• Головна
  • Спекотна сесія міськради: геноцид підприємців та важливі рішення для міста
16:31, 30 червня 2017 р.

Спекотна сесія міськради: геноцид підприємців та важливі рішення для міста

Вчора, 29 червня під час засідання 34 сесії Білоцерківської міської ради встигли і трибуну заблокувати, і розглянути понад 180 питань порядку денного.

Чергова сесія Білоцерківської міської ради розпочалася досить гаряче: з блокування трибуни та президії активістами і підприємцями Білої Церкви. Активісти вимагали від депутатів зняти з порядку денного два питання, які пов’язані з ТОВ «Білоцерківвода»: щодо виключення майна зі складу об’єкту концесії на суму 12, 5 млн. грн та передачу до складу концесії нового майна.

засідання 34 сесії Білоцерківської міської ради

засідання 34 сесії Білоцерківської міської ради

Підприємці виступили проти того, що міська влада, на їх думку, не веде діалогу та руйнує їх бізнес. Зокрема, головним питанням стали демонтовані рекламні щити на двох центральних кругових клумбах міста, які належали підприємцю Ярославу Яременку, а також демонтовані МАФи.

Серед 180 розглянутих питань під час сесії, пропонуємо звернути увагу на найбільш значущі для мешканців міста. 

У Білій Церкві буде встановлене додаткове відеоспостереження на ділянках дороги.

Таке рішення було прийняте депутатами білоцерківської міської ради під час чергового засідання сесії. Зокрема внесені зміни до Програми запобігання злочинності «Безпечне місто Біла Церква» (СМАРТ-СІТІ: Безпека) на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням міської ради від 01 грудня 2016 року №380-20-VII.

Для реалізації Програми громадського бюджету у м. Біла Церква у 2017-2020 роках, за рішенням депутатів, в поточному році з бюджету міста буде виділено 70 тис. грн, у 2018 р. – 100 тис.грн, у 2019 р. – 90 тис. грн, у 2020 р. – 70 тис. грн.. Ці гроші будуть направлені на супровід, інформаційну кампанію щодо ознайомлення жителів міста з основними принципами та можливостями громадського бюджету, організацію та забезпечення процесу голосування за проектами у пунктах голосування.

Депутати Білоцерківської міської ради прийняли ряд важливих рішень для міста

Депутати Білоцерківської міської ради прийняли ряд важливих рішень для міста

На фінансування дитячо-юнацької навчально-спортивної бази «Трудові резерви» у 2017-2020 роках планують виділити з бюджету міста 23 млн 225 тис.грн.. Для цього під час сесії була прийнята комплексна Програма підтримки діяльності спортивної бази на 2017-2020 роки.

Депутати також затвердили цільову програму «Цукровий діабет на 2017 рік». На фінансування програми планують виділити близько 4,8 млн грн. Метою програми є запобігання та зниження інвалідності та смертності; збільшення тривалості та поліпшення якості життя хворих на цукровий діабет шляхом своєчасного та стовідсоткового забезпечення їх препаратами інсуліну.

Зокрема, гроші виділені з бюджету будуть направлені на пільгове забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет.

Не оминули увагою під час засідання і питання захисту безпритульних тварин у Білій Церкві. Зокрема, депутатами була прийнята Програма охорони та захисту тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2017-2021 роки. Для реалізації Програми необхідно 25,265 млн грн., з яких 10,265 млн грн – будуть виділені з місцевого бюджету, а решта – кошти інших надходжень. Очікується, що виконання програми допоможе зменшити чисельність безпритульних тварин у Білій Церкві та покращить якість життя населення.

Депутати Білоцерківської міської ради прийняли ряд важливих рішень для міста

Депутати Білоцерківської міської ради прийняли ряд важливих рішень для міста

Проблеми капітального ремонту багатоквартирних будинків у місті планують вирішити за допомогою прийнятої Програми капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків міста Біла Церква на 2017-2018 роки. Зокрема планується:

  • провести капітальні ремонти багатоповерхових житлових будинків та будинків ОСББ, які перебувають на балансі житлово-експлуатаційних контор м. Біла Церква з метою покращення фізичного стану житлового фонду міста
  • впровадити проекти утеплення;
  • виконати комплекс робіт та низку першочергових заходів на 2017-2018 роки, спрямованих на відновлення з можливим поліпшенням експлуатаційних показників багатоквартирних житлових будинків м. Біла Церква тощо.

З міського бюджету та інших джерел надходження для реалізації програми планують виділити близько 93,7 млн грн.

1,9 млн гривень буде виділено з міського бюджету та бюджетів підприємств міста для виконання «Програми удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку міста Біла Церква на друге півріччя 2017-2018 роки».

Нагадаємо, що нинішня система централізованого оповіщення не відповідає сучасним вимогам і практично зруйнована.

Читайте також:У Білій Церкві перейменували школу №7 та низку вулиць міста

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#засіданнясесії #депутати #влада #рішення #відеоспостереження #цикровийдіабет #інсулін #трудовірезерви #безпритульні #новиниБілоїЦеркви
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...