• Головна
  • У Білій Церкві підвищиться якість питної води
09:26, 11 грудня 2017 р.

У Білій Церкві підвищиться якість питної води

Минулого тижня, 7 грудня в Білій Церкві відбулось відкриття фільтрувальної станції після реконструкції на водоочисних спорудах. 

За інформацією прес-служби Білоцерківської міської ради, реконструкція була проведена у рамках реалізації Інвестиційних програм ТОВ "Білоцерківвода" 2015-2017 років, схвалених Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

За словами фінансового директора ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» Тетяни Бойко, масштабна реконструкція дозволить підвищити якість питної води, яка подається в місто.

«Всі водоканали, в тому числі і ми, хочемо покращувати якість води. Тому, протягом останніх років ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» здійснювало ряд заходів серед яких заміна водопровідних мереж та обладнання, будівництво насосних станцій тощо. ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» при виконанні реконструкції цього об’єкту одним із перших в Україні застосувало технологію полімер-бетонної дренажно-розподільчої системи у швидких фільтрах водопровідних очисних споруд м. Біла Церква. Це дозволить у декілька разів підвищити якість очистки води за рахунок збільшення часу для відстоювання води та кращого осідання органіки. Крім того, нова технологія дозволить значно заощаджувати витрати води для обслуговування дренажної системи. За попередніми розрахунками окупність проекту – 18 місяців», - розповів технічний директор ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» Олексій Пахольчук.

Під час заходу, керівництво підприємства також показали третю чергу фільтрувальної станцій, яка також потребує реконструкції, для того, щоб на власні очі пересвідчитися, в якому стані була друга черга до реконструкції.

Раніше повідомлялося, що ТОВ «Білоцерківвода» показали застаріле майно, яке планують вивести зі складу концесії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #БілаЦерква #якістьводи #фільтрувальнастанція #патнавода #Білоцерківвода
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...