• Головна
  • З нагоди професійного свята білоцерківські підприємці отримали нагороди
Фото
10:30, 6 вересня 2017 р.

З нагоди професійного свята білоцерківські підприємці отримали нагороди

Фото

Вчора, 5 вересня в Білій Церкві відбувся бізнес-ланч з нагоди Дня підприємця, який щорічно відзначається в Україні в першу неділю вересня. У неформальній атмосфері підприємці міста отримували нагороди та спілкувались та мали можливість отримати чимало цікавої інформації.

Як повідомила прес-служба Білоцерківської міської ради, даний захід був організований Білоцерківською міською радою спільно з Агенцією стратегічного розвитку м. Біла Церква та Фондом Василя Хмельницького K.Fund.

Заступник міського голови Володимир Хмурич під час зустрічі побажав всім підприємцям міцного здоров’я, наснаги, нових ідей, а також зростання прибутків.

«Білу Церкву по праву можна назвати підприємницьким містом, адже в ньому проживає 17 тис. підприємців, працює близько 200 великих та середніх підприємств. Саме підприємці є основними платниками податків, створюють нові робочі місця. Тому цей день, без перебільшення, є одним із найважливіших у році, і міською вадою створюються сприятливі умови для розвитку підприємництва в місті. Зокрема, продовжує працювати Школа малого та середнього підприємництва; в цьому році запрацювали меблевий і туристичний бізнес-кластери; прийнято положення про місцеві податки і збори, яким передбачені конкурентоздатні податкові ставки; у місті працює індустріальний парк тощо», - відзначив Володимир Хмурич.

За словами директора Агенції стратегічного розвитку Ірини Бистрової, в Білій Церкві протягом 1,5 років було організовано 5 шкіл, випускниками яких стали 142 молодих підприємців, більшість з яких вже реалізували свої проекти. На сьогодні за ініціативи GoLocal здійснюється набір до 6-ї школи. Випускники шкіл не зупиняються на досягнутому, прикладом чого є створення ГО «Асоціація МСП Білої Церкви та регіону.

Під час заходу спікери представляли свої презентації та доповіді на різні актуальні теми.

Голова правління ГО «Асоціація МСП Білої Церкви та регіону» Олена Мартиненко-Габенець розповіла, що дана школа МСП є чудовим майданчиком не тільки для спілкування, а й для набуття нових знань, цікавих поїздок та налагодження нових ділових контактів.

Про розвиток туристичного кластеру під час заходу розповів Влад Скляр – заступник голови правління ГО «Біла Церква туристична», директор ТОВ «Білоцерків Проект Буд». За його словами одним із результатів роботи даного кластеру є проведення фестивалю «Олександрійська феєрія», який відбувся у Білій Церкві протягом 24-27 серпня та зібрав понад 25 тис. відвідувачів. Гості міста мали змогу не тільки взяти участь у заході, а й оглянути місто під час екскурсій, відвідати заклади громадського харчування, обрати готель для відпочинку тощо.

Президент Lean Institute Ukraine Сергій Комберянов розповів про практики ощадливого виробництва та навів приклади позитивного досвіду використання таких практик на конкретних підприємствах. Голова правління ГО «Меблевий кластер Білої Церкви» Олександр Саратовцев поділився досвідом перших кроків впровадження ощадливого виробництва на прикладі виробництва меблів.

Кожен присутній мав можливість поділитись власним досвідом ведення підприємницької діяльності та привітати одне одного зі святом.

Під час заходу відбулося нагородження підприємців міста. Кращих підприємців міста відзначили спеціальними статуетками у 13 номінаціях. Подяки міського голови отримали 22 представники приватних та комунальних підприємств Білої Церкви.

З нагоди професійного свята білоцерківські підприємці отримали нагороди

З нагоди професійного свята білоцерківські підприємці отримали нагороди

Також було проведено розіграш призів, на якому підприємці мали можливість змогу виграти квитки на Київський Міжнародний Економічний Форум та цінні книжки.

Після закінчення офіційної частини відбулося вільне спілкування за бізнес-сніданком.

Раніше повідомлялося, що ще 100 учасників АТО отримали земельні ділянки на Білоцерківщині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Деньпідприємця #новини #нагороди #бізнес-ланч #міськарада #Агенціястатегічногорозвитку
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...