26 мандатів, 214 кандидатів - шалені перегони до Фурсівської ОТГ

29 жовтня цього року відбудуться вибори голови Фурсівської об’єднаної територіальної громади  та депутатів. Об’єднана громада буде складатись із наступних сіл: Фурси, Чмирівка, Матюші, Трушки, Пищики та Безугляки.

Як повідомляє сайт Фурси.info

На голову ОТГ претендують переважно тільки три кандидати: Микола Фурсенко, на даний момент є головою Фурсівської сільської ради, Любов Фурсенко та Надія Кравченко.

А ось боротьба за депутатські місця обіцяє бути просто шаленою. Рахуйте: на 26 мандатів претендують аж 214 кандидатів, а це в середньому - 8 кандидатів на місце. Цікаво, чому такий ажіотаж, за що йде така боротьба? Серед учасників перегонів знайдуться люди, які змінили свою прописку заради допомоги людям (сучасні патріоти).  Згодом, звичайно, ми дізнаємось, хто переміг в шаленій гонці за мандати.

 Нижче ми приводимо весь список кандидатів, адже саме вам обирати, хто буде на найближчі два роки керувати (ОТГ).

Виборчий округ №7

Прізвище, ім’я та по батькові кандидатаСуб’єкт висування
1.     ДЯЧЕК Тетяна  Петрівна"Батьківщина"
2.     КУРЧ Ірина Олександрівнасамовисування
3.     РОМАНЕНКО Євгеній Борисовичсамовисування
4.     САРАЄВА Лідія ГеоргіївнаБПП "Солідарність"
5.     САЮК Валентина ЮріївнаРП Олега Ляшка
6.     СТОВБЕЦЬКИЙ Ігор КазимировичАграрна партія
7.     ТРАЧУК Микола Іванович"Свобода"
8.     ЧОРНОРУЦЬКА Людмила МихайлівнаУКРОП
Дільниця № 320086 (Фурси, вул.Шкільна,26)

Виборчий округ №6

Прізвище, ім’я та по батькові кандидатаСуб’єкт висування
1.     АГЕЄВА Тамара ОлександрівнаБПП "Солідарність"
2.     БОНДАРЕНКО Петро МиколайовичАграрна партія
3.     КЕБА Вадим Іванович"Батьківщина"
4.     ЛУГОВИЙ Костянтин Миколайович"Свобода"
5.     МАЛЮГА Тетяна Володимирівна"Самопоміч"
6.     ОДНОРОГ Віктор Миновичсамовисування
7.     ПАШІНСЬКИЙ Владислав Васильовичсамовисування
8.     СУЗАНСЬКИЙ Володимир ВікторовичРух нових сил М. Саакашвілі
9.     СУХАНІЦЬКА Наталія Анатоліївнасамовисування
10.   ТРОФИМЕНКО Богдан ІвановичРП Олега Ляшка
11.   ЦЕХМЕСТРЕНКО Ярослав Анатолійовичсамовисування

Виборчий округ №8

Прізвище, ім’я та по батькові кандидатаСуб’єкт висування
1.     БЕГАНІН В’ячеслав Петрович"Свобода"
2.     КРИКУН Варвара ВасилівнаБПП "Солідарність"
3.     ЛИСИЙ Ігор АнатолійовичАграрна партія
4.     МИРОНЧЕНКО Людмила Анатоліївнасамовисування
5.     ЧЕРНЕНКО Микола Сергійовичсамовисування
6.     ШЕЛУДЧЕНКО Наталія ВасилівнаРП Олега Ляшка
7.     ШЕРСТЮК Павло Анатолійович"Батьківщина"

Виборчий округ №9

Прізвище, ім’я та по батькові кандидатаСуб’єкт висування
1.     ВОЛОШИНА Лідія Михайлівнасамовисування
2.     ГАПОНЕНКО Василь Миколайович"Батьківщина"
3.     ГИРЯВЕЦЬ Дмитро Миколайович"Самопоміч"
4.     МАЗУР Роман Леонідович"Свобода"
5.     СКОРИЧ Людмила ІгорівнаБПП "Солідарність"
6.     ТРОФИМЕНКО Наталія ВолодимирівнаРП Олега Ляшка
7.     ФЕДОРЕНКО Віталій ВікторовичАграрна партія
8.     ЧОРНОБРОВ Валентин ГригоровичРух нових сил М. Саакашвілі

