
Фото
17:48, 22 січня 2018 р.
На Білоцерківщині через негоду автомобіль з'їхав у кювет
Фото
Сьогодні, 22 січня близько 03:48 автомобіль «Део Ланос», через сніговий замет, з’їхав з траси у кювет між м. Узин та м. Кагарлик Білоцерківського району.
Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС України у Київській області.
На місце події було направлено підрозділ 5-ДПРЧ. Рятувальники витягли автомобіль зі снігового замету за допомогою тросу.
Раніше повідомлялося, що в Білій Церкві затримали серійного злодія-рецидивіста.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:09
20 червня
16:18
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
10:12
18 червня
Оголошення
