Міський голова Білої Церкви представив громаді свій звіт

Минулого тижня, 7 грудня в Білій Церкві у рамках звіту міського голови про роботу міської ради та виконавчого комітету за 2017 рік, відбулись перші зустрічі міського голови Геннадія Дикого з жителями міста.

Так, за інформацією прес-служби Білоцерківської міської ради, Геннадій Дикий розповів про розвиток і підтримку інвестиційної привабливості Білої Церкви, проблеми міста, оновлення доріг, благоустрою, охорони здоров’я тощо.

Стосовно сектору ЖКГ міський голова зупинився на напрямках, які є пріоритетними, а саме: оновлення комунікацій (систем водо-, теплопостачання, каналізаційних і зливових мереж), оновлення доріг, облаштування переходів через залізничні колії, реконструкція магістралі ТЕЦ-місто, створення рекреаційних зон.

Зокрема, у Білій Церкві на площі 37 150 м2 було проведено капітальний ремонт доріг, капітальний ремонт тротуарів - 4 478,5м2, капітальний ремонт прибудинкових територій та проїздів – 27 300 м2 (14 прибудинкових територій), поточний ремонт вулиць (дороги тротуари) – 26 335 м2, поточний ремонт прибудинкових територій (дороги тротуари) – 13 149,6 м2.

Міський голова Білої Церкви представив громаді свій звіт
Міський голова Білої Церкви представив громаді свій звіт

Стосовно освітлення в Білій Церкві, за словами міського голови, у місті наразі виконано робіт на 2,2 млн грн., проведено ремонт світильників, біля шкіл, на переходах, перехрестях та в місцях масового скупчення людей. Замінено 2862 ламп.

Окремо Геннадій Дикий зупинився на створенні і благоустрою декількох рекреаційних зон у місті.

«Білоцерківці повинні не лише працювати, а й мати можливість відпочити у своєму місті не витрачаючи на це зайвих грошей!», - сказав міський голова.

Протягом року міською радою були виділені 5,8 млн грн на ремонти закладів охорони здоров’я, на придбання обладнання – 6,2 млн. грн..

Міський голова Білої Церкви представив громаді свій звіт Міський голова Білої Церкви представив громаді свій звіт

Нещодавно у Гайку була відкрита амбулаторія, а незабаром такий же заклад планують відкрити на масиві Леваневського. На базі лікарні №2 відкрили другу чергу інсультного блоку та придбали рентгенапарат.

Крім цього, на підготовку до нового навчального року освітня галузь отримала: школи - по 42 тисячі; дошкільні навчальні заклади - по 33 тисячі; позашкільні - по 25 тисяч гривень.

Міський голова Білої Церкви представив громаді свій звіт Міський голова Білої Церкви представив громаді свій звіт Міський голова Білої Церкви представив громаді свій звіт

Також, освітні установи протягом року отримали 1 млн. 300 тисяч гривень на придбання нового обладнання.

Наразі у Білій Церкві прийнято Статут територіальної громади міста Біла Церква і впроваджено Громадський бюджет, який буде реалізовано в наступному році (загальна сума - 5,3млн грн).

Під час зустрічі міський голова відповів на питання білоцерківців, які прийшли на зустріч.

Варто відзначити, у рамках звіту міського голови про роботу Білоцерківської мінської ради та виконавчого комітету за 2017 рік заплановані ще зустрічі, які відбудуться у всіх районах міста, зокрема:

  • 12 грудня о 17.30 Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 вул. Крижанівського, 7
  • 13 грудня о 17.30 Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 вул. Некрасова, 121
  • 14 грудня о 17.30 Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 вул. Східна, 20
  • 15 грудня о 17.30 Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова б-р Олександрійський, 40

Раніше повідомлялося, що в Білій Церкві підвищиться якість питної води.

новини звіт міськийголова БілаЦерква дороги міськавлада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі