земельного кодексу України,  ст. 31 Закону України «Про оренду землі», п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

          1. Припинити договір оренди землі з фізичною особою - підприємцем Родіоновим Дмитром Володимировичем під розміщення існуючого складу-магазину по вулиці Леваневського,47/1 площею 0,0288 га, кадастровим номером: 3210300000:07:002:0004, який укладений 19 березня 2012 року № 36 на підставі підпункту 1.3 пункту 1 рішення міської ради від 27 жовтня 2011 року за № 341-13-VI „Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на оренду земельних ділянок та передачі земельних ділянок в оренду”, та зареєстрований в управлінні Держкомзему у місті Біла Церква Київської області від 22.08.2012 року  № 321030004000804, відповідно до п. е) ч. 1  ст. 141 Земельного кодексу України, а саме: з набуттям іншою особою права власності на жилий будинок, будівлю або споруду, які розташовані на земельній ділянці

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                                                        Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня  2017 року                                                                      № 796-32-VII

Про припинення терміну дії договору оренди землі

від 25 грудня 2013 року № 134фізичній особі –

підприємцю Терещенко Світлані Володимирівні

Розглянувши заяву фізичної особи - підприємця, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 31 березня 2017 року № 80, відповідно до ст. ст. 12, 141 Земельного кодексу України,  ст. 31 Закону України «Про оренду землі», п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

          1. Припинити договір оренди землі з фізичною особою - підприємцем Терещенко Світланою Володимирівною під розміщення складських приміщень по вулиці Сухоярська,7, нежитлова будівля літера «В-2» площею 0,0203 га, з кадастровим номером: 3210300000:06:035:0065, який укладений 25 грудня 2013 року № 134 на підставі підпункту 9.3 пункту 9 рішення міської ради від 31 жовтня 2013 року за № 1068-47-VI „Про оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки юридичним особам та фізичним особам - підприємцям»”, та зареєстрований як інше речове право від 28.11.2015 року  № 12350145, до п. а) ч. 1 ст. 141 Земельного кодексу України, добровільною відмовою від права користування земельною ділянкою,  в зв'язку з поділом земельної ділянки.

         2. Особі, зазначеній в цьому рішенні звернутися до управління регулювання земельних відносин Білоцерківської міської ради для укладання додаткової угоди до даного договору оренди землі відповідно до даного рішення, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

         3. Особі, зазначеній в цьому рішенні, зареєструвати припинення права оренди земельної ділянки в порядку, визначеному чинним законодавством України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                                                        Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня  2017 року                                                                      № 797-32-VII

Про припинення терміну дії договору оренди

землі від 25 грудня 2013 року № 135фізичній

особі – підприємцю Терещенко Світлані Володимирівні

Розглянувши заяву фізичної особи - підприємця, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 31 березня 2017 року № 80, відповідно до ст. ст. 12, 141 Земельного кодексу України,  ст. 31 Закону України «Про оренду землі», п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

          1. Припинити договір оренди землі з фізичною особою - підприємцем Терещенко Світланою Володимирівною під розміщення складських приміщень по вулиці Сухоярська,7, нежитлові будівлі літери «З»; «К» площею 0,2768 га, з кадастровим номером: 3210300000:06:035:0066, який укладений 25 грудня 2013 року № 135 на підставі підпункту 9.4 пункту 9 рішення міської ради від 31 жовтня 2013 року за № 1068-47-VI „Про оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки юридичним особам та фізичним особам - підприємцям»”, та зареєстрований як інше речове право від 28.11.2015 року  № 12349620, відповідно до п. а) ч. 1 ст. 141 Земельного кодексу України, добровільною відмовою від права користування земельною ділянкою,  в зв'язку з поділом земельної ділянки.

2. Особі, зазначеній в цьому рішенні звернутися до управління регулювання земельних відносин Білоцерківської міської ради для укладання додаткової угоди до даного договору оренди землі відповідно до даного рішення, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

         3. Особі, зазначеній в цьому рішенні, зареєструвати припинення права оренди земельної ділянки в порядку, визначеному чинним законодавством України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                                                        Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня  2017 року                                                                      № 798-32-VII

Про припинення терміну дії договору

оренди земліфізичній особі – підприємцю

Ястреб Ользі Степанівні

Розглянувши заяву фізичної особи - підприємця, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 31 березня 2017 року № 80, відповідно до ст. ст. 12, 141 Земельного кодексу України,  ст. 31 Закону України «Про оренду землі», п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

          1. Припинити договір оренди землі з фізичною особою - підприємцем Ястреб Ольгою Степанівною під розміщення кав’ярні з літнім майданчиком на площі Соборній,1/1, нежиле приміщення 26 площею 0,0356 га, кадастровий номер: 3210300000:04:041:0026, який укладений 09 серпня 2013 року № 81 на підставі підпункту 7.3 пункту 7 рішення міської ради від 20 червня 2013 року за № 1002-43-VI „Про оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки юридичним особам та фізичним особам - підприємцям”, та зареєстрований як інше речове право від 24.09.2013 року  № 2810678, відповідно до п. а) ч. 1 ст. 141 Земельного кодексу України, добровільною відмовою від права користування земельною ділянкою в зв'язку з поділом земельної ділянки.

2. Особі, зазначеній в цьому рішенні звернутися до управління регулювання земельних відносин Білоцерківської міської ради для укладання додаткової угоди до даного договору оренди землі відповідно до даного рішення, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

         3. Особі, зазначеній в цьому рішенні, зареєструвати припинення права оренди земельної ділянки в порядку, визначеному чинним законодавством України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                                                        Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня  2017 року                                                                      № 799-32-VII

Про передачу земельної ділянки комунальної

власності в оренду фізичній особі - підприємцю

Ястреб Ользі Степанівні

Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця, технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки,  протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 31 березня 2017 року № 80, технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, відповідно до ст.ст.12,79-1,93,122,123,124,125,186 Земельного кодексу України, ст. 56 Закону України «Про землеустрій», ч.5 ст. 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про оренду землі»,  пункту 34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада вирішила:

        1. Передати земельну ділянку комунальної власності в оренду фізичній особі - підприємцю Ястреб Ользі Степанівні під розміщення кав'ярні з літнім майданчиком, на підставі розробленої технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, площею 0,0182 га  за адресою: площа Соборна,1/1 строком на 5 (п'ять) років. Кадастровий номер: 3210300000:04:041:0046.

         2. Особі, зазначеній в цьому рішенні, укласти та зареєструвати у встановленому порядку договір оренди землі.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою з питань ефективного використання земель всіх форм власності.

Міський голова                                                                                                             Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня  2017 року                                                                      № 800-32-VII

Про припинення терміну дії договору оренди землі з

фізичною особою – підприємцем Єлькіним Сергієм Вікторовичем

Розглянувши заяву фізичної особи - підприємця, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 31 березня 2017 року № 80, відповідно до ст.ст. 12, п. а) ч. 1 ст.141 Земельного кодексу України,  ст. 31 Закону України «Про оренду землі», п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

          1. Припинити договір оренди землі з фізичною особою - підприємцем Єлькіним Сергієм Вікторовичем під розміщення кіоску по продажу продовольчих товарів за адресою: бульвар Олександрійський в районі житлового будинку № 20 площею 0,0016 га, кадастровий номер: 3210300000:03:005:0109, який укладений 20 вересня 2016 року № 40 на підставі підпункту 1.4 пункту 1 рішення міської ради від 26 травня 2016 року за               № 167-11-VII „Про  передачу земельних ділянок в оренду», та зареєстрований в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно від 27 вересня 2016 року № 16668004, відповідно до п. а) ч. 1 ст. 141 Земельного кодексу України, а саме: добровільна відмова від права користування земельною ділянкою.

2. Особі, зазначеній в цьому рішенні звернутися до управління регулювання земельних відносин Білоцерківської міської ради для укладання додаткової угоди до даного договору оренди землі відповідно до даного рішення, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

         3. Особі, зазначеній в цьому рішенні, зареєструвати припинення права оренди земельної ділянки в порядку, визначеному чинним законодавством України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                                                        Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня  2017 року                                                                      № 801-32-VII

Про припинення терміну дії договору про встановлення

особистого строкового сервітуту з товариством з обмеженою

відповідальністю «Кегичівське»

Розглянувши заяву юридичної особи, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 31 березня 2017 року № 80, відповідно до ст. ст. 12, 102 Земельного кодексу України,  ст. 31 Закону України «Про оренду землі», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