Виборчий округ №10

Прізвище, ім’я та по батькові кандидатаСуб’єкт висування
1.     БОЛОБАН Людмила ПетрівнаБПП "Солідарність"
2.     ДЕРКАЧ Сергій СеменовичРідна країна М. Томенка
3.     ДЕХТЯРЬОВ Віталій Андрійович"Свобода"
4.     КВАША Володимир ЛеонідовичРП Олега Ляшка
5.     КОЗІОНОВА Раїса МиколаївнаАграрна партія
6.     КОНДРАТЮК Олег Миколайович"Батьківщина"
7.     КРИЧЕВСЬКИЙ Олександр Миколайовичсамовисування
8.     КУРОЧКА Олена Генадіївнасамовисування
9.     ТКАЧ Алла Андріївнасамовисування
10.   ШЕВЧЕНКО Михайло Івановичсамовисування
11.   ЯКОВЕНКО Ганна АнатоліївнаУКРОП

Виборчий округ №11

Прізвище, ім’я та по батькові кандидатаСуб’єкт висування
1.     ВДОВИКА Олена ІванівнаРП Олега Ляшка
2.     ВЕРЕМЕЄНКО Валентина СтаніславівнаАграрна партія
3.     ВОЛЬСЬКА Юліана ОлександрівнаБПП "Солідарність"
4.     ГОРСЬКА Оксана Петрівнасамовисування
5.     РУДЬ Роман Петрович"Свобода"
6.     ЧМИРЬ Аліна Ігорівна"Самопоміч"
7.     ШАРАВАРА Віталій Васильович"Батьківщина"
8.     ЯКОВЕНКО Андрій Анатолійовичсамовисування
Дільниця № 320081 (Трушки)

Виборчий округ №12

Прізвище, ім’я та по батькові кандидатаСуб’єкт висування
1.     АТАМАШКО Юрій Дмитрович"Батьківщина"
2.     БАТЕНКО Василь Васильович"Свобода"
3.     БІЛЯКОВА Тетяна Василівнасамовисування
4.     ВАСИЛЕНКО Володимир Андрійовичсамовисування
5.     КАРДАШОВА Лариса МиколаївнаАграрна партія
6.     ПЕЧЕНЕНКО Марія ОлексіївнаБПП "Солідарність"
7.     ФІЩЕНКО Аліна СеменівнаУКРОП
8.     ХАРУТА Вадим ГригоровичРП Олега Ляшка

Виборчий округ №13

Прізвище, ім’я та по батькові кандидатаСуб’єкт висування
 1.     БІЛЯКОВ Максим Олександровичсамовисування
 2.     ГАЛАШЕВСЬКА Людмила СергіївнаБПП "Солідарність"
 3.     ЛІЩИНСЬКА Тетяна Іванівна"Свобода"
 4.     САЄНКО Антон АндрійовичАграрна Партія
 5.     САМУСЕНКО Микола АндрійовичРП Олега Ляшка
 6.     ШЕВЧУК Ольга Олександрівна"Батьківщина"

Виборчий округ №14

Прізвище, ім’я та по батькові кандидатаСуб’єкт висування
1.     БРОВЧЕНКО Галина ВікторівнаАграрна партія
2.     ЖУРБА Тамара Анатоліївна"Свобода"
3.     КОВАЛЕНКО Валерій АнатолійовичУКРОП
4.    ЛЕВЧУК Сергій Олегович"Батьківщина"
5.     ПОТАПЕНКО Сергій АнатолійовичРП Олега Ляшка
6.     СЕМЕНЕНКО Ольга ЯківнаБПП "Солідарність"
7.     ЧІЖОВ Сергій Сергійовичсамовисування

Виборчий округ №15

Прізвище, ім’я та по батькові кандидатаСуб’єкт висування
1.     АРХИПЕНКО Олександр ПетровичРух нових сил М. Саакашвілі
2.     КУБЕНКО Михайло АнатолійовичУКРОП
3.     МЕЛЬНИЧУК Володимир Миколайович"Свобода"
4.     ПОЛЯКОВА Світлана ВолодимирівнаБПП "Солідарність"
5.     ПРИЩЕПЧУК Геннадій Івановичсамовисуванець
6.     ПРОХОРЕНКО Микола ІвановичРП Олега Ляшка
7.     СЕМЕНОВ Олег ВікторовичАграрна партія
8.     ТРОЦЕНКО Віктор Григорович"Батьківщина"

Виборчий округ №16

Прізвище, ім’я та по батькові кандидатаСуб’єкт висування
1.     ВЛАСЕНКО Тетяна Леонідівна"Батьківщина"
2.     КАРДАШОВ Олександр ПетровичАграрна партія
3.     ЛУК’ЯНЕНКО Олександр Андрійович"Свобода"
4.     ПОЛІНЕНКО Сергій ВолодимировичБПП "Солідарність"
5.     САЄНКО Віра ІванівнаРП Олега Ляшка
6.     ТКАЧ Ірина ОлегівнаУКРОП

Виборчий округ №17

Прізвище, ім’я та по батькові кандидатаСуб’єкт висування
1.     ГОНЧАРОВА Руслана Сергіївна"Батьківщина"
2.     ПРОКОПИШИН Олександр Борисович"Самопоміч"
3.     РЕМЕЗОВСЬКА Алла СергіївнаРП Олега Ляшка
4.     САЄНКО Тетяна СвиридівнаАграрна партія
5.     СЕРГІЄНКО Тетяна МихайлівнаБПП "Солідарність"
6.     ФРАНЧУК Петро Анатолійовичсамовисування
7.     ЯРЕМЕНКО Тетяна Анатоліївнасамовисування

Виборчий округ №18

Прізвище, ім’я та по батькові кандидатаСуб’єкт висування
1.     ГЕРАСИМЮК Олена Володимирівна"Батьківщина"
2.     ДІДЕНКО Валентин Володимировичсамовисування
3.     МАЗУР Володимир Васильовичсамовисування
4.     МАКАРЕВСЬКА Людмила МиколаївнаРП Олега Ляшка
5.     МАРЧЕНКО Наталія ВолодимирівнаБПП "Солідарність"
6.     МЕЛЬЦАРЕК Віра Іванівна"Свобода"
7.     ШУТЕНКО Руслан Вікторовичсамовисування
Дільниця № 320060 (Матюші)

Виборчий округ №19

Прізвище, ім’я та по батькові кандидатаСуб’єкт висування
1.     БАБЕНКО Вікторія Василівна"Батьківщина"
2.     БАТЕНКО Ірина МихайлівнаАграрна партія
3.     КАРПЕНКО Володимир Миколайовичсамовисування
4.     НАУМЕНКО Олена Євгеніївна"Самопоміч"
5.     ПАВЛОВСЬКИЙ Ігор МиколайовичРух нових сил М. Саакашвілі
6.     ПЕТРЕНКО Людмила МиколаївнаНародний рух
7.     ПЕТРЕНКО Тетяна МихайлівнаРП Олега Ляшка
8.     РУДЬКО Олександр МиколайовичУКРОП
9.     СТУДЗІНСЬКИЙ Сергій Юрійович"Свобода"
10.   ФЕДОРЧЕНКО Анатолій ВасильовичБПП "Солідарність"
11.   ХІВРИЧ Анатолій Михайловичсамовисування

Виборчий округ №20

Прізвище, ім’я та по батькові кандидатаСуб’єкт висування
1.     БІЛИК Михайло МихайловичНародний рух
2.     ВАГУЩЕНКО Тетяна ДмитрівнаАграрна партія
3.     ГЛЕВАСЬКИЙ Віталій ВасильовичБПП "Солідарність"
4.     ДРОЗЮК Павло Володимирович"Свобода"
5.     КАРПЕНЧУК Ольга Миколаївна"Батьківщина"
6.     САЄНКО Олександр ПетровичРП Олега Ляшка

Виборчий округ №21

Прізвище, ім’я та по батькові кандидатаСуб’єкт висування
1.     ГАЛАШЕВСЬКИЙ Олександр ІгоровичУКРОП
2.     ГАЛАШЕВСЬКИЙ Олександр Леонідовичсамовисування
3.     ГЛЕВАСЬКИЙ Леонід МиновичАграрна партія
4.     ЖАРКО Аліна Віталіївнасамовисування
5.     КЛИМЕНКО Меланія Іванівнасамовисування
6.     ЛАЗОРЕНКО Юлія Андріївнасамовисування
7.     ЛИТВИН Григорій Степанович"Батьківщина"
8.     ПУСТОВІТ Віталій МиколайовичРП Олега Ляшка
9.     ХІВРИЧ Тетяна ДмитрівнаБПП "Солідарність"
10.   ЧЕЧІЛЬ Андрій Васильович"Свобода"
Дільниця № 320893 (Пищики)

Виборчий округ №22

Прізвище, ім’я та по батькові кандидатаСуб’єкт висування
1.     ВЕЛИЧКО Людмила ІгорівнаРух нових сил М. Саакашвілі
2.     ГЕРАСИМЕНКО Володимир Андрійовичсамовисування
3.     КОЛОКОЛОВ Володимир Сергійовичсамовисування
4.     СВИСТАЄНКО Максим Олексійович"Свобода"
5.     СУХАРЕНКО Олександр Іванович"Батьківщина"
6.     ФУРСЕНКО Юрій ПавловичБПП "Солідарність"
7.     ЯКІВЧУК Людмила ОлексіївнаРП Олега Ляшка
8.     ЯРЕМЕНКО Людмила ОлегівнаРух В. Наливайченка
9.     ЯЩЕНКО Олег Анатолійовичсамовисування

