• Головна
  • Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс відвідали представники Європейського Союзу
13:48, 7 березня 2018 р.

Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс відвідали представники Європейського Союзу

Вчора, 6 лютого у Білу Церкву з робочим візитом завітала делегація представників Європейського Союзу, серед яких Jerome Bleuchot, керівник проекту «Підтримка реалізації Угоди про Асоціацію та Національної стратегії в транспортному секторі в Україні», компанія EGIS Україна та Dionisio Sanchez - експерт, призначений делегацією ЄС для проведення пред-ТЕО проекту розбудови аеропортув Білій Церкві як мультимодального транспортного вузла, а також фахівців з Міністерства інфраструктури України.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківського вантажного авіаційного комплексу, візит відбувався в рамках вивчення перспектив та оцінки реалізації проекту створення Міжнародного аеропорту в м. Біла Церква.

Так, під час зустрічі міський голова Геннадій Дикий розповів про стратегічні напрямки розвитку Білої Церкви, вигідну транспорту розв'язку та індустріалізацію міста.

«Міська влада Білої Церкви всіляко сприяє розвитку бізнесу. Ми прагнемо мати довгострокові та стабільні відносини з інвесторами, ніж короткострокове вкладання коштів», - відзначив міський голова.

Директор Білоцерківського вантажного авіаційного комплексу» Сергій Кандауров, представив присутнім концепцію створення Міжнародного аеропорту. Крім цього, керівник підприємства наголосив на ключових аспектах мультимодальності: залізниці, міжнародної автомагістралі та аеропорту.

За словами президента Київської обласної торгово-промислової палати Олександра Рябоконя, 50 потужних промислових підприємств Київської області підтвердили потенційне використання аеропорту Білої Церкви з метою експорту/імпорту власної продукції.

Під час зустрічі директора українських авіакомпаній ТОВ «Авіамір» та ПрАТ «Україна-Аероальянс» проаналізували можливості розширення авіазамовлень як за рахунок збільшення кількості технічного бслуговування повітряних суден, так і за рахунок здійснення вантажних авіаперевезень.

Делегація представників Європейського Союзу та Мінінфраструктури відвідали ТОВ «Завод пакувального обладнання «Термо -Пак» та Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс, який планують модернізувати до рівня міжнародного аеропорту.

Міський голова Геннадій Дикий відзначив, що міська влада й надалі буде підтримувати створення міжнародного аеропорту в Білій Церкв і, що дасть суттєвий розвиток соціально-економічної сфери міста та створить тисячі нових робочих місць.

Раніше повідомлялося, що міністерство інфраструктури планує до 2020 року створити Міжнародний аеропорт "Біла Церква".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#аеропорт #БілаЦерква #БВАК
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...