У Білій Церкві відбувся II Міжнародний турнір з хокею "Bila Tserkva Open Cup-2017"

На цих вихідних, 9-10 вересня в Білій Церкві відбувся II Міжнародний турнір з хокею з шайбою серед аматорських команд "Bila Tserkva Open Cup-2017".

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook хокейний клуб “Рось».

У турнірі взяли участь три команди: «Браво» м. Кишинів Молдова, «Титани» м. Київ, «Рось» м. Біла Церква. У зв'язку з тим, що команда «Олд Бойз» з Румунії не змогла приїхати на турнір, була створена ще одна команда «Рось-2», з гравців міста Біла Церква.

Всі ігри проходили з напруженням пристрастей, як і годиться в хокеї, у запеклій боротьбі і гострих атаках.

У Білій Церкві відбувся II Міжнародний турнір з хокею "Bila Tserkva Open Cup-2017" У Білій Церкві відбувся II Міжнародний турнір з хокею "Bila Tserkva Open Cup-2017" У Білій Церкві відбувся II Міжнародний турнір з хокею "Bila Tserkva Open Cup-2017" У Білій Церкві відбувся II Міжнародний турнір з хокею "Bila Tserkva Open Cup-2017" У Білій Церкві відбувся II Міжнародний турнір з хокею "Bila Tserkva Open Cup-2017" У Білій Церкві відбувся II Міжнародний турнір з хокею "Bila Tserkva Open Cup-2017" У Білій Церкві відбувся II Міжнародний турнір з хокею "Bila Tserkva Open Cup-2017" У Білій Церкві відбувся II Міжнародний турнір з хокею "Bila Tserkva Open Cup-2017" У Білій Церкві відбувся II Міжнародний турнір з хокею "Bila Tserkva Open Cup-2017" У Білій Церкві відбувся II Міжнародний турнір з хокею "Bila Tserkva Open Cup-2017"

Результати матчів:

  • «Рось» - «Браво» 7: 2
  • «Титани» - «Рось-2» 3: 0
  • «Рось» - «Титани» 3: 2
  • «Браво» - «Рось-2» 3: 0
  • «Рось» - «Рось-2» 5: 4
  • «Титани» - «Браво» 5: 2

Гра за ІІІ місце «Браво» - «Рось-2» 3: 4

Гра за І місце «Рось» - «Титани» 5: 0

ХК «Рось» стала переможцем другого міжнародного турніру з хокею з шайбою серед аматорських команд «Bila Tserkva Open Cup-2017».

У Білій Церкві відбувся II Міжнародний турнір з хокею "Bila Tserkva Open Cup-2017"У Білій Церкві відбувся II Міжнародний турнір з хокею "Bila Tserkva Open Cup-2017"У Білій Церкві відбувся II Міжнародний турнір з хокею "Bila Tserkva Open Cup-2017"У Білій Церкві відбувся II Міжнародний турнір з хокею "Bila Tserkva Open Cup-2017"У Білій Церкві відбувся II Міжнародний турнір з хокею "Bila Tserkva Open Cup-2017"У Білій Церкві відбувся II Міжнародний турнір з хокею "Bila Tserkva Open Cup-2017"У Білій Церкві відбувся II Міжнародний турнір з хокею "Bila Tserkva Open Cup-2017"У Білій Церкві відбувся II Міжнародний турнір з хокею "Bila Tserkva Open Cup-2017"У Білій Церкві відбувся II Міжнародний турнір з хокею "Bila Tserkva Open Cup-2017"У Білій Церкві відбувся II Міжнародний турнір з хокею "Bila Tserkva Open Cup-2017"

Так само були вручені призи кращим гравцям у номінаціях:

  • Кращий воротарь - Олег Мартиненко № 20 ХК «Рось-2»
  • Кращий нападник - Сергій Макаров № 71 ХК «Браво»
  • Кращий захисник - Валентин Індиченко №77 ХК «Титани»
  • Бомбардир - Сергій Рублівскій № 82 ХК «Рось», закинув 8 шайб у ворота суперників.
У Білій Церкві відбувся II Міжнародний турнір з хокею "Bila Tserkva Open Cup-2017" У Білій Церкві відбувся II Міжнародний турнір з хокею "Bila Tserkva Open Cup-2017" У Білій Церкві відбувся II Міжнародний турнір з хокею "Bila Tserkva Open Cup-2017"

Організаторами турніру виступили: хокейний клуб «Рось», міський голова Геннадій Дикий, відділ з питань фізичної культури і спорту при Білоцерківській міській раді.

Раніше повідомлялося, що в Білій Церкві відбулись VI дитячі велоперегони «Дивогонка».

BilaTserkvaOpenCup-2017 хокей новини спорт БілаЦерква матч
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі