• Головна
  • Андрій Яценко став срібним призером юніорського Чемпіонату Європи з вільної боротьби
10:30, 1 липня 2017 р.

26 червня в Дортмунді, Німеччина, стартував Чемпіонат Європи з вільної боротьби, греко-римської та жіночої боротьби.

У 1-й день змагання визначилися найсильніші серед борців вільного стилю у вагових категоріях - до 50, 60, 74 і 96 кг. Всього на килими "Helmut Kornig Halle" вийшло 66 молодих і амбітних спортсменів.

Традиційно, за вищі місця на п'єдесталі пошани змагалися борці з України, Росії, Білорусії, Грузії, Вірменії, Азербайджану та Туреччини.

На Чемпіонаті Європи з вільної боротьби Україну представляли: Владлен Опанасенко (50 кг), Віце-чемпіон Європи-2016 серед дорослих - Андрій Яценко (60 кг), Денис Павлов (74 кг) і Руслан Георгієв (96 кг).

Андрій Яценко

За результатами 1-го дня в Дортмунді, Андрій Яценко завоював срібло у вазі до 60 кг.  Спортсмен програв при спірному суддівстві борцю з Азербайджану Алі Рахімзаде.

Читайте інші новини на нашому сайті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вільнаборотьба #спорт #ЧемпіонатЄвропизвільноїборотьби #новиниспорту #АндрійЯценко #новиниБілоїЦеркви