• Головна
  • Закон один для всіх! Фурсенка викликали на допит у поліцію
21:22, 23 грудня 2017 р.

Закон один для всіх! Фурсенка викликали на допит у поліцію

Фурсенка Миколу Івановича та депутатів минулого скликання викликали на допит до слідчого відділу поліції.

Закон один для всіх! Фурсенка викликали на допит у поліцію, фото-1

22 грудя 2017 року в Фурсівській сільраді проводились слідчі дії в рамках кримінального провадження, порушеного за фактом незаконного розпорядження земельними ділянками сільськогосподарського призначення державної власності, що перебувають у постійному користуванні державного підприємства "Експерементальна база "Олександрія" інституту захисту рослин Національної академії аграрних наук України сільським головою та депутатами колишньої каденціі. Слідчі вилучали незаконні рішення, на підставі яких, вилучалася ця земля у селекційної станції.

Останнім часом стає очевидним те, що сільський голова Фурсівської сільської ради дуже незадоволений тим, що до ради не пройшли його "ручні депутати" і тепер він не зможе керувати владою в "ручному режимі", як це робилося раніше. Депутати борються з невиконанням обов'язків, які покладені на Фурсенка як на сільського голову та намагаються добитися справедливості та законості його рішень.

Нагадаємо, що нещодавно депутати Фурсівської ОТГ відіслали листа Миколі Івановичу, щоб він виконав свої повноваження, підписавши розпорядження про прийняття на посаду секретаря-заступника Трофименко Наталії Володимирівни.

Сподіваємося, що депутати новоствореної об'єднаної громади, обрані у жовтні 2017 року, наведуть там лад.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Фурсенко #допитвполіцію #Фурси #Фурсівськасільськарада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...