Розробляється схема велодоріжок в Білій Церкві

Розробляється схема велодоріжок в Білій Церкві

14 березня 2018 року відбулося засідання робочої групи в Білій Церкві з приводу питання розвитку велоінфраструктури в місті. Було розглянуто вже те, що зроблено і напрацьовано і запропоновано наступні кроки роботи. Зокрема взяти за основу схему веломаршрутів, скоординувати всі відділи, що пов'язані з будівництвом, реконструкцією, благоустроєм, які б надалі враховували створення велошляхів при будь-яких дорожніх роботах.

Розробляється схема велодоріжок в Білій Церкві, фото-1

Також вирішили розробити більш детальний план велоінфраструктури з врахуванням різних типів велошляхів, призначених для поїздок на роботу, для відпочинку і спорту та туристичних поїздок. В результаті має вийти інтегрована зручна веломережа, розповідає Галина Тищенко у групі Велосипедисти Білої Церкви в фейсбуці. 

Розробляється схема велодоріжок у Білій Церкві за такими основними категоріями: велоспорт, велотраспорт, веловідпочинок та велотуризм. Якщо у когось є реальні конструктивні пропозиції, ще є можливість внести їх на розгляд робочої групи. Пишіть свої пропозиції Олені Колотницькій або ж залишайте у нас в коментарях.

Подивитися карту велоінфрастуктури нашого міста ви можете за посиланням

Зробимо наше місто зручним, комфортним та безпечним завдяки спільним зусиллям влади і належної уваги з боку зацікавленої громадськості!

Нагадаємо, цього року на дорогах Білоцерківщини відбудуться Перші міжнародні велозмагання «ВелоСОТКА Біла Церква-2018» .

схема_велодоріжок_в_Білій_Церкві велодорожки_Біла_Церква велосипедисти_в-БілійЦеркві
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі