Нарешті вдома: У Білу Церкву повернулися останні підрозділи Білоцерківського зенітно-ракетного полку

Сьогодні вночі в Білу Церкву, в пункт постійної дислокації повернулися останні підрозділи Білоцерківського 1129 зенітно-ракетного полку, що перебував у зоні АТО.

Про це повідомляє Тетяна Виговська на сайті "Час змін".

На залізничному вокзалі білоцерківці зустрічали своїх воїнів квітами, прапорами, плакатами та теплими обіймами.

«Ви навіть уявити собі не можете, який я радий, що буду святкувати Новий рік вдома!» – радо розповідав молодий хлопець у військовій формі на пероні залізничного вокзалу.

Майже рік тому, цей воїн стояв на варті у важкому бронежилеті і шоломі на відкритій місцевості, яка продувалася донецькими вітрами.

У Білу Церкву повернулися останні підрозділи Білоцерківського Зенітно-ракетного полку У Білу Церкву повернулися останні підрозділи Білоцерківського Зенітно-ракетного полку У Білу Церкву повернулися останні підрозділи Білоцерківського Зенітно-ракетного полку

Потягом цього року дивізіон робив усе, щоб на всіх ділянках життя і служби був порядок. А волонтери забезпечували вояків технічними засобами, ліками, побутовою технікою.

Сьогодні вночі мужні чоловіки стояли стрункими шеренгами біля ешелону. Багато з них стали справжніми друзями за ці важкі роки війни. Професіонали своєї справи і чуйні люди.

У Білу Церкву повернулися останні підрозділи Білоцерківського Зенітно-ракетного полку У Білу Церкву повернулися останні підрозділи Білоцерківського Зенітно-ракетного полку У Білу Церкву повернулися останні підрозділи Білоцерківського Зенітно-ракетного полку У Білу Церкву повернулися останні підрозділи Білоцерківського Зенітно-ракетного полку У Білу Церкву повернулися останні підрозділи Білоцерківського Зенітно-ракетного полку У Білу Церкву повернулися останні підрозділи Білоцерківського Зенітно-ракетного полку У Білу Церкву повернулися останні підрозділи Білоцерківського Зенітно-ракетного полку У Білу Церкву повернулися останні підрозділи Білоцерківського Зенітно-ракетного полку У Білу Церкву повернулися останні підрозділи Білоцерківського Зенітно-ракетного полку У Білу Церкву повернулися останні підрозділи Білоцерківського Зенітно-ракетного полку У Білу Церкву повернулися останні підрозділи Білоцерківського Зенітно-ракетного полку У Білу Церкву повернулися останні підрозділи Білоцерківського Зенітно-ракетного полку У Білу Церкву повернулися останні підрозділи Білоцерківського Зенітно-ракетного полку

На залізничному вокзалі зустрічали Героїв вишитими рушниками та караваєм. Звучали вітальні слова вигуки «Слава України» й величезна радість і полегшення від того, що велика армійська сім’я зібралася разом в Білій Церкві.

Бажаємо хлопцям забути про холодні бойові машини, безсонні ночі, бойові тривоги, пошук цілей. Біла Церква гостинно приймає всіх своїх дітей. Адже ми – велика сім’я. Ми – Велика Україна.

АТО військові зенітно-ракетнийполк новини БілаЦерква
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі