• 39 тур УХЛ: «Донбас» переміг «Кременчук» та інші матчі
16:30, 1 березня 2018 р.

39 тур УХЛ: «Донбас» переміг «Кременчук» та інші матчі

В уїк-енд відбулися три матчі в чемпіонаті Української хокейної ліги

На вихідних відбулися три матчі 39 туру чемпіонату Української хокейної ліги. «Білий Барс» зустрічався з «левами», «Вовки» нав'язали серйозну боротьбу МХК «Динамо», а «Донбас» втратив очки у другому матчі поспіль.

«Білий Барс» - «Галицькі Леви» 8:0 (4:0; 3:0; 1:0)

Шайби: 1:0 Ромащенко (Тимченко, Грицюк), 3:48. 2:0 Даниленко (Куцевич, Лєсников), 4:15. 3:0 Даниленко (Воронін, Куцевич), 6:12. 4:0 Ромащенко (Тимченко, Бондаренко), 13:49. 5:0 Панов (Тимченко, Табашник), 26:46. 6:0 Тимченко, 30:53. 7:0 Тимченко (Ромащенко, Панов), 37:05. 8:0Табашник (Тимченко, Ромащенко - більш.), 47:26.

Воротарі: Качула (Логінов) – Дорош (Вязовов)

Перший поєдинок 39-го туру відбувся в Білій Церкві, де «Білий Барс» приймав «Галицьких Левів».

Перші хвилини матчу багато в чому стали визначаючими в грі. Рахунок в матчі відкрив капітан «барсів» Руслан Ромащенко, після чого Дмитро Даниленко оформив дубль - і все це вже до сьомої хвилини матчу. Після третьої пропущеної шайби Владислава Вязовова в воротах «Галицьких Левів» змінив Антон Дорош, проте відігратися "левам" було навряд чи можливо.

На 14-й хвилині ще одну шайбу закинув Руслан Ромащенко, записавши таким чином собі в актив дубль. У другому періоді настрій «Білого Барса» на атаку не змінився: спочатку свій 10-й гол у УХЛ забив Іван Панов, а потім дуплетом "вистрілив" Євген Тимченко. Крапку в матчі поставив кращий захисник УХЛ в січні Микита Табашник, який реалізував чисельну перевагу своєї команди.

Нагадаємо, що центральний поєдинок 39-го туру відбудеться 25 лютого о 16:30 Дружківці, де «Донбас» прийматиме «Кременчук». Раніше ми писали, що вже визначилися всі пари учасників плей-офф.

«Вовки» - МХК «Динамо» 5:6 (2:4; 1:0; 2:2)

Шайби: 1:0 Шапіро (Боронило), 3:02. 2:0 Овчинніков (Гордюшин, Бугайов), 7:43. 2:1 Лісін (Хохлов), 13:30. 2:2 Чердак (Піддубний, Олійник), 14:36. 2:3 Халін (Чердак), 18:08. 2:4 Чердак (Халін), 19:56. 3:4 Шахов (Лучніков, Овчинніков), 29:50. 3:5 Піддубний (Лісін, Чердак - більш.), 49:15. 4:5 Лучніков (Овчинніков, Бугайов - більш.), 51:02. 5:5 Мікульчик (Забулонов, Черемнов), 54:02. 5:6 Максименко (Чердак, Олійник), 55:30.

Воротарі: Гордюшин – Гурко

У другому матчі 39-го туру Української хокейної ліги «Вовки» приймали МХК «Динамо». За перші десять хвилин «Вовки» змогли закинути дві шайби зусиллями Соломона Шапіро і Олексія Овчиннікова. Однак буквально відразу харків'яни змогли закинути відразу чотири шайби - двічі відзначився Володимир Чердак, і ще по одній шайбі відправили у ворота Микити Гордюшина Руслан Лісін і Дмитро Халін. У другому періоді до однієї шайби скоротив розрив Михайло Шахов.

«Вовки» набрали 12 штрафних хвилин, однак харків'янам реалізувати більшість вдалося лише одного разу - в середині третього періоду відзначився Богдан Піддубний. Однак до 55-й хвилини по шайбі закинули Демид Лучніков та Сергій Мікульчик, зробивши рахунок рівним. За чотири з половиною хвилини до кінця поєдинку шайбу закинув Руслан Максименко, і цей гол став переможним для МХК «Динамо».

«Донбас» - «Кременчук» 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0)

Шайби: 0:1 Кривошапкін (менш.), 36:52. 1:1 Свищев (Жовнір, Кузьмик), 41:44. 2:1 Кузьмик - переможний кидок, 65:00.

Воротарі: Дьяченко – Власенко

Центральний поєдинок 39-го туру УХЛ відбувся в Дружківці, де зустрілися володарі золотих і срібних медалей минулого сезону УХЛ «Донбас» і «Кременчук».

Поєдинок обидві команди почали дуже активно, безперервно атакуючи ворота противника, однак, відкрити рахунок клубам так і не вдалося. Багато в чому нулі на табло залишалися завдяки надійній грі воротарів Богдана Дьяченка та Віталія Власенка і майстерній роботі захисників.

У другій половині періоду, після незарахованої шайби Дениса Мостового, донеччани на емоціях намагалися "заштовхати" шайбу в ворота Віталія Власенка, але кременчужани не дозволили донецькому клубу заволодіти становищем, і на перерву команди вирушили за нульового рахунку.

Друга двадцятихвилинка пройшла за сценарієм першої, але командам було дуже важко утримувати навіть мінімальну перевагу в поєдинку. Тільки під кінець періоду «Кременчуку» в меншості вдалося розмочити Богдана Дьяченка точним кидком Гліба Кривошапкіна, який відкрив рахунок в принциповому матчі.

Заключний період донеччани почали з активного пресингу, і вже на другій хвилині це дало свої плоди - Ярослав Свищев зрівняв рахунок в поєдинку, повернувши донеччан в гру. Однак вийти вперед жодному з клубів до кінця періоду так і не вдалося.

Доля поєдинку не вирішилася і в додатковий час, хоч і обидві команди створювали небезпечні гольові моменти, але голкіпери міцно стояли в створах своїх воріт, не дозволивши супротивникові здобути перемогу.

І тільки післяматчеві кидки вирішили результат поєдинку - матч закінчився вольовою перемогою донеччан, завдяки переможному кидку Сергія Кузьміка.

Турнірна таблиця:

1. «Донбас» - 113 очок (39 матчів), 2. «Білий Барс» - 81 (39), 3. ХК «Кременчук» - 69 (38), 4. МХК «Динамо» - 51 (39), 5 . «Галицькі Леви» - 25 (38), 6. «Вовки» - 9 (39)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
На фронті загинув воїн Циба Віктор Олександрович, чтець, півчий архієрейського хору Спасо-Преображенського кафедрального собору Білоцерківської єпархії Української Православної Церкви у м. Біла Церква
Головнокомандувач ЗСУ: Воєнне керівництво РФ поставило завдання захопити Часів Яр до 9 травня
Сили оборони України просунулися в районі Кремінної та Новомихайлівки: карти ISW
Іран запустив по Ізраїлю 350 ракет і дронів із 60 тоннами вибухівки: ЦАХАЛ уточнив наслідки атаки