          1. Припинити договір про встановлення особистого строкового сервітуту з товариством з обмеженою відповідальністю «Кегичівське» під розміщення павільйону по продажу хлібобулочних та кондитерських виробів по вулиці Крижанівського, в районі будівлі № 1 площею 0,0030 га, який укладений 13 жовтня 2016 року № 85 на підставі підпункту 1.18 пункту 1 рішення міської ради від 13 вересня 2016 року за № 267-16-VII „Про укладення договорів про встановлення особистих строкових сервітутів», відповідно до п. б) ч.1 с. 102 Земельного кодексу України, в зв’язку з відмовою особи в інтересах якої встановлено земельний сервітут.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                                                        Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня  2017 року                                                                      № 802-32-VII

Про припинення терміну дії договору оренди землі з

фізичною особою – підприємцем Кононовою Вірою Іванівною

Розглянувши заяву фізичної особи - підприємця, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 31 березня 2017 року № 80, відповідно до ст. 12, п. е) ч. 1 ст. 141 Земельного кодексу України,  ст. 31 Закону України «Про оренду землі», п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

          1. Припинити договір оренди землі з фізичною особою - підприємцем Кононовою Вірою Іванівною під розміщення павільйону по вулиці Гоголя в районі аптеки № 62 площею 0,0035 га, кадастровим номером: 3210300000:04:015:0147, який укладений 14 квітня 2014 року № 54 на підставі підпункту 5.31 пункту 5 рішення міської ради від 20 березня 2014 року за № 1173-57-VI «Про оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки юридичним особам та фізичним особам – підприємцям», та зареєстрований в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно від 05.06.2014 року № 5963827, відповідно до п. е) ч. 1 ст. 141 Земельного кодексу України, а саме: набуття іншою особою права власності на жилий будинок, будівлю або споруду, які розташовані на земельній ділянці.

2. Особі, зазначеній в цьому рішенні звернутися до управління регулювання земельних відносин Білоцерківської міської ради для укладання додаткової угоди до даного договору оренди землі відповідно до даного рішення, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

         3. Особі, зазначеній в цьому рішенні, зареєструвати припинення права оренди земельної ділянки в порядку, визначеному чинним законодавством України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                                                        Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня  2017 року                                                                      № 803-32-VII

Про надання дозволу на розроблення технічної документації

із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) фізичній особі – підприємцю

Степенку Павлу Геннадійовичу

Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 31 березня 2017 року № 80, відповідно до ст.ст. 12, 122, 123  Земельного кодексу України,  ст. 55 Закону України «Про землеустрій», пункту 34 частини 1 ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками затвердженої Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 18 травня 2010 року за № 376, міська рада вирішила:

          1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) фізичній особі – підприємцю Степенку Павлу Геннадійовичу під розміщення існуючого павільйону за адресою: вулиця Гоголя,42 а  площею 0,0035 га (з них: нежитлова будівля – 0,0023 га, під проходами, проїздами, площадками – 0,0012 га), за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква. Кадастровий номер:3210300000:04:015:0147.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                                                            Г.А. Дикий

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня  2017 року                                                                      № 804-32-VII

Про припинення терміну дії договору оренди землі з

фізичною особою – підприємцем Косовською Вікторією Сергіївною

Розглянувши заяву фізичної особи - підприємця, протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 06 квітня 2017 року № 82, відповідно до ст. 12, п. е) ч. 1 ст.141 Земельного кодексу України,  ст. 31 Закону України «Про оренду землі», п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

          1. Припинити договір оренди землі з фізичною особою - підприємцем Косовською Вікторією Сергіївною під розміщення магазину та приміщень спортивно-оздоровчого призначення по вулиці Академіка Линника,1 площею 0,0637 га, з кадастровим номером: 3210300000:03:051:0010, який укладений 14 лютого 2012 року № 26 на підставі підпункту 1.5 пункту 1 рішення міської ради від 28 грудня 2011 року за № 427-17-VI „Про  затвердження технічних документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на оренду земельних ділянок та передача земельних ділянок в оренду» та зареєстрований в Управлінні Держкомзему у місті Біла Церква Київської області від 29 лютого 2012 року № 321030004000469, відповідно до п. е) ч. 141 Земельного кодексу України, а саме: набуття іншою особою права власності на жилий будинок, будівлю або споруду, які розташовані на земельній ділянці.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Міський голова                                                                                                        Г.А. Дикий

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рішенняміськоїради
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...