В Україні можна буде зареєструвати шлюб онлайн

Жителям України не потрібно буде звертатися в ЗАГС для реєстрації шлюбу.

Як зазначає на своїй сторінці у Facebook прем'єр-міністр Володимир Гройсман, українцям відкривається все більше можливостей. До кінця 2017 бажаючі вступити в шлюб зможуть офіційно зареєструвати свій союз через Інтернет. Чи можна буде через Інтернет розлучитися, не уточнюється.

Реєстрація шлюбу онлайн - це не єдине нововведення, яке уряд підготував українцям. Як повідомив Володимир Гройсман, онлайн можна буде зареєструвати новонароджену дитину, а в чіпах нових ID-паспортів з'явиться електронний підпис власника.

Це зручно. Тільки уявіть: ви зробили пропозицію своїй дівчині в романтичній обстановці, вона відповіла згодою, ви тут же ви активуєте Wi-Fi або 3G, відриваєте в Інтернеті потрібний сайт і подаєте заявку на реєстрацію шлюбу. Все просто і швидко.

Читайте також: Допомогу при народженні дитини можна оформити онлайн

За словами прем'єр-міністра, широкому розповсюдженню електронних послуг сприяє забезпечення українців надійними засобами електронної ідентифікації.

"Поки в Україні таким засобом є електронний цифровий підпис (ЕЦП). Тому я порадив би всім українцям, які ще не мають ЕЦП, оформляти його. З осені почнеться видача внутрішніх паспортів у вигляді ID-карти відразу з електронним цифровим підписом, а до кінця року в Україні запрацює MobileID (ЕЦП на SIM-карті) ", - відзначив Гройсман.

Раніше повідомлялося, що у Білій Церкві можна зареєструвати шлюб за добу.

Автор
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )