• Головна
  • У Білій Церкві під час Чемпіонату України з плавання було встановлено 4 рекорди України
09:21, 10 листопада 2017 р.

З 6 по 8 листопада у БіліЙ Церкві на базі КП БМР «Дитячо-юнацька спортивна школа №1» проходив Чемпіонат України та Чемпіонат України серед молоді з плавання. У змаганнях взяли участь 415 спортсменів з 15 областей України. Київщину на змаганнях представляли 40 спортсменів, 20 з яких із Білої Церкви.

За інформацією сайту BC-sport, під час Чемпіонату в Білій Церкві були встановлені нові рекорди України серед дорослих і молоді.

Чемпіонат України зібрав найсильніших плавців нашої країни окрім трьох спортсменів: Андрія Говорова, Михайла Романчука та Сергія Фролова, які наразі представляють Україну на Кубку Світу в Китаї.

Після цих змагань переможці представлятимуть Україну на Чемпіонаті Європи, який відбудеться з 13 по 17 грудня у м. Копенгаген, Данія.

Під час Чемпіонату Сергій Швецов встановив новий рекорд України на дистанції 100 м вільним стилем та показав час 47,56 секунд. Серед юніорів також були встановлені рекорди Україні на дистанціях: естафета 4х50 м вільним стилем змішана (Київська обл.), 50 м брас (Микита Помазан м. Бровари), 200 м батерфляй (Денис Кесіль).

Вихованка Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей – інтернат фізичної культури і спорту» боролася не лише в індивідуальних видах програми, а і в естафетному плаванні за Київську область та показала наступні результати: Зубчук Катерина естафета 4х50 в/с. – І місце, 100в/с –7 місце.

Вітаємо спортсменів з участю у Чемпіонаті та бажаємо подальших спортивних перемог на Чемпіонаті Європи з плавання!

Раніше повідомлялося, що 71-річна білоцерківчанка Ніна Кириленко здобула 2-й дан у айкідо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію