На вулицях Білої Церкви можуть з'явитися електроавтобуси

Вчора, 20 березня у Білій Церкві обговорили можливість залучення електроавтобусів на пасажирські маршрути загального користування.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради, вчора міський голова Геннадій Дикий та інші представники міської влади зустрілися із керівництвом Київської компанії ТОВ «Скайвелл Україна», яка є дистриб’ютором електроавтобусів.

На вулицях Білої Церкви можуть з'явитися електроавтобуси На вулицях Білої Церкви можуть з'явитися електроавтобуси На вулицях Білої Церкви можуть з'явитися електроавтобуси На вулицях Білої Церкви можуть з'явитися електроавтобуси

Варіанти залучення різних видів транспорту на пасажирські маршрути загального користування розглядаються в рамках програми «Еко Сіті», яку розробляло комунальне підприємство «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви». Зокрема, вчора представники компанії ТОВ «Скайвелл Україна» презентували 2 види електроавтобусів, орієнтовною вартістю одного від 3 млн гривень, пасажиромісткістю до 37 чоловік, а іншого – від 6,5млн грн, пасажиромісткістю 61 чоловік. Такі автобуси споживають електроенергію - 2,48 грн/км та 2,57 грн/км відповідно.

Міський голова Геннадій Дикий та його заступник Олександр Поляруш особисто розглянули можливості одного із електроавтобусів і здійснили ознайомчу поїздку на ньому. Довжина автобусу 12 метрів, тому представники влади ознайомились з тим, як цей транспорт може бути пристосований до Білої Церкви. Крім цього, електробус оглянули спеціалісти Тролейбусного управління.

Перевагою такого транспорту є те, що для його використання не потрібно будувати контактну мережу, підстанції. Зарядка його відбувається вночі і буде розраховуватись за нічним тарифом, що дозволить економити кошти.

Як повідомили у міській раді, наразі розглядається можливість співпраці із Київською обласною радою, а також із народними депутатами України по програмі «Еко Сіті».

Раніше повідомлялося, що з 22 березня в Білій Церкві перекриють рух транспорту по "Горбатому" мосту.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі