Дитячо-юнацький клуб «Юність» у Білій Церкві оформили молоді художники

Дитячо-юнацький клуб «Юність», який розташований в Білій Церкві по вулиці Водопійна, 19 після капітального ремонту оформили молоді художники.

Про це повідомляє на сторінці у Facebook Відділ у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради.

Оформити дитячо-юнацький клуб «Юність» запросили молодих художників-графітчиків з Одеси та Фастова - Федіва Ігоря та Ярового Олексія. Хлопці в черговий раз якісно виконали свою роботу – ексклюзивно художньо оформили хол клубу. Працювали художники протягом двох днів, а в результаті, дитячо-юнацький клуб «Юність» отримав яскраве та естетичне панно.

Дитячо-юнацький клуб «Юність» у Білій Церкві оформили молоді художники Дитячо-юнацький клуб «Юність» у Білій Церкві оформили молоді художники Дитячо-юнацький клуб «Юність» у Білій Церкві оформили молоді художники Дитячо-юнацький клуб «Юність» у Білій Церкві оформили молоді художники Дитячо-юнацький клуб «Юність» у Білій Церкві оформили молоді художники Дитячо-юнацький клуб «Юність» у Білій Церкві оформили молоді художники

Нагадаємо, що саме Федів Ігор та Яровий Олексій у квітні 2017 року перетворили зовнішню стіну хореографічної зали дитячо-юнацького клубу «Надія» в просторову квіткову композицію.

Дитячо-юнацький клуб «Юність» у Білій Церкві оформили молоді художники Дитячо-юнацький клуб «Юність» у Білій Церкві оформили молоді художники Дитячо-юнацький клуб «Юність» у Білій Церкві оформили молоді художники

Варто відзначити, що відділ у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради вже два роки поспіль співпрацює з молодими вуличними художниками Білої Церкви та різних регіонів України у рамках щорічного фестивалю «Вільна стіна». В результаті, на місці похмурого сірого паркану по бульвару Олександрійського, 86 створена арт – галерея загальною площею понад 300 кв. м .

В такий спосіб у Білій Церкві створюються нові куточки прекрасного – арт площини, які викликають позитивні емоції та почуття.

Раніше повідомлялося, що вулична галерея Білої Церкви поповнилась ще одним муралом.

художники дитячийклубЮність БілаЦерква новини панно
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі