У Білій Церкві розпочався капітальний ремонт «Горбатого» мосту

У Білій Церкві розпочався капітальний ремонт «Горбатого» мосту - шляхопроводу через залізницю по вул. Сквирське шосе. Наразі рух транспорту по мосту ускладнений.

Нагадаємо, що ремонт мосту буде виконувати Азербайджанська компанія - «ALKE Insaat Sanayeve Ticaret».

У Білій Церкві розпочалися роботи з реконструкції «Горбатого» мосту У Білій Церкві розпочалися роботи з реконструкції «Горбатого» мосту У Білій Церкві розпочалися роботи з реконструкції «Горбатого» мосту

Як повідомили у департаменті ЖКГ Білоцерківської міської ради, на даний час на "Горбатому" мосту розпочалися підготовчі роботи перед роботами капітального характеру. Зокрема, під час капітального ремонту рух на мосту буде повністю перекритий згідно зі схемами організації дорожнього руху, розробленими та погодженими відповідно до чинного законадавства. 

Крім цього відзначається, що роботи будуть тривати досить довгий час, оскільки у проекті передбачається значний обсяг робіт: ремонт прогонової будови та елементів опор, заміна дорожнього та пішохідного полотна, приведення геометричних параметрів під’їздів та мостового полотна до нормативних показників, улаштування водоскидних споруд з проїжджої частини та зливоприймальних колодязів, перевлаштування мережі освітлення, монтаж огородження, організація дорожнього руху тощо.

Читайте також: Графік відключення електроенергії у Білій Церкві та районі з 13 по 18 березня.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі