• Головна
  • В Україні скасують конкурси на зарахування школярів у перший клас
17:07, 5 березня 2018 р.

В Україні скасують конкурси на зарахування школярів у перший клас

Школа має прийняти дитину, яка живе на території її обслуговування. Цей принцип було закладено в законі «Про освіту». Таким чином, гарантується першочергове право дитини з цієї території навчатися в державній або комунальній школі.

Як повідомляє «Українська правда», територіальна прив’язка до шкіл буде врегульована новим «Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», який підготували у Міністерство освіти і науки України.

Як запевнили у МОНі, поняття «конкурс в перший клас», яке вже багато років викликає нарікання з боку батьківської спільноти, відходить в минуле. А закріпленні за школами території обслуговування належать до компетенції місцевих органів влади.

Як відзначається у проекті, для зарахування дітей у 1-й клас батьки мають подати пакет документів, зазначених в порядку, до 31 травня. При цьому присутність дитини під час подання заяви не є обов’язковою і не може вимагатися працівниками шкіл.

Раніше повідомлялося, що навчальний процес у Білій Церкві відновлять з 12 березня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МОН #конкурс #першийклас #школа #освіта
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...