• Головна
  • У Білій Церкві створять унікальний реєстр для обліку дітей шкільного віку та учнів
11:04, 24 січня 2018 р.

У Білій Церкві створять унікальний реєстр для обліку дітей шкільного віку та учнів

 У Білій Церкві створять унікальний реєстр для обліку дітей шкільного віку та учнів

Вчора, 23 січня під час засідання виконавчого комітету було затверджене рішення «Про ведення обліку дітей шкільного віку та учнів».

Про це повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради.

За словами начальника управління освіти і науки міської ради Юрія Петрика, у вересні 2017 року вийшов новий Порядок ведення дітей шкільного віку та учнів. Однак, перед створенням реєстру необхідно встановити уповноважений орган, відповідальний за ведення обліку дітей.

Управління освіти і науки повинно до 20 серпня 2018 року створити реєстр дітей шкільного віку та учнів Білої Церкви. Також, будуть здійснені заходи щодо закупівлі електронної програми реєстру дітей шкільного віку та учнів відповідно до вимог чинного законодавства України.

«Вважаю, що це дуже гарний прецедент не тільки для Білої Церкви, але й для всієї України, адже в жодному іншому місті більше немає такої електронної бази даних про учнів, де буде чітко визначено інформацію про їхні вікові категорії, місце проживання, стать, місце навчання або місце роботи випускників навчальних закладів тощо. Усі ті персональні дані, які має у своєму розпорядженні управління освіти і науки, з дозволу батьків будуть розміщені у цих таблицях. Разом з тим, даним рішенням пропонується затвердити перелік вулиць та будинків за навчальними закладами, відповідно до яких школи будуть зобов’язані в будь-якому випадку приймати дітей дошкільного та шкільного віку до навчального закладу для того, аби забезпечити всіх дітей загальною середньою освітою», - відзначив Юрій Петрик.

Раніше повідомлялося, що в дитячих садочках Білої Церкви відновили постачання курятини і яєць.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #БілаЦерква #реєстр #школа #діти #учні
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...