Де купити слуховий апарат в Білій Церкві?

Звичайно, у виборі слухового апарату ми, в першу чергу, покладаємося на спеціаліста, в Білій Церкві ви можете звернутися до фахівців центру Беттертон. Тільки лікар на підставі результатів досліджень визначить відповідну до конкретного випадку модель. Найчастіше варіантів може бути кілька. Саме тому не зайвим буде ознайомитися з загальною інформацією про види, функціональність, особливості, переваги та недоліки теперішніх слухових рішень.

Види пристроїв та їх характеристики

Головний критерій, на підставі якого слухові апарати відносять до тієї чи іншої категорії – спосіб оброблення звукового сигналу. У відповідності з цим прилади можуть бути:

аналогові;

цифрові.

Аналогові слухові пристрої належать до універсальних і не здатні відокремлювати мову від загального шумового потоку. Посилюються абсолютно усі звуки, у зв'язку з чим тривалий час перебувати серед інтенсивного звукового потоку небажано. Інакше це призведе до підвищеного навантаження на нервову систему, що не може не позначитися на емоційному стані людини. Дратівливість, нестриманість, необґрунтована запальність – найбільш часті прояви тривалого впливу гучних звуків. Тому, незважаючи на порівняно низьку вартість, вибір далеко не завжди на користь аналогових рішень.

Придбання слухового апарату в цифровому виконанніобійдеться дещо дорожче, але ці моделі мають цілий ряд переваг. Технологія цифрової обробки звуку має на увазі посилення акустичного сигналу тільки в проблемному діапазоні, тобто в тому, де погіршилася чутність. Індивідуальною настройкою апарату враховуються дані аудіограми користувача, при цьому відбувається поділ звуків на «потрібні» й «непотрібні». Саме тому в загальному шумовому фоні добре чутна чітка мова, а шум пригнічується. У результаті мозок і нервова система не відчувають зайвого звукового навантаження.

Конструкцією будь-якого приладу передбачається наявність мікрофонів, основна відмінність яких полягає в області сприйняття звуків. У зв'язку з цим вони бувають:

• спрямовані;

• всеспрямовані.

У першому випадку звукова інформація надходить з зони, розташованої перед людиною. У другому – звук чути з усіх боків.

Крім диференціювання акустичних звуків цифрові слухові апарати відзначаються й іншими перевагами. Як програмовані пристрої, вони забезпечені рядом програм, які автоматично налаштовують прилад під дійсні обставини.

Чому вибір слухового апарату – це справа фахівця

Допомога кваліфікованого фахівця у виборі й купуванні приладу обов'язкова в будь-якому разі. Тільки лікар:

• може діагностувати фактичний стан слуху;

• об'єктивно оцінить дані аудіометрії та вибере оптимальний варіант;

• налаштує слуховий пристрій;

• проконсультує щодо адаптації та експлуатації апарату.

Фахівці Центру слуху «Беттертон» в Білій Церкві надають медичну допомогу незалежно від віку пацієнта. Кваліфікація отоларингологів, сурдологів, логопедів, сурдопедагогів дозволяє успішно вирішувати проблеми з патологією ЛОР-органів у дітей та дорослих, а також у людей похилого віку. Цьому ж сприяє й сучасне обладнання, призначене для високоефективного діагностування слуху.

Крім медичної допомоги, клієнти медичного центру «Беттертон» в Білій Церкві мають можливість придбати слухові пристрої виробництва Starkey – провідної американської компанії в цій області.

Серед пропонованого асортименту можна придбати витратні матеріали та засоби догляду за апаратами та імплантами. Це вушні вкладиші, у тому числі індивідуального виготовлення, елементи живлення, пристрої для звукопідсилення і багато іншого. Чекаємо на Вас за адресою:

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25, 2-й поверх Центр здоров’я “Беладент”

Телефони:

(0456) 309-969

(066) 409-30-62

(067) 234-89-88

купити слуховий апарат БілаЦерква
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі