• Головна
  • Як підібрати дитині слуховий апарат?
Новини компаній
11:00, 7 березня 2018 р.

Як підібрати дитині слуховий апарат?

Новини компаній

Якщо малюкові поставили діагноз «приглухуватість», потрібно якомога швидше підібрати слуховий апарат. Без цього його повноцінний розвиток, соціалізація, навчання, якість життя будуть під загрозою. На щастя, сьогодні дитячі слухові апарати досить потужні, щоб компенсувати навіть сильні порушення слуху. Але вибір їх – дуже тонка й відповідальна справа, тут важливо не переборщити.

Рекомендовано, щоб вихідний звуковий тиск не перевищував 125 дБ, також існує ряд інших важливих параметрів. Занадто потужний індивідуальний слуховий апарат може нашкодити дитині. Ось чому його підбір краще довіряти кваліфікованим фахівцям. У Білій Церкві знайти їх можна у центрі слуху «Беттертон», де ви отримаєте детальну консультацію та допомогу у виборі пристрою, а також професійну настройку.

Ключові характеристики при виборі дитячих слухових апаратів

Сучасні слухові апарати для дітей відрізняються по ряду параметрів:

Потужність – підбирається залежно від ступеня ураження слуху

Частотний діапазон – становить  від 100 до 10 тисяч Гц та поділяється на відрізки по 500 Гц (чим ширше частотна смуга, тим вище розбірливість мови)

Кількість каналів – число відрізків частотного діапазону

Дизайн – повинен бути комфортним в носінні та компактним

У виборі дитячого слухового апарату існує безліч нюансів, розібратися в яких під силу тільки фахівцеві. На якість звучання впливають такі чинники:

Виявлення порогів слуху

Тип компресії

Синхронність роботи парних апаратів (при бінауральному слуховому рішенні)

Число каналів, що уловлюють незалежну компресію

Наявність та тип локаторів звуку

Усі ці фактори впливають на те, наскільки якісно цифровий слуховий апарат буде фільтрувати корисну звукову хвилю на тлі шуму та посилювати її. Самостійно розібратися у всіх цих тонкощах неможливо. На щастя, фахівці центру «Беттертон» у Білій Церкві завжди готові прийти на допомогу не тільки з вибором, але й налаштуванням приладу.

Первинне налаштування дитячого слухового апарату

Дітям складніше адаптуватися до апарату, ніж дорослим, їм буде потрібна адаптація терміном приблизно місяць, протягом якого доведеться проводити більш тонку корекцію. Слухові апарати нового поколіннямають широкі можливості для настройки, це дозволяє зробити їх використання максимально комфортним для маленького носія. Але ні в якому разі не потрібно намагатися робити це своїми силами, адже тут потрібно спеціальне обладнання, комп'ютерні програми й відповідна кваліфікація. Зверніться до нашого філіал у Білій Церкві за допомогою!

Особливості носіння дитячого слухового апарату

Нерідко батькам складно зважитися замовити слуховий апарат для своєї дитини. Вони хочуть радіти першим крокам малюка, іграм, зростанню, але не бажають визнавати проблему. Не хочуть, щоб їх радість щось затьмарювало. Й таким чином відбирають в улюбленої дитини купу можливостей. Чим швидше буде підібраний хороший слуховий апарат, тим більш повноцінне буде життя й розвиток малюка. Крім того прилад не дасть атрофуватися слуховому нерву та відповідним мозковим центрам.

Правила носіння слухового пристрою:

Одягайте слуховий  апарат дитині вранці та не знімайте протягом усього дня – вона повинна знаходитися у ньому весь період неспання

Раз на день перевіряйте працездатність приладу, при необхідності замінюйте батарейки

Слідкуйте за станом корпусу та вушних вкладишів – не допускайте забруднення сіркою та іншими виділеннями, проводьте чистку

Раз на рік проходите огляд у фахівця з перевіркою слуху та (при необхідності) налаштуванням

У філії центру слуху «Беттертон» в Білій Церкві можна пройти аудіометричне обстеження та визначити ступінь порушення слуху в малюка будь-якого віку. Ми пропонуємо скринінг новонароджених, а також інші методи діагностики для дітей старшого віку. Також тут можна підібрати й купити слуховий апарат від надійного виробника з гарантією, провести його налаштування. Приходьте до нас за адресою: м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25, 2-й поверх Центр здоров’я “Беладент”, або дзвоніть за телефонами:

(0456) 309-969

(066) 409-30-62

(067) 234-89-88

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...