Виборчий округ №23

Прізвище, ім’я та по батькові кандидатаСуб’єкт висування
1.     ГЕРАСИМЮК Валерій Миколайович"Батьківщина"
2.     КУЗЬОМКО Олександр МиколайовичУКРОП
3.     ЛАТКА Олександр Володимирович"Свобода"
4.     ЛУК’ЯНЕНКО Оксана В’ячеславівнаРП Олега Ляшка
5.     РАДЮК Володимир ВікторовичРух В. Наливайченка
6.     РЯБІНЦЕВ Віктор Вадимовичсамовисування
7.     СЄДИХ Олександр Миколайовичсамовисування
8.     ЯЩЕНКО Анатолій Миколайовичсамовисування

Виборчий округ №24

Прізвище, ім’я та по батькові кандидатаСуб’єкт висування
1.     БОЙЧУК Анатолій Андрійовичсамовисування
2.     ВАЩУКОлександр Олександрович"Свобода"
3.     ЗЯХОР Віктор Володимирович"Батьківщина"
4.     КАЛЕНИЧЕНКО Дмитро Анатолійовичсамовисування
5.     КУЗЬОМКО Віктор МиколайовичУКРОП
6.     МАЗУР Надія ІванівнаБПП "Солідарність"
7.     НАГОРНИЙ Максим Борисовичсамовисування
8.     ПАЩЕНКО Сергій ІвановичРух В. Наливайченка
9.     СТЕПЕНКО Віктор АнатолійовичРП Олега Ляшка

Виборчий округ №25

Прізвище, ім’я та по батькові кандидатаСуб’єкт висування
1.     БОРИСЕНКО Таміла ВасилівнаБПП "Солідарність"
2.     ВОЛОШИН Юрій Сергійович"Свобода"
3.     КРАВЧЕНКО Анатолій Миколайовичсамовисування
4.     КУРИЛЕНКО Валентин Васильовичсамовисування
5.     ПОСІДА Тетяна ОлександрівнаРП Олега Ляшка
6.     СІБЯКІН Андрій Васильович"Батьківщина"
7.     ТИЩЕНКО Юлія Василівна"Самопоміч"
8.     ЯКОВЕНКО Наталія ГригорівнаУКРОП
9.     ЯРЕМЕНКО Надія ВіталіївнаРух В. Наливайченка
Дільниця № 320894 (Безугляки)

Виборчий округ №26

Прізвище, ім’я та по батькові кандидатаСуб’єкт висування
1.     АЛЄКСЄЄНКО Григорій СтепановичРП Олега Ляшка
2.     ГИРЯВЕЦЬ Юрій Петровичсамовисування
3.     ГОЛУБ Ірина ІванівнаРух нових сил М. Саакашвілі
4.     ГУЦУЛЯК Михайло Юрійович"Батьківщина"
5.     ЗЯХОР Іван Григоровичсамовисування
6.     КОЗУБЕНКО Костянтин Вікторович"Свобода"
7.     ЛЕМЕШКО Алла ІванівнаРух В. Наливайченка
8.     ТРОПОТЯГА Раїса ВасилівнаБПП "Солідарність"
Кандидати на посаду Фурсівського сільського голови
Фурсівської об’єднаної територіальної громади
Прізвище, ім’я та по батькові кандидатаСуб’єкт висування
1.     КРАВЧЕНКО Надія Дмитрівна"Батьківщина"
2.     ФУРСЕНКО Любов Никифорівнасамовисування
3.     ФУРСЕНКО Микола Івановичсамовисування
Автор
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )

Відгуки та коментарі

Написати відгук
Написати коментар

Відгук - це думка або оцінка людей, які бажають передати досвід або враження іншим користувачам нашого сайту з обов'язковою аргументацією залишеного відгука. Основний принцип - «відвідувай - відписувай ». Ваш відгук допоможе багатьом прийняти правильне рішення Коментарі призначені для спілкування та обговорення, а також для роз'яснення питань, що цікавлять

Не дозволяється: використання ненормативної лексики, погроз або образи; пряме порівняння з іншими конкуруючими компаніями; розміщення посилань на сторонні ресурси Інтернету; реклама та самореклама, заяви, пов'язані з діяльністю компанії.

Введіть email:
Ваш e-mail не відображатиметься на сайті
або Авторизуйтесь , для написання відгуку
Автор
0/12
Викладення
0/12
Актуальність
0/12
Відгук:
Завантажити фото:
Вибрати