Близько 250 білоцерківців взяли участь у всесвітньо відомому Санта-марафоні

30 грудня в Білій Церкві відбувся всесвітньо відомий Санта-марафон. Близько 250 бігунів взяли участь у святковому марафоні.

За інформацією bc-sport, забіги були розділені на дві вікові групи: діти та підлітки до 14 років пробігли дистанцію на 800 метрів, а білоцерківці старше 14 років взяли участь у марафоні на 4 км. Всі учасники на старті отримали від організаторів новорічні атрибути: капюшон Санти та колокольчики.

Близько 150 білоцерківців взяли участь у всесвітньо відомому Санта-марафоні Близько 150 білоцерківців взяли участь у всесвітньо відомому Санта-марафоні Близько 150 білоцерківців взяли участь у всесвітньо відомому Санта-марафоні Близько 150 білоцерківців взяли участь у всесвітньо відомому Санта-марафоні Близько 150 білоцерківців взяли участь у всесвітньо відомому Санта-марафоні Близько 150 білоцерківців взяли участь у всесвітньо відомому Санта-марафоні

На фініші молодші учасники марафону отримали солодкі подарунки від Сергія Бочарова («Металобаза Бочарова»).

Більш досвідчені спортсмени подолали дистанцію у 4 км від від БРУМа до готелю Рось. Під час марафону, мешканці Білої Церкви підтримували та зустрічали спортсменів оплесками. 

Близько 150 білоцерківців взяли участь у всесвітньо відомому Санта-марафоні Близько 150 білоцерківців взяли участь у всесвітньо відомому Санта-марафоні Близько 250 білоцерківців взяли участь у всесвітньо відомому Санта-марафоні, фото-9 Близько 150 білоцерківців взяли участь у всесвітньо відомому Санта-марафоні Близько 150 білоцерківців взяли участь у всесвітньо відомому Санта-марафоні Близько 150 білоцерківців взяли участь у всесвітньо відомому Санта-марафоні Близько 150 білоцерківців взяли участь у всесвітньо відомому Санта-марафоні Близько 150 білоцерківців взяли участь у всесвітньо відомому Санта-марафоні Близько 150 білоцерківців взяли участь у всесвітньо відомому Санта-марафоні

Відзначимо, що Санта-марафон був проведений за підтримки відділу фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради, бігового клубу Run-Up Nation, клубу «Білоцерківський марафон» та Металобазою Бочарова.

санта-марафон спорт новини БілаЦерква
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі