• Головна
  • Скільки слухових апаратів купити: один або два?
Новини компаній
11:30, 16 лютого 2018 р.

Скільки слухових апаратів купити: один або два?

Новини компаній

Природою закладено так, що людина має два вуха, які забезпечують добру чутність. Звичайно, якщо ми прикриємо одне з них, то все одно зможемо почути. Однак визначити джерело звуку у нас не вийде. Тому, якщо в результаті обстеження у пацієнта виявили двостороннє зниження слуху, йому доцільніше віддати перевагу користуванню двома пристроями. Бінауральне протезування забезпечує можливість більш чітко чути, а також орієнтуватися у звуках навіть у досить шумних приміщеннях.

Сприймати мову та інші не менш важливі звуки стане набагато простіше, якщо придбати два СА з бінауральними можливостями. Вони відрізняються тим, що здатні передавати інформацію один одному. Це можливо завдяки спеціальній технології бездротового типу. Таким чином, користувач буде відчувати себе природно.

Щоб зрозуміти, наскільки корисно саме бінауральне протезування при двосторонній приглухуватості, можна провести невеликий експеримент. Для цього можна взяти в праву руку апельсин і спробувати почистити його, не використовуючи при цьому ліву руку. Найімовірніше, така маніпуляція викличе у вас якийсь дискомфорт. Приблизно так себе відчуває хворий, у якого функціонує тільки одне вухо.

Більш ніж половина людей, які мають проблеми з роботою слухових органів, потребують бінаурального слухопротезування. На жаль, лише деякі з них погоджуються придбати відразу два пристрої. Найчастіше це трапляється через недостатню обізнаність пацієнтів про переваги такого виду протезування.

Переваги використання двох СА

Бінауральне протезування слуху має ряд незаперечних переваг перед застосуванням одного пристрою. Серед них варто виділити такі:

ви станете виразніше чути все, що відбувається навколо. Крім того, вам не доведеться перепитувати у співрозмовника, оскільки рівень розбірливості значно зросте;

в шумному приміщенні ви легко зможете розібрати тільки ті звуки, які вас цікавлять. Ви не будете відволікатися на сторонню інформацію;

ви отримаєте можливість безпомилково орієнтуватися по звуку. Тобто, ви без проблем зможете зрозуміти, де знаходиться мовець або з якого боку доноситься сигнал автомобіля;

завдяки багатофункціональності сучасних пристроїв для поліпшення слуху, ви зможете перемикати гучність, щоб позбутися небажаного навколишнього шуму і відчувати себе більш комфортно;

можливість втрати слуху другим вухом, при використанні двох апаратів, повністю виключається.

Слід зауважити, половина пацієнтів, які зважилися на бінауральне протезування, помітили, що у вухах зник неприємний дзвін. Якщо ж віддати перевагу лише одному СА, то друге вухо продовжує страждати від нього.

В деяких ситуаціях, коли різниця між функціональністю правого і лівого вуха занадто велика, фахівці рекомендують протезування за допомогою одного приладу. В інших випадках, коли люди мають проблеми зі слухом і вибирають носіння двох апаратів, відзначається більш повна звукова картина, а також легке розпізнавання мови.

Скористуйтеся найкращою пропозицією

В Україні придбати кращий апарат, представлений на ринку пристроїв для поліпшення слуху можна лише в спеціалізованому Центрі слухопротезування «Беттертон», який є офіційним представником американського виробника слухових апаратів Starkey.

Крім того, наша компанія пропонує своїм клієнтам широкий перелік супутніх послуг. Кожен наш пацієнт отримує гарантійне обслуговування протягом 12 місяців абсолютно безкоштовно.

Запам'ятайте, що вчасно звернувшись за допомогою до грамотного фахівця, ви зможете зберегти ваш слух!

Наша адреса: м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25, 2-й поверх Центр здоров’я “Беладент”

Для попереднього запису зв'яжіться з менеджерами компанії за телефонами:

(0456) 309-969

(066) 409-30-62

(067) 234-89-88

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#слухові #апарати #купить #білацерква
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...