• Головна
  • ДТП під Білою Церквою: на пішохідному переході збили дівчину
14:47, 25 квітня 2018 р.

ДТП під Білою Церквою: на пішохідному переході збили дівчину

Вчора, 24 квітня близько 16:00 на 84 км автодороги «Київ – Одеса», що у Білоцерківському районі водій 54-річний водій автобусу «Mercedes-Benz» збив на пішохідному переході дівчину.

Як повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції в Київській області, наїзд на 28-річну жительку Черкаської області, яка перетинала проїзну частину дороги на пішохідному переході, скоїв 54-річний водій автобусу «Mercedes-Benz». На жаль, від отриманих тілесних ушкоджень дівчина загинула на місці пригоди.

ДТП під Білою Церквою: на пішохідному переході збили дівчину

ДТП під Білою Церквою: на пішохідному переході збили дівчину

Згідно висновку медичного освідування прибором «Драгер» водій знаходився у тверезому стані. Наразі призначені відповідні експертизи. Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Раніше повідомлялося, що на території дендропарку Олександрія горіла будівля.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БілаЦерква #ДТП #траса #поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
Силовая алюминиевая крышка кузова для пикапа любой модели от производителя. Надёжная, герметичная, прочная, практичная. Производится по индивидуальной технологии, из качественных материалов разных модификаций учитывая потребности в использовании. Гарантия
13:39, 16 серпня
108