• Головна
  • У Білій Церкві обговорили проблеми дітей та їх вирішення
10:03, 14 березня 2018 р.

У Білій Церкві обговорили проблеми дітей та їх вирішення

Вчора в Білій Церкві відбулося розширене засідання міжвідомчої робочої групи щодо формування місцевого плану розвитку системи надання соціальних послуг для дітей і сімей з дітьми та реформування системи інституційного догляду та виховання дітей. Організатором заходу виступила служба у справах дітей Білоцерківської міської ради, схвалена згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 року № 526-р Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки та затвердженим планом заходів з реалізації I етапу даної стратегії - повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради.

Захід був націлений на розгляд зміни стратегії наявної системи інституційного догляду та виховання дітей, що на даний момент не відповідає реальним потребам дітей та сімей з дітьми. На засіданні обговорювали створення умов для повноцінного виховання та розвитку дитини в сім’ї, популяризації важливості виховання та розвитку дитини, ролі територіальної громади у забезпеченні найкращих інтересів дитини, забезпечення догляду і виховання дитини в сімейному або наближеному до сімейного середовищі, неприпустимості розлучення дитини з батьками через особливості її розвитку та інше.

Радник міського голови Геннадія Дикого, Микола Антонюк, виступив з промовою до присутніх. Він сказав, що у Білій Церкві іноді проводяться заходи, визначені Національною стратегією реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки. Зокрема розроблено міську комплексну Програму подолання дитячої бездоглядності, профілактики негативних явищ у дитячому середовищі, підтримки сімей з дітьми та розвитку соціальних послуг для сім’ї, дітей та молоді «Назустріч дітям» на 2018 – 2022 роки. Він зауважив, що пройшло багато заходів, спрямованих на вирішення проблем дитини. Проблеми дітей мають вирішуватися першочергово на різних рівнях влади, наголосив Микола Антонюк, і сказав, що важливим при цьому є створення відповідної гуманітарної сфери для розвитку дітей, позбавлених батьківської опіки, об’єднання зусиль всіх інституцій та секторів громади заради інтересів дитини, привернення уваги до даних проблем у суспільстві тощо.

На заході були присутні представники структурних підрозділів Білоцерківської міської ради, соціальних закладів, недержавних, релігійних, благодійних організацій міста, а також громадськості.

Вони обговорили актуальні проблеми у сфері надання соціальних послуг для дітей та сімей з дітьми, запропонували шляхи їх вирішення.

Питанням щодо дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах і дітей з особливими потребами приділили окрему увагу. На засіданні провели тренінгове заняття на тему розробки місцевого плану розвитку соціальних послуг для дітей і сімей з дітьми, реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей.

Читайте також: У школах Білої Церкви перенесли весняні канікули

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#проблемидітей #виховання_дітей #діти-сироти #вирішення_проблем_дітей
